Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

dzieki ;) trochę się namęczyłam z szafkami bo nie miałam tektury żeby narysować szablon i koniec końców narysowałam na zwykłym papierze, a przy wycinaniu musiałam sklejać bo co chwile się targał :]

teraz jeszcze za każdym razem jak wchodzę do kuchni widzę białą pusta ścianę nad zlewem ... chyba długo pusta nie pozostanie :D jak tylko jakieś dłuższe wolne będę mieć...

Link to comment
Share on other sites

hehe dzięki za uznanie ;)w sumie tak naprawdę to nic trudnego ...wystarczy szablon narysować, wyciąć i potem to już z górki ;)

kłopot tylko jeśli w domu nie pozwalają po meblach malować :D



Byłam dziś z potworkami na spacerze ...Holi i śnieg ...jak małe dziecko, jej radość jest tak wielka, że sama mam ochotę paść na ziemie i się tarzać w śniegu ^^ nawet zapominam o przemakających butach :D Za to Masza tak fajnie hasa w swoim kombinezonie, jak królik czasem ^^

A gdzieś w środku nocy pobiłam się z kotem ... Sol jak ma w zwyczaju spała pomiędzy poduszkami, a ja jakoś czasem mam niespokojne sny i rękami wymachuje ... no i wymachałam ręką nad Sol ... Na to Sol z sykiem pacła mnie łapą ... po ręce ... a po chwili poczułam jej pazury zaraz pod okiem ... potem więcej grzechów nie pamiętam, zasnęłam spowrotem ..a jak się rano obudziłam i spojrzałam w lustro pomyślałam - jak ja mam iść do pracy? na szczęście czerwone szramy szybko znikły zostawiając tylko niewielkie zadrapanie ... tylko coś moje oczy w tej potyczce ucierpiały bo swędzą mnie do teraz :] moja kochana Sol ...

Link to comment
Share on other sites

pisze sama dla siebie :D

to nic ...teraz tylko się poskarżę na chol***** ślizgawkę zamiast chodnika ...gdybym chciała pojeździć na łyżwach:
a) kupiłabym sobie łyżwy
b) wybrała się na lodowisko

a tak to wyjście z potworzakami wyglądało tak, że one mnie ciągnęły a ja na butach jadąc za nimi próbowałam utrzymać równowagę ...akurat dziś stwierdziły, że nie ma co ładnie na smyczy chodzić :mad:

Za to jakie ładne zdjęcia mi wyszły :D ale i tak nikogo one nie interesują więc nie mam co wstawiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no dobrze, to specjalnie dla Magdy zdjęcia z wczoraj i dzisiaj :)

wczoraj leżał fajny śnieg ...a;e pogoda była do d...ekhm była jaka była :D
Holi jak widzi śnieg to ten śnieżny potworek się w niej budzi!
IMG_3299.JPG

strzeżcie się Ci, którzy macie śnieg w rękach .. i trzymajcie go wysoko
IMG_3246.JPG

w pogoń za śniegowymi kulami i Masza się włączy ..a może w pogoń za ogonem Holi?
IMG_3262.JPG

Łapanie śnieżki
IMG_3264.JPg

i bieg ku śnieżce .. po chwili o mało nie było bęc i klap - prawie na mnie wpadła ;)
IMG_3290.JPG

cdn

Link to comment
Share on other sites

Masia śnieżki obserwuje ... myśli sobie - będzie padać - nisko latają...
IMG_3266.JPG

ale śnieżki są nudne ...trzeba sie przyczaić ..
IMG_3249.JPG

i naskoczyć na Holi!
IMG_3279.JPG

Za ogon za ogon!
IMG_3280.JPG

a gdy Holi sie odwraca pokazując zęby Masza udaje że ona to aniołek jest
IMG_3306.JPG

cdn

Link to comment
Share on other sites

a potem znów obserwuje ...
IMG_3277.JPG

udaje że ona nigdy nic stoi i trzepie swą grzywą
IMG_3276.JPG

a gdy się ja coraz bardziej podejrzewa o niecne plany robi minę niewiniątka nr 3
IMG_3307.JPG


jesli mina nic nie daje, jest udawana uległość - ja nic nie robię!
IMG_3309.JPG


i tylko my wiemy, co w naszej Maszy siedzi ... więc biegaj biegaj Masiu ... kiedyś wyjdzie szydło z worka!
IMG_3295.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

A teraz dzisiaj - chyba mam dzień wolny - a jak nie mam to nie moja wina że mnie w pracy nie ma^^ ale chyba grafiku mi nie zmienili znowu ...bo jakoś nie dzwonią po mnie ..chyba że nie mają mojego numeru ... jutro się dowiem :D

Tak czy inaczej jak już pisałam kilka postów temu - szklanka na chodniku to jest coś czego nie cierpię ... ale jakoś udało nam się dotrzeć na łąkę :D dziś tylko my, Patryk znów w pracy...

kiedy dotarliśmy do małego Holusiowego i Masiowego raju, Holi pierwsze co szukała wczorajszego śniegu ..
IMG_3416.JPg

no gdzie on jest?
IMG_3418.JPG

Za to Masia szukała odsłoniętej ziemi ... toż to gdzie ona ma kopać?
IMG_3424.JPg

a tu tu coś jest!
IMG_3428.JPG

a jednak nie ...trzeba szukać dalej
IMG_3429.JPG


cdn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...