Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

I tak gałązka skończyła w pyszczku Masi zmieniając się w chrust^^

przenieśliśmy się w inne miejsce i Masza odkryła ...ZIEMIA!!
Holi też była ciekawa co w tej suchej trawie się kryje
IMG_3523.JPG

ale nie znalazła nic ciekawego
IMG_3524.JPG

za to Masia była w swoim żywiole!
IMG_3528.JPg

daleko ziemia leciała...
IMG_3529.JPG

Holi poszła szukać innego zajęcia
IMG_3530.JPG



cdn

Link to comment
Share on other sites

próbowała udawać pagórek
IMG_3533.JPG

dokopywała się do starej zielonej trawy
IMG_3535.JPG

a jak jej się już znudziło wypatrywała i nasłuchiwała ... czego?tylko ona o tym wie
IMG_3546.JPG

i na koniec nieszczęśliwa Masia - ale czas wracać było do domu
IMG_3545.JPG



KONIEC!! wystarczy zdjęć ?;)

Link to comment
Share on other sites

tak Masia dziś bez, bo jeden kubraczek musi się zszyć ...znaczy sam tego nie zrobi, a wielka szkoda ...drugi jest mokry po wczorajszym wieczornym spacerze :D a trzeci - nowy musi przejść małą przeróbkę - a tez tego nie zrobi sam ... a ja miałam dziś dzień wolny i nic nie zrobiłam z jej kubraczkami ... NIE CIERPIĘ SZYĆ!! ;)

Link to comment
Share on other sites

A zanim pójdę spać ...znalazłam zdjęcia jakoś z początku grudnia ...ah jaka wtedy była pogoda ...ale nie o tym teraz. Chciałam wam pokazać dwa oblicza Maszy ...żebyście zrozumieli dlaczego czasem nazywam ją złem wcielonym :D

słodki pychlek, prawda?
IMG_1347.JPG

ale nie dajcie się zwieść pozorom!
....nie mam pytań...
IMG_1349.JPG

dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

z grudnia, grudnia ...5 dokładnie ..aż się nie chce wierzyć, co?

tak fajnie ciepło było ...<marzy o wiośnie>

no nic idem na ostatni spacer z ferajną i spać - jutro na 8 do pracy ... zamknęliby sklepy na niedziele i ludzie też by sobie radzili :mad:

Link to comment
Share on other sites

cóż ... ja tam kocham całą moją "świętą" trójce z nielicznymi zaletami i całkiem sporym workiem wad :D ale jakby były idealnie grzeczne ...co ja bym o nich pisała? z czego miałabym się śmiać? kto by mi ciśnienie podnosił, kiedy za bardzo spada? HA! one są najlepszymi lekarzami świata :D a to że czasem dostaje białej gorączki jak widzę nowe ślady pazurów na moim skórzanym krześle, czy Ku**py po całej łazience, albo rozprutego ulubionego misia, albo posiusiane buty ...to nic ..krzesło to krzesło, łazienkę się posprząta ,misia zaszyje ..pozostawiając pusty oczodół bo oko znikło gdzieś w czeluściach pyszczka ...a buty się wypierze albo w końcu wyrzuci do kosza ;)

Link to comment
Share on other sites

eh jak patrzę na tą szarugę za oknem i przeklinam fakt że jak będę wychodzić z pracy w najbliższym tygodniu to będzie już ciemno przypominam sobie jak to było dnia 29 listopada ...29 LISTOPADA??? tak! nasza piękna złota jesień!

IMG_1064.JPG

słońce, pusta łąka i szczęśliwe psy!
IMG_1068.JPG


IMG_1098.JPG

I Holi ze swą ulubiona piłeczką z kauczuku ...
IMG_1081.JPG

i Holi polująca na swą piłeczkę :D (zdjęcie rozmazane ale i tak je lubię)
IMG_1094.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Nemooo bo Holi już tak ma, że nie da się jej nie lubić ;) zresztą kto nie lubi moich potworzaków ze mną będzie mieć do czynienia :mad:

mam fajne zdjęcia z wczoraj ...ale wielkiego lenia zarazem i ich dziś nie wstawię ...jutro ...taaak...jutro po pracy , bo dziś mi się nie chce :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...