Jump to content
Dogomania

3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU


AMIGA

Recommended Posts

W takim razie wklejam drugie pół ;)

Pod koniec listopada ubiegłego roku, do krakowskiego schroniska trafiła gromadka szczeniaczków. Jeden z nich – Franki – był bardzo chory. Opuchnięty, pod skórą ropa, duże fragmenty małego ciałka wyłysiałe, uszka wręcz zrolowane przez martwicę.

W schronisku był leczony i opiekowano się nim ze wszystkich sił, ale nikt nie był w stanie zapewnić mu indywidualnej opieki.

Na szczęście, w prezencie gwiazdkowym Franuś dostał piękny prezent – dom tymczasowy, a w nim czułą i troskliwą Opiekunkę.

Z dnia na dzień, Franki czuł się i wyglądał coraz lepiej. Jak na psie dziecko, bardzo dzielnie znosił zabiegi związane z leczeniem i pielęgnacją, które przynosiły i przynoszą coraz lepsze efekty.

Franki ma ok. X tygodni i jest normalnym, radosnym szczeniakiem, bardzo ciekawym świata, skorym do psot i zabawy. Został odrobaczony, wkrótce czekają go szczepienia. Wyrośnie na sporego psiaczka – docelowo będzie pewnie ważył ok. X kg.

Najwyższy czas, by Franki znalazł swoje stałe miejsce na ziemi i Człowieka, który już nigdy go nie zawiedzie i nie pozwoli skrzywdzić. Zaliczył bowiem życiowy „falstart” i po tym, co przeszedł, zasługuje na najlepszy dom.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza, podpisanie umowy adopcyjnej oraz zobowiązanie się do wykonania, we właściwym czasie, zabiegu kastracji.

[FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji:

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No proszę, a z mojej działki do Myslenic to rzut beretem

Narazie dodałam ogłoszenia
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczeniak,-ktory-stoczyl-walke-z-choroba-szuka-wspanialego-domu-id35259.html[/URL][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://krakow.lento.pl/szczeniak-ktory-stoczyl-walke-z-choroba,279123.html[/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i w [B]eoferta[/B], [B]bono.polska, ojej, pajęczyna, pineska , animalia, gumtree, petworld, cafeanimal[/B][/FONT][/COLOR]

Edited by AMIGA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']ja bym zasponsorowała jakiś bazarek ogłoszeniowy dla Frania, wsensie bym wykupiła mu jakąs pulę ogłoszeń[/QUOTE]

Ja tez o tym myślałam, ale mam niezbyt dobre doświadczenia z poprzedniego bazarku ogłoszeniowego - straaaasznie długo czekałam, a zależało mi na tym, żeby maluszki znalazły dom przed 1.XI.
No i wiadomośc dnia - nie mamy 2 przednich ząbków HURRRAAAAAAAAA (tzn. mamy - tylko ledwie wystające ząbki stałe), a koopencja jest czysta (o ile tak o kupencji można powiedzieć :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']To zupełnie jak mój chrześniak Wituś - brak dwóch górnych jedynek - urocze!!!! ;)[/QUOTE]

Tylko jest subtelna różnica - Twj chrzesniak Wituś Cię namiętnie nie podgryza i nie podgryza Amigi w dupencję i nie odgryza nikomu ogona :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ojooj, to współczuję Rodzicom. A może wręcz przeciwnie - takie odnogi piekła są napewno bardzo inteligentne.
Franiolo już zna komende siad i waruj. Oczywiście z głową zadartą - szybciej dawaj smaczka, no dawaj, przeciez na sekundę usiadłem

Link to comment
Share on other sites

Zabójczo inteligentni obaj - i Wituś i Franio! :)

I tu też zaproszę na wątek mojej nowej Wczasowiczki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222168-Ju%C5%BC-za-chwileczk%C4%99-ju%C5%BC-za-momencik...-od-soboty-przestaj%C4%99-si%C4%99-ba%C4%87!?p=18528390#post18528390[/url]

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']

I tu też zaproszę na wątek mojej nowej Wczasowiczki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222168-Ju%C5%BC-za-chwileczk%C4%99-ju%C5%BC-za-momencik...-od-soboty-przestaj%C4%99-si%C4%99-ba%C4%87!?p=18528390#post18528390[/url][/QUOTE]

Już lecę...a ile to czasu minęło od wyjazdu Milki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jutro będzie dwa tygodnie... a w niedzielę tydzień od wyjazdu Netki... Najwyższy czas na nowego tymczasowego domownika! :)[/QUOTE]

Łał!!!!!!

[quote name='AMIGA']Nikt nie dzwoni o Franiolaaaaaaaaaaaaa :-([/QUOTE]

Bo jeszcze nie wiedzą, że już powinni.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zadzwonią, zadzwonią... spokojna głowa (w przeciwieństwie do paluszków ;))

Może czekają, aż mu zębiska wyrosną, bo co to za brytan... szczerbaty!:evil_lol::eviltong:[/QUOTE]

No to już moga dzwonić, bo i na dole i na górze siekaczki wyrastaja stałe :-)
Jak wczoraj poczułam, że na dole się slicznie ząbki kiwają, to natychmiast dałam małemu kostkę do pogryzienia. No i...... nie ma mleczaków. Pewnie znowu znajda się w kooo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...