Jump to content
Dogomania

CACIB-Rzeszów 2012


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']My tez wrócilismy mega zadowoleni:) Baski dzisiaj poszalały na BIS'ach....

IDRA Ameba (moja wnuczka) - BIS BABY!!!!!!

ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - BIS JUNIOR4!!!!

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - BIS WETERAN4!!!!

Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - BOG3!!!!

No i Serek debiutował w Młodym Prezenterze z Martyną N. i..... 4 lokata na finałach!!!!

Bardzo dziękuję Foxowej, Klaudii i Martynie N. za pomoc, jaka mi okazały na ringu i na finałach. I dziekuję za fotki:)

Pzdr.[/QUOTE]
Gratulację, Asiu!!!!
Bardzo się cieszę za twoje sukcesy!!!!

Link to comment
Share on other sites

My też wróciliśmy z małymi sukcesami :multi:

[B]Jamnik szorstkowłosy miniaturowy:[/B]
ŻWIREK Z Przystani Wodniackiej dosk.I CWC, ukończył w najkrótszym możliwym czasie PL CH :loveu:
MALWA Z Przystani Wodniackiej baby, w.o. 2

[B]weimarka:[/B]
DEEP RED Just Weimaraner, junior, dosk. 2

[B]DSPP[/B]
ELMO From Nest Of Stork, baby, dosk.1 Best Baby :) nie zostaliśmy na finał bo gluś rozjechał się na podłodze (ślisko było) i zakulał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']A można prosić stawkę białych owczarków szwajcarskich .[/QUOTE]
PSY
kl.p
GANGSTER Domi Pearl
kl.o
YUKY-YOCKER Akbo Parchovany

SUKI
kl.mł.
Boski Biały Dom ATENA
IZZY z Borówek
kl.o
ETNA Domi Pearl
MARLA białe Wzgórza
Canta Lupa FCI VIANNE ROCHER

[quote name='Hiro']Gratulację, Asiu!!!!
Bardzo się cieszę za twoje sukcesy!!!![/QUOTE]
Dziękować:)

[quote name='szysz']My też wróciliśmy z małymi sukcesami :multi:
[B]Jamnik szorstkowłosy miniaturowy:[/B]
ŻWIREK Z Przystani Wodniackiej dosk.I CWC, ukończył w najkrótszym możliwym czasie PL CH :loveu:
MALWA Z Przystani Wodniackiej baby, w.o. 2
[B]weimarka:[/B]
DEEP RED Just Weimaraner, junior, dosk. 2
[B]DSPP[/B]
ELMO From Nest Of Stork, baby, dosk.1 Best Baby :) nie zostaliśmy na finał bo gluś rozjechał się na podłodze (ślisko było) i zakulał[/QUOTE]
Hohoho, pięknie wyniki,gratulacje:)

[quote name='Emiko']Mój Qadir, My Happines Interrinuss FCI zakończył Mł. Ch. Pl[/QUOTE]
Noooo, brawo!!!!
To tak, jak moja Romka (ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI):)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilix4']GRATULUJE Wszystkim sukcesów.chciałam poprosić o wstawienie stawki dużych pudli czarnych,białych,brązowych i dużych morelowych,srebrnych czerwonych?[/QUOTE]
PUDEL DUŻY biały/czarny/brązowy
PSY
kl.p
GEORGE Lady Black Queen
kl.o
GASTON Ladu BlackQueen
kl.ch
Volzhskiy Talisman EGOR
SUKI
kl.mł.
FELISITY NON Scordar

PUDEL DUŻY srebrny/morelowy
PSY
kl.mł.
CRISTIAN CARO OmnE Trinum Perfectum (B.CIEKAWY PRZYDOMEK:)
KL.P
TIMUR Morelowa Radość
SUKI
kl. mł.
EDITH PIAF Very-Merry
kl.p
TOCZKA Morelowa Radość

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Posokowiec Bawarski

Psy

Klasa szczeniąt
FARIS Vatrova

klasa Pośrednia
BASTER z Prawego Brzegu

Klasa Otwarta
Ares Flanka z kopytowskich Bud



SUKI


Klasa Otwarta

Diana z Tymbarskiej Kniei
Era od Vyznika
Fela z przeworskiej Kniei
Sima z Doliny Zab

Klasa Uzytkowa

Gabi Gold ze Starej Rzeki PK1


Klasa weteranow

Bonita Szamocinska Psiarnia






Posokowiec Hanowerski


Pies
klasa otwarta

Egon z Bresdsky Hajenky

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Aaaa to i ja widzialam Honey :):):) slicznie wyglada jak zlotem malowany[/QUOTE]

Dzięki :) niestety mój Honey ma to do siebie, że linieje przed najwazniejszymi wystawami dziesięć razy do roku, więc to złoto jeszcze bardziej widoczne było :evil_lol: ale przynajmniej znak rozpoznawczy mamy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Dzięki :) niestety mój Honey ma to do siebie, że linieje przed najwazniejszymi wystawami dziesięć razy do roku, więc to złoto jeszcze bardziej widoczne było :evil_lol: ale przynajmniej znak rozpoznawczy mamy :diabloti:[/QUOTE]

No bylam w lekkim szoku jak zobaczylem kremowego samka ale i zauroczona jest wyjatkowy to napewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']No bylam w lekkim szoku jak zobaczylem kremowego samka ale i zauroczona jest wyjatkowy to napewno[/QUOTE]

No tak, bo choć samoyedy występują w trzech kolorach zgodnie z wzorcem, to w Polsce zwykle nie są wystawiane inne poza białymi... albo są pudrowane aż do białości :diabloti: a szkoda, bo biszkoptowo-białe i kremowe mają duże znaczenie w hodowli, a sam samoyed genetycznie nie jest biały, a łaciaty (biały kolor to po prostu jedna wielka łata), a pierwsze samoyedy białe w ogóle nie były ;) ale to już dłuższy wykład, w dodatku offtop, ale jeśli temat by Cię zaciekawił - warto poczytać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scott']Poproszę o stawkę terierów szkockich , było tylko 5...[/QUOTE]
Psy
Młodzież: Downtown TOCOroro
Pośr: SWEET SIROCCO z Norblińskiej Doliny
otwarta:
Kiti's Band ALL I HAVE IN THE WORLD
EYKO Hannah Moravia
champ: Skailain's EXIGO

Suki:
otwarta: HANNAH Wys-Tabasko
champ: Skailain's DIAMOND SPARKLING

Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo ale bardzo proszę wszystkich fotografów o sprawdzenie czy ktoś nie uchwycił suczki i psa z kl. młodzieży dog de bordeaux bardzo proszę o wklejenie tu albo przesłanie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ([B][COLOR=red]zdjęcia nie będą nigdzie umieszczane są tylko i wyłącznie dla mojej wiadomości) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Iza szukałam dog de bordeaux ale nie znalazłam ;( widziałam jedną ale bylam wtedy na 2 pietrze ,gdy zjechałam windą dół psa już nie było ;(

Dla nas wystawa no można powiedzieć ok ! lokata 2 sędzia interesowal sie wszystkim ale nie psami:mad: poza znajomymi ;) Szkoda ze nie poczytałam o sędziowaniu tego pana ;)zaoszczędzilibyśmy nocnej wyprawy do Arktycznego Rzeszowa ;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']W Rzeszowie pokazywało się moje dziecię - Boston Terrierka
[B]IDEA OF Dreams Become A Reality FCI - [/B](klasa otwarta) - oc. doskonała, lokata 1 na 5 (!!!), CWC i na koniec CACIB :-)
Jestem z niej ogromnie dumna, bo mała ma zaledwie 2,5 roku !!!! :-)[/QUOTE]
Gratulacje!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...