Jump to content
Dogomania

CACIB-Rzeszów 2012


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Foxowa']To akurat po grzywkach więc spróbuje zrobić, ale nie obiecuje bo mam spaniele tybetańskie jeszcze odwiedzić :)

A ty do tego Mielca przez Antarktydę się wybierasz? :diabloti::mad:




To zbieram zamówienia foto na jutro :evil_lol:
Setery, cairny, co jeszcze? :cool3:[/QUOTE]
bardzo bym chciała sie wybrać ......latem na bank!!!
będe wdzięczna za fotki najbardziej to zależy mi na hawańczykach !:)
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Rozumiem, na hali zawsze są gorszej jakości, nie oczekuję cudów tylko pamiątki z ringu :)[/QUOTE]
Dzięki za zrozumienie :)

No to ja jutro będę, tylko nie wiem czy wyrobię na 10.00, zależy jak się autobusy spiszą ;)
Orientuje się ktoś ile bilety kosztują?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']No to ja jutro będę, tylko nie wiem czy wyrobię na 10.00, zależy jak się autobusy spiszą ;)[/QUOTE]

Ring 12, biszkoptowy samoyed, facet (brunet) w czerwonej koszuli!! :eviltong: do godziny 12 na pewno będą, po ocenie wyjeżdżają niezależnie od wyniku :) jak chcesz Hanisa wymiziać i zobaczyć na żywo, masz ograniczony czas :evil_lol:
Miłej zabawy dla wszystkich :)

zapracowana w Krakowie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie nietypowe pytanie trochę, nie mogłam nigdzie znaleźć info czy można płacić na wystawie?
Zgłosiłam zwierzę a zapomniałam opłacić i za szczeniaka teraz 150 muszę dać ;) I w dniu dzisiejszym w sumie mi to ryba czy przelew czy na miejscu, ale czy jest taka możliwość?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Ja mam takie nietypowe pytanie trochę, nie mogłam nigdzie znaleźć info czy można płacić na wystawie?
Zgłosiłam zwierzę a zapomniałam opłacić i za szczeniaka teraz 150 muszę dać ;) I w dniu dzisiejszym w sumie mi to ryba czy przelew czy na miejscu, ale czy jest taka możliwość?[/QUOTE]
jasne że można jest na stronie w info dla wystawców ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ring 12, biszkoptowy samoyed, facet (brunet) w czerwonej koszuli!! :eviltong: do godziny 12 na pewno będą, po ocenie wyjeżdżają niezależnie od wyniku :) jak chcesz Hanisa wymiziać i zobaczyć na żywo, masz ograniczony czas :evil_lol:
Miłej zabawy dla wszystkich :)
zapracowana w Krakowie ;)[/QUOTE]
Szkoda, że znowu Ciebie nie bedzie,ale postaram się dotrzeć do tego faceta w czerwonej koszuli;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domelcia']i jak hala i ten niewielki parking obok?;)[/QUOTE]

Oświetlenie bardzo słabe .. zdjęcia bardzo ciemne.
parking nie zwróciłam uwagi ale był uprzejmy komunikat "Nasi przyjaciele policjanci dają 30 minut na prze parkowanie swoich aut które są pozostawione w miejscach niedozwolonych po tym czasie wręczane będą mandaty"

:D Aż sama się zastanawiałam czy nie stanęłam na zakazie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...