Jump to content
Dogomania

Scott

Members
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

Scott's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zaczynając od braku medali , ciasnoty ,tłoku ,małych ringów ,kiepskiej starej wykładziny, drogiego parkingu a skończywszy na toaletach do których były ogromne kolejki to "reszta" OK :evil_lol:
 2. [quote name='jefta']Dwie hale, obie malenkie. Ale sa trzy dni a nie dwa jak do tej pory. Pozatym w marcu jest juz pogoda i nie tylko ONki by mogly miec ringi na dworzu :cool3:[/QUOTE] Wystawa jest 2-3 marca ,a więc dwa dni a nie trzy !
 3. [quote name='KaRa_']Mnie ciekawi jak oni chcą zrobić Międzynarodówkę w tak małej hali? a wiadomo,że CACIB przyciąga więcej wystawiających.[/QUOTE] No tam jest raczej więcej niż jedna hala... Moim zdaniem więcej uwag można mieć do obsady sędziowskiej niż braku miejsca.
 4. Informacja ze strony: "Informujemy, że w dniu 27.01.2013, o godzinie 9.15 na [B]głównej trybunie hali [/B]widowiskowo-sportowej w Głogowie organizatorzy wystawy umożliwiają uczestnictwo we Mszy Świętej połączonej z błogosławieństwem zwierząt - serdecznie zapraszamy z pieskami." A więc nie ma to nic wspólnego z wejściem na halę i przygotowywaniem psów na wystawę.
 5. [quote name='bachar']Przecież nikt nie zmusza do uczestnictwa, więc o co to halo[/QUOTE] dokładnie ! Chętnie wezmę udział ... a jeszcze z psem :) fajny pomysł.
 6. Są już informacje dotyczące obsady sędziowskiej i opłat na I Międzynarodową wystawę w Drzonkowie ( O/Zielona Góra ) [URL]http://zkwp.zgora.pl/?-b-drzonkow-%28cacib%29-2-3032013-b-,871[/URL]
 7. Zapraszam na bazarek gdzie można się wypłakać i powspominać.

  Gdzie można zapalić świeczkę za tych którzy odeszli :candle:

  Każdy z was miał zapewne jakąś dobrą duszyczkę która biega teraz za tęczowym mostem a

  po której w sercu czuje pustkę i tęsknotę...

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233642-*wirtualny-cmentarz*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli-na-Braci-Mniej-do-5-11-g-22

 8. To tak jeszcze dla ścisłości Rzeszów powinien być pisany z wielkiej litery .
 9. Proszę o POPRAWIENIE w tytule nazwy miejscowości!
 10. Ja wiele słyszałam i czytałam na temat tego jak Ta Pani sędziuje ,ale dopiero jak oceniała moje psy ,co w zasadzie nie było złe ,bo psy otrzymały oceny doskonałe ,ale ZACHOWANIE Pani Małgorzaty na ringu i jej "odzywki" do wystawców [B]poniżej krytyki[/B] !!! Później na kilku innych wystawach też słyszałam jak potrafi besztać ludzi na ringu ,WIEM ,że nigdy więcej do tej Pani nie pojadę ! Bo ludziom ,którzy wystawiają swoje psy i którzy płacą za zgłoszenia należy się odrobina szacunku ! Ale trzeba pojechać doświadczyć ,żeby wiedzieć o co chodzi.
 11. [quote name='mańka_']Podbijam - doda ktoś coś jeszcze? :-) Ma sędziować berny w NDM w grudniu i szczerze mówiąc jak poczytałam, to nie wiem czy sobie nie darować...[/QUOTE] Jedź...być sędziowanym przez Panią Małgorzatę ....[B]BEZCENNE[/B] :p
 12. Jutro mija termin przyjmowania zgłoszeń !![URL="http://zkwp-legnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=221&Itemid=130"] http://zkwp-legnica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=221&Itemid=130[/URL]
 13. [quote name='caelestis']stuart the little ze szkockiego wzgórza[/QUOTE] dziękuję bardzo
×
×
 • Create New...