Jump to content
Dogomania

Bity, wyrzucony z domu, obrzucony petardami ! Szukamy DOMU dla Czarnego vel. Aresa!


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=green]UDAŁO SIĘ ! :multi:[/COLOR][/SIZE][COLOR=green]
[/COLOR][/B][/CENTER]
Ares został dzisiaj odłowiony ! Jest już w schronisku, siedzi w boksie z dwoma psami, z których 1 może zostanie odebrany przez właściciela niedługo. Jutro ma go zobaczyć pani doktor.
Za odłowienie Nadzieja Na Dom musiała zapłacić [B]200 zł byłemu "weterynarzowi"[/B]:angryy: ze schroniska. Kolejne bazarki ogłoszeniowe będą właśnie na zwrot kosztów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']konkretnie został odstrzelony z nabojem usypiaczem, dobrze, że mamy to za sobą, teraz naprawdę szybko trzeba działać, bo nie wiem jak on poradzi sobie w schronisku :-([/QUOTE]
Ja o tym wiem, źle się wyraziłam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaDe']Bardzo chciałabym mu znaleźć dom, dlatego fajnie by było potem zobaczyć jakiś konkretniejszy opis tego psa. No i zdjęcia, jeśli takowe uda się zrobić.[/QUOTE]

Może w piątek uda się go wyciągnąć z boksu na niewielki wybieg. Zobaczę jak się zachowuje no i może jakieś konkretniejsze zdjęcia uda się zrobić. Jak coś będzie to wrzucę w piątek lub sobotę. :)

Link to comment
Share on other sites

I d--a z wymiziania, przynajmniej póki co :placz:
Ares jest w schronisku od poniedziałku, ale jest bardzo wystraszony, nie można go "normalnie" złapać na smycz, żeby wyszedł bo warczy.
W boksie teraz są oprócz niego 3 psy. Ale chyba się dogadują.

Dawałam psiakom ciastka to Ares powoli podchodził do krat, zbliżył się, poniuchał, potem nawet chciał wziąć do dzióbka, ale Odys był nienażarty i zaraz leciał do jego ciacha, a wtedy Ares się odsuwał :roll:
Ogólnie potrzebuje czasu, musi się przyzwyczaić do schroniska. Może po świętach coś się uda . . .

Jest parę zdjęć ale przez kraty (potem wrzucę)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...