Jump to content
Dogomania

malutki trikolorek z budy ma swój DOM!!!


enia

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']no ale musi być jakiś sposób......
a dałaś cene 1 zł.?[/QUOTE]
Tak, dałam cenę 1 zł i zrobiłam w formie licytacji. Boję się wystawić w opcji "kup teraz", bo jak jakiś np. oszołom "kupi" psa za tą wspomnianą złotówkę to będzie miał prawo do jego "posiadania" i dopiero mogą się zacząć cyrki, bo wg prawa i wszelkich regulaminów będzie trzeba mu tego psa wydać itp :roll:. Mam pewne obawy tym bardziej, że już przecież była jedna "mądra inaczej", która licytowała Pimpka na poprzedniej aukcji i potem do mnie dzwoniła, że jej oferta jest najwyższa, że Pimpek jest już prawie jej itp. Odwołałam wtedy tę ofertę, bo w treści aukcji był zapis, żeby nie licytować, że wygranie aukcji nie oznacza automatycznego prawa do psa itp. Teraz takie zapisy "bezpieczeństwa przed oszołomami" ;) są już zabronione :roll:.
No nic- kombinuję dalej...

Edited by evita.
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dodrukowałam jeszcze trochę plakatów i ulotek Pimpa i objechałam jak poprzednio wszystkie gabinety wet. u mnie i sklepy zoolog. No i o dziwo wszystkie powieszone wcześniej plakaty wisiały, karteczki z nr. tel. pozrywane a nie dzwonił nikt, kompletnie nikt :shake:
Dzisiaj postaram się jeszcze zrobić Pimpulinowi kolejną, tym razem wyróżnioną "tablicę" i nowe ogłoszenia na największych portalach.
Echh, Pimpuliński- coś nie masz szczęścia póki co :roll:

Link to comment
Share on other sites

Fatalnie z tym allegro. Mam nadzieje, że protesty coś pomogą bo nawet aukcje cegielkowe pozdejmowali - jakiś obłęd.
A teraz wieści o Pimpulu - jeszcze raz dziekujemy za paczkę , karma Pimpusiowi bardzo smakuje , ciasteczka jeszcze bardziej natomiast
z uchem nie do końca wiedział co ma zrobić . Dostał mały paseczek, kóry lizał, gryzł i biegał po mieszkaniu. Troszkę mu się udało
pogryść ale niestety też porozrzucał kawałki po całym mieszkaniu - mój Frido który ma fioła na punkcie uszu złapał jeden pod stołem i jak mały dobiegłbo chciał go wyrwać Frido go dziabnął. Małemu nic się nie stało na szczęscie ale było pisku , płaczu i chłopak ledwo do mnie wyszedł spod . Nieżle się wystraszyliśmy .
Pimpek czuł respekt do rana a potem znowy do zaczepek - mały rozrabiacz. Więc kawałki uszu Pimpek dostaje tylko jak zostaje sam a ja potem biegam i przeszukje podłoge - chłopak je przeżuwa i wypluwa .
Acha snieg się Pimpusiowi bardzo podoba i lubi po nim biegać mimo, że łapki marzną. Tylko gdzie Twój domek słodziaczku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']se wyobrażam co cię trafia za każdym razem z tym allegro:razz:[/QUOTE]
No widzisz jak Ty mnie dobrze znasz :eviltong: No szlag jasny mnie trafia i tyle :evil_lol:. Ale się nie poddaję i cały czas coś kombinuję ;)
Wczoraj dzwonił w sprawie Pimpka jakiś "prawie dorosły" facet z Siedlec. Ma się jeszcze skonsultować z ojcem i ewentualnie odezwać.

Link to comment
Share on other sites

[B]Enia [/B]on jest z tego co czytałam / bo ostatni szczeniak u mnie był daaawno/ jeszcze za mały pod względem fizjologicznym , żeby wytrzymać bez wpadek szczególnie po nocy albo kiedy w ciągu dnia zostaje długo sam. Ale np kupki już robi prawie tylko na dworzu i jak tylko wyjdziemy zaczyna się kręcic szukajac miejsca.Także jeszcze trochę urośnie i wpadki nie powinny się zdarzać.
Z fazy gryzienia papieru przerzucił się na futrzaki ;czyli dywany i narzuty oraz próbuje ogryzać nogi w meblach . Najlepiej go zmęczyc ganianiem za piłeczką wtedy
[B]Evita[/B] super , że tak ciągle coś kombinujesz z tym allegro ja dziś rano dodrukowałm plakatów i będe dalej rozwieszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Maly wyrósl na piéknego podrostka, nawet zezika nie ma ;p

a moze zglosicie sunié mamé do Malagos? Bierze co jakis czas po 1 malenkiej suczce na BDT.[/QUOTE]

dziś wpisałam na wątku malagos Punię, ale kto by chciał potymczasować dzikuskę? a może ona wcale nie jest dziczką- Wanda, wiesz co tam u niej?

Link to comment
Share on other sites

Ale gapa ze mnie, myślałam, ze dt potrzebny dla szczylka....:oops:

Napiszcie coś więcej o mamuśce, właśnie, może Wandzia? Co to znaczy dzikawa? Czy gryzie, jak się ją chce dotknąć, czy po prostu boi sie obcych, czy koty zjada na śniadanko - no, wszystko co wiecie. W jakim wieku, ile może ważyć?
Obiecałam dt suni z Kruszewa, bo to niedaleko mnie, a do mnie trzeba psa na bdt dowieźć......Ale pogadać zawsze możemy, prawda?.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

z tego co Wanda pisała sunia nie jest agresywna, tylko sama z siebie nie podchodzi do obcych, jej pan dotyka ją normalnie,
do Wandy przychodzi stołować się,
Punia jest wielkości jamniczka, tak Wanda?
o kotach nie wiem nic, kur nie dusi bo by już nie żyła......z psami chyba nie jest najgorzej bo u Wandy sfora jest :)
a co do "dzikości" to bywa rozmaicie, evita ma taka "dzikuskę " co to chyłkiem, chyłkiem- szok, łapałyśmy ją kilka dni- a teraz z kolan i fotela nie schodzi:p:loveu:

Link to comment
Share on other sites

malagos- pomyśl, może będziesz miała kawałek budki....z transportem byśmy jakoś zaradziły....

a tu żeby nie być gołosłowną dziki dzik: Leda-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/127924-***Spod-Tesco-wprost-na-kanapę-czyli-błyskawiczna-kariera-ogarowatej-bitej-Ledy[/URL]***

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']:painting::painting::painting:
dobry wieczór!!! gdzie wszyscy?[/QUOTE]
Som my :p

Czytam, że ten Wasz maluszek już po dworze biega, a ja moja srulkę za pazucha noszę, bo sie boje żeby się czymsiś nie zaraziła.
Wiem, że Pimpulek też był szczepiony i co nie boicie sie, że coś złapie ? Przez miesiąc po szczepieniu obowiązuje kwarantanna - zakaz wychodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...