Jump to content
Dogomania

Tańczący golden


Melka

Recommended Posts

Zastanawiałam się, gdzie to wrzucić. Ale doszłam do wniosku, że bardziej pasuje tutaj niż na Off topic. Filmik pokazuje bowiem tańczącego goldena :D Mnie to nieźle rozbawiło :D A ile musiała się napracować właścicielka, żeby go tego nauczyć... :o Zresztą zobaczcie sami: http://www.henry.martinez.net/videos/14thplace.htm

PS. Jeśli już tu gdzieś to było, to przepraszam... :oops:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nawet nie wiedziałam, że jest dźwięk, bo przyszło to do mnie jak byłam w pracy, a mam głośniki odłączone, a w domu w ogóle tego nie mogę obejrzeć (chyba nie mam Media Playera, a coś nie mogę ściągnąc). Jestem ciekawa, jak to się prezentuje z muzą :P

Link to comment
Share on other sites

A jak to sie otwiera? Nie umiem!!! :cry:

Klikasz na link i powinno się otworzyć. Jeśli się nie otwiera, to zapewne nie masz tak jak ja najnowszej wersji Microsoft Media Playera, który jest potrzebny, aby ten filmik obejrzeć. Powinnaś mieć na górze strony coś takiego: Click here to Download The Latest Microsoft Media Player. Klikasz na to i otworzy się parę wersji tego programu. Musisz ściągnąć odpowiedni pod wersję swojego Windowsa. Potem instalujesz i gotowe. Wejdziesz jeszcze raz na link i już powinno być git :) (Sorki jeśli zamotałam :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Hugolec umie dużo rzeczy:

slalom i "ósemki" między nogami, kręci się w kółko, turla się, staje słupka, skacze nad moją podniesioną nogą i inne takie głupotki. Na koniec pięknie sie kłania.

Tylko tempo wykonywania ma takie, że jedyny utwór, który by pasował nam do układu to Marsz Pogrzebowy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...