Jump to content
Dogomania

LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!


Agnes_Jot

Recommended Posts

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana']
Do PRIMY powinno już dotrzeć od nas 50 złotych, czy można poprosić o potwierdzenie ? :lol:[/QUOTE]
Ciężko potwierdzić na 100% jak na przelewie nie ma napisanego nicku ;)

W ostatnim tygodniu spłynęło trochę pieniędzy od Darczyńców na pomoc labkom wyciągniętym z tego pseudo - DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM BARDZO - na pewno te pieniądze zostaną wydane na pomoc tej 4 labków.
Wszystkie 3 biszkoptowe dziewczyny miały w zeszłym tygodniu przeprowadzone badania i pod koniec tygodnia zostały wysterylizowane - czują się dobrze, choć z najstarszą Corney było ciężko...

Jedyny biszkoptowy chłopak w tym towarzystwie też jest po badaniach i odpowiednich szczepieniach - ma się dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Już jestem po wizycie przedadopcyjnej. Doga bym dała bez wahania. Wojtek (przyszły właściciel Bogusia) bardzo przejęty. Na Bogusia czeka już fotel, zabawki, symczka i obróżka. Legowisko zamówione i jest w drodze. Zostało tylko zakupić miski i kocyk. Dom blisko parku i terenów leśnych. Wojtek zdaje sobie sprawę z jakich warunków bierze psa. Już konsultuje wszystko z koleżanką lekarzem weterynarii. Będzie Bogusiowi dobrze. Wojtka zaprosiłam na dogomanię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Już jestem po wizycie przedadopcyjnej. Doga bym dała bez wahania. Wojtek (przyszły właściciel Bogusia) bardzo przejęty. Na Bogusia czeka już fotel, zabawki, symczka i obróżka. Legowisko zamówione i jest w drodze. Zostało tylko zakupić miski i kocyk. Dom blisko parku i terenów leśnych. Wojtek zdaje sobie sprawę z jakich warunków bierze psa. Już konsultuje wszystko z koleżanką lekarzem weterynarii. Będzie Bogusiowi dobrze. Wojtka zaprosiłam na dogomanię...[/QUOTE]
Super, wspaniale...no Boguś szykuje się tobie nowe życie, bedziesz brykał po Białostockich parkach i terenach leśnych.Czekamy na dogo na Wojtka, serdecznie zapraszamy przyszłego pana Bogusia.
Wiadomo kiedy Boguś pojedzie do domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Super, wspaniale...no Boguś szykuje się tobie nowe życie, bedziesz brykał po Białostockich parkach i terenach leśnych.Czekamy na dogo na Wojtka, serdecznie zapraszamy przyszłego pana Bogusia.
Wiadomo kiedy Boguś pojedzie do domku?[/QUOTE]

Wspólnie zadecydowano, że od razu po Świętach. Wojtek studiuje w Białymstoku i na święta jedzie do rodziców. Nie chce tak prawie dzień po dniu fundować Bogusiowi stresu (i słusznie) związanego z kolejną zmianą miejsca i podróżą do rodziców. Więc Boguś przyjedzie do Białegostoku od razu po Świętach. Bardzo mi się podoba podejście Wojtka do adpocji. Właśnie takich ludzi nam trzeba!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, wraz z moją narzeczoną Kasią, zdecydowaliśmy się adoptować Bogusia. Tak jak napisała Alla, jesteśmy już po ankiecie i wizycie przedadopcyjnej, dalej czekamy na telefon od Oli lub Germaine. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem i znajdzie się wolontariusz który najlepiej w czwartek po świętach przywiezie nam, w zamian za zwrot kosztów, Bogusia z Warszawy do Białegostoku, to już za 8 dni będzie on z nami!
Historia Bogusia poruszyła nas do tego stopnia, że po prostu zadzwoniłem do Germaine z sos bokserom i z każdym kolejnym telefonem wiedzieliśmy, że żaden inny pies się nie liczy! Dom już powoli przekształcamy w wersję "Boguś friendly", miejsca na spacery już wybrane, a my po prostu nie możemy się doczekać. Woleliśmy wstrzymać się chwilę z zabraniem go z DT, bo musimy oboje wyjechać na święta i jak sadzimy nie najlepszym pomysłem jest branie psa którego ma się od paru dni do kolejnego domu gdzie 15 osób będzie chodzić w tą i z powrotem. Kończąc, chcielibyśmy podziękować Germaine i Oli (z którą co prawda nie rozmawialiśmy :)) za wszelką pomoc i cierpliwość do naszych codziennych telefonów, państwu z DT za opiekę nad Bogusiem i Alli za pomoc. Chyba powiedziałem wszystko, jak nie, to głos zabierze przyszła małżonka :) Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witam, ja też mam psa z adpocji doga niemieckiego, mój miał więcej szczęścia bo nie przeszdł koszmaru, trafił się szczeniaczek zabrany prosto do mamy :) Życze wielu wspaniałych chwil w obcowaniu z Bogusiem i czekam na wieści już po wspólnym zamieszkaniu pozdrawiam

Danuta

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę. Ponieważ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami prowadzi "pogadanki" w szkołach, uświadamiające młodzież o okrucieństwie wobec zwierząt, uczymy dzieciaki empatii, bardzo przydały by nam się zdjęcia w dobrej rozdzielczości psów zabranych z tej pseudo. Chodzi mi o zdjęcia tych wychudzonych najbardziej, oraz martwych bokserów. Czy była by szansa żebyście podesłali mi jakieś zdjęcia na maila, które mogli byśmy pokazywać w szkołach???
Jeśli tak to bardzo proszę o podesłanie ich na mojego maila : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

cześć. Bardzo się cieszę że Boguś ma DTD/ dom tymczsowy długoterminowy. Trzymam kciuki za udaną adopcję i jego dalszy szczęśliwy los. Myślę że szybciutko odkarmicie szkieletorka. A w zachowaniu jest to kapitalny boksiowy słodzias. Nie powinno być większych problemów.
Labki są pod opieką Labradory info, Labrador retriver forum, Fundacja Prima. Wszystkie na DT/ Podczytuję na ich forach i chyba faktycznie dwa już mają DTD. /Dr Lucy już nie ma psiaka pod opieką poza cavalierką z kliniki./ Mała będzie miała w tym tygodniu zabieg i pewnie do DT pojedzie do Opola po świętach.
Beagle- jedna w DTD. Druga w DT. Jutro sunia z kliniki po sterylce aborcyjnej z powodu poronienia i sunia z hotelu jadą na DT do domków z beaglami rezydentami.
Zaraz Asior podeślę Ci troszkę fotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes_Jot']jeżeli te zdjęcia byłyby ok to wystarczy sobie je skopiować - na obrazku prawy przycisk i zapisz jako i już. ale warto byłoby prześledzić wszystkie stronki bo zdjęć było sporo dodawanych.[/QUOTE]

muszę mieć w większym formacie do rzutników w szkołach.....

Dzięki Kajetan za zdjecia :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...