Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Info dla zgłaszających do Białegostoku:

[B]nie trzeba wysyłać[/B] kopii rodowodów,ani potwierdzeń opłaty!!!
[B]trzeba wysyłać[/B] kopie championatów i inne takie....

iiiii.....pamiętajcie;) -do 20 lipca jest taniej:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Sh_maniak mnie namawia i może dam się namówić ;) Tylko z Krakowa do was strasznie daleko :roll:

P.S.
Pan Piskay już oceniał moją dziewczynkę ;) Co prawda wtedy była w kl. szczeniąt ale miała by u niego szansę na zdobycie dużego Zw.Mł ;)[/quote]

I Marta ma rację,że namawia!:lol: :eviltong: Nie marudź,że daleko:eviltong: My jeździmy do Krakowa i nie stękamy:eviltong: :evil_lol: !A poza tym,to nam wszędzie daleko ,oprócz Warszawy,Lublina i Olsztyna:evil_lol: :diabloti: .Na wystawę w Bialymstoku mam najbliżej -10 minut powolnym spacerkiem:eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Z góry przepraszam za off ale ile godzin jechałaś do Krakowa?[/quote]

W tym roku nie byłam:shake: niedobry Piotrjan nie zabrał mnie/żartuję:evil_lol: /.Jedzie sie mniej więcej ok.6 -7 godzin-bliżej niz do Szczecina;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka']Jak sobie załatwię transport samochodowy to przyjadę. Z Łodzi są fatalne połączenia PKP do Białego :shake: .[/quote]

Wiem cos o tych połączeniach:cool1: Wiem,że hodowla Tajgeta sie wybiera....pogadaj z Iwoną;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Tak patrzę każdy pyta Matagi o sędziowanie, to i ja zapytam :P Czy sędziowanie grupy 3 w sobotę nie ulegnie zmianie? Zalezy mi na obejrzeniu westów i szkotów na ringu, a w niedzielę, nie mogłabym być... A i kto sędziuje?[/quote]

Skoro III grupa jest w sobote,to i tak będzie!Żadne zmiany na dzień dzisiejszy nie są przewidziane.Może i owszem ,nastapic zmiana sędziego,ale nie dzień w ,którym dana grupa ma byc oceniana.Żadnych więc zmian się nie obawiaj,w sobotę obejrzysz to co chcesz!;) A kto i co sędziuje podałam w linku ciutke wcześniej:eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...