Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ktrebor']A który z Panów będzie w Białymstoku sędziował shiby i hokkaido? Pan Szemraj, Pan Piskay czy też może Pan Harsanyi? Bo Pan Szemraj jak widzi nasze hokkaido to się już odsuwa :)[/quote]

Możliwe,że hokki trafią do p.Harsanyi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Hmm ja dodam tyle ze pan Kazimierski mialbyc w Szcecinie, bedzie w sopocie i w bialymstoku sedziowal bullowate...szkoda ze caly czas ten sam sedzia w tych okolicach :roll:[/quote]
Pan Kazimierski,jak już pisałam,potwierdził swe przybycie:eviltong: ,ale staffików sędziował nie będzie:lol: !Amstaffy prawdopodobnie /ale nie na 100%/ tak,na bank będzie robił airedale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Pan Kazimierski,jak już pisałam,potwierdził swe przybycie:eviltong: ,ale staffików sędziował nie będzie:lol: !Amstaffy prawdopodobnie /ale nie na 100%/ tak,na bank będzie robił airedale.[/quote]
Dzieki Matagi, w takim badz razie cierpliwie czekam na oficjalny werdykt wyboru sedziego na staffiki :evil_lol:
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Pan Kazimierski,jak już pisałam,potwierdził swe przybycie:eviltong: ,ale staffików sędziował nie będzie:lol: !Amstaffy prawdopodobnie /ale nie na 100%/ tak,na bank będzie robił airedale.[/quote]

A Debreczyn tez sie nie spodziewa zmian w obsadzie sedziowskiej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A Debreczyn tez sie nie spodziewa zmian w obsadzie sedziowskiej;)[/quote]

To problem Debreczyna;) Ale sądzę,że niedługo sie u nich zmieni obsada sędziowska....przynajmniej o osobę sędziego Kazimierskiego;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']no tak, tylko to krajówki były ;) Jestem właśnie ciekawa czy jeden sędzia jest przewidziany na całe labki czy może jest podział pomiędzy panią Wieremiejczyk a panem Zhukiem :roll:[/quote]

Sędzią głównym na labradory jest A.Zhuk.Jeżeli będzie tak dużo labków,to szczenięta trafią do M.Wieremiejczyk-Wierzchowskiej.Jakoś sobie poradzimy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Matagi ...wiem wiem mecze :oops::roll: czy juz wiadomo kto sedziuje staffiki??

pozdr i z gory bardzo dziekuje ;)[/quote]


Eeee tam:roll: znam większe męki;)
Pan Myszkowski ma westy-znając życie,będzie ich trochę:roll: .Pani Shevczenko ma yorki,tych będzie na bank jeszcze więcej niż westów.Pani Witkowska jak na razie nie jest obdzielona żadna rasą-więc może ona?
Co o tym sądzą właściciele staffiorków?Nie wiem gdzie sędziowała ostatnio,czy sędziowała,jak sędziuje,dlatego czekam na podpowiedź!;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Na stronie białostockiego ZK przybywa informacji...;)
A PONy będzie sędziował p.Śliwka.Może być?:roll:[/quote]

No... nie za bardzo, bo sedziuje i we Wrocławiu i w Poznaniu ( to byłyby 3 jego sedziowania pod rząd na międzynarodówkach), najlepiej jakby sedziowała P. Jakubowski albo P. Szemraj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']No... nie za bardzo, bo sedziuje i we Wrocławiu i w Poznaniu ( to byłyby 3 jego sedziowania pod rząd na międzynarodówkach), najlepiej jakby sedziowała P. Jakubowski albo P. Szemraj[/quote]

No to podmienimy;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']A dogi argentyńskie? Plisssssssssss[/quote]

Nie pytajcie mnie kto co sędziuje,bo kto i co ma przydzielone jest napisane na stronie ZK.Niektórzy sędziowie sa bez przydziału,postaramy się dać im do sędziowania takie rasy,jakie byście chcieli.Więc proponuje zglaszać a dzielić będziemy wspolnie:eviltong: :evil_lol: :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']To super :multi:[/quote]

kurczę, kurczę, kurczę!!! Zagraniczny sędzia (pewnie fajny) a ja znowu nie mogę przyjechać!
A na wystawach na którym będę, to będą sami polscy sędziowie!
Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...