Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może i nam się uda pojawić na tej wystawie, ale chyba raczej jako oglądający, bo nie wiem czy Edka możemy wystawiać. Edy ma 1 krzywy ząb z przodu i to chyba może go dyskwalifikować, ale jeszcze zobaczymy. A noclegi można zobaczyć na tej stronce [url]http://www.bialystokonline.pl/katalog.php?gid=04[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']no co Ty...ale ja myslalam,ze to jest chora pani po prostu...jej pies sie nazywa Furia chyba

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE DO BIAŁEGOSTOKU! NO NIE MATAGI?[/quote]

Hiihiii!:evil_lol: Ona chora nie jest,ma tylko ...troszke inne spojrzenie na świat:cool3: .Nie pamiętam jak sie suczka nazywa,znałam tylko jej niezyjące bokserki.

[COLOR=red]A do Białegostoku ZAPRASZAM BAAAAAAARDZO!!!!!!!!!!!:loveu: :multi: :loveu: :multi: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']zaraz przy stadionie na ktorym jest wystawa jest hotel Mosiru,ale nie wiem czy mozna w nim nocowac z psami..Matagi pewnie wie co i jak,bo ona wie wszystko:evil_lol: a jak nie ona to jej Franek podpowie,bo on to z pewnoscia wiele wie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Hmmmm.....dobrze by było cobym wsio wiedziała:eviltong: :evil_lol: Wyniki z I białostockiej Cacibówki bym juz znała na ten sam przykład:eviltong: I wiedziałabym,które z moich ogonów nie beda wtedy łyse jak kolano..../czego mam po ringu latać z golasami;) /.A Franek jest oszust i tyle!!!!!!!!!:mad: Codziennie rano naśladuje piszczenie szczeniaków,ja sie zrywam,one spią,a Franek na to:"ooooo,dobre,Franio lubi!":mad: :evil_lol:

Co do noclegów:w MOSIRze ,ktory jest na terenie wystawy można ZAWSZE nocowac z psami.Polecam też hotel :Dom Turystyczny Przedsiębiorstwa Jard na ul.Transportowej 4.Nie jest daleko od wystawy,ceny sa przyzwoite,psy mile widziane/właściciel firmy jest psiarzem:lol: /.Namiary na wszystkie hotele czy inne tam już sa podane niżej .Więc :ZAPRASZAM!!!!:multi: :multi: :multi: Jeżeli ktoś ma jakies pytania niech zapytywuje,postaram sie odpowiedzieć i pomóc!:lol:
Howgh!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']No , no , Matagi . Robi się z Ciebie guru .
Tak trzymaj ![/quote]

Piotruś......:mad: Ty mnie tu od guru nie wyzywaj:evil_lol: ,tylko ściągaj haszczakowe towarzystowo/ i nie tylko haszczakowe:eviltong: /.A dla Ciebie to sie szykuje na tej wystawie ....niespodzianka.....:eviltong: ;) :eviltong: ;) I tak nic nie powiem:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaria']Witam, moze ktos z odzialu wie jaki jest podzial IIIgr bylabym niezmiernie wdzieczna ;)

pozdr.[/quote]
Przykro mi ,ale podziału na poszczególne rasy w grupach to jeszcze nie ma,do wystawy jeszcze kawałek,wszystko zależne jest od tego ile i jakich terrierów sie zgłosi.Białystok nie jest wyjątkiem,że jeszcze nie "podzielił",zajrzyj na wykaz innych wystaw i ....cierpliwie poczekaj.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']ta..wygrywaja...ale nie Grallu..to jest hmm..jakby to ladnie nazwac..afgan "specjalnej troski":cool3: ja go nie zglosze chyba w ogole, tylko wykastruje..teraz stracil na wlosie koszmarnie i do tego nie je-schudl kilka kg..i w ogole koszmar przezywam z nim ostatnio..
a do tego ja sama go nie wystawie,bo on mi sie nie chce ustawiac...:shake:
kazdemu sie ustawia, a mnie ma w pupce :oops: ehhh...
odbija mu co jakis czas...a ten ostatni "czas" trwa juz 2mce[/quote]
Marudzisz jak potłuczona!!!!:roll: :mad: Pogadamy po niedzieli,bede więcej miała czasu,zrobimy sesję fotograficzną i [COLOR=lime]terapeutyczną dla Ciebie!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][COLOR=black]A po za tym to jest komu oprócz Ciebie wystawic Graala,chętnych jest wieeeelu!:eviltong: :evil_lol: Nie dziamgaj!!!!:angryy: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ee no to oddam chetnie,zeby ktos wystawil..a ja bede klaskac z boku:evil_lol: ewentualnie lapac go po stadionie jak wyskoczy z tego, co bedzie mial na lebku:cool3:
a czekam na znak po niedzieli.musimy w koncu piwko wypic( albo i kilka,- nascie) za zdrowie Twoich maluchow:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']ee no to oddam chetnie,zeby ktos wystawil..a ja bede klaskac z boku:evil_lol: ewentualnie lapac go po stadionie jak wyskoczy z tego, co bedzie mial na lebku:cool3:
a czekam na znak po niedzieli.musimy w koncu piwko wypic( albo i kilka-nascie_ za zdrowie Twoich maluchow:evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Klaskać ani łapać to Ty nie bedziesz!:evil_lol: Pójdziesz gdzieś do kąta i tyle!:evil_lol: Ktos Ci "widoki" nagra na jaką kamerę albo inne.:eviltong: :evil_lol:
A piffko za zdrówko pryszczy jest wskazane!!!!:multi: :loveu: :evil_lol: Krzykne po niedzieli-usłyszysz,daleko nie masz!:eviltong: :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Odkopałam i podnoszę!:lol: Wystawa za ..prawie dwa miesiące,jest troszke zmian....

[B]I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
International Dog Show (CACIB)[/B] Miasto - City, Date - Date [B]Białystok, 25-26.08.2007[/B]
Miejsce - Place [B]Stadion MOSiR w "Zwierzyńcu", Białystok, ul. 11 Listopada 28[/B]
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries [B]20.07.2007[/B]
Opłaty - Entry Fees [B]Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone do 20.07.2007:[/B]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]90 zł[/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B]80 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]40 zł[/B]
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) [B]40 zł

Opłaty za psy zgłoszone w terminie, a wnoszone po 20.07.2007, wynoszą 150 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.

UWAGA!
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

[/B]Opłata za udział w konkursie Młody Prezenter [B]20 zł/dzień [/B](bez katalogu).
[B]
Bezpłatnie[/B] (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- wszystkich ras polskich,
- zgłoszone do klasy weteranów.
[B]

Foreign exhibitors:[/B]
- for the first dog (with Catalogue) [B]40 Euro[/B]
- for every additional dog (without Catalogue) [B]35 Euro[/B]
- puppy class (without Catalogue) [B]20 Euro[/B]
- veteran class and polish breeds (without Catalogue) [B]free of charge[/B]

Junior Handling [B]10 Euro/day[/B]
[B]
Payment only in Euro.[/B]
Konto bankowe - Bank account [B]59 1020 1332 0000 1502 0025 9333 PKO BP S.A. I O/Białystok - w złotych[/B]
[B]55 1020 1332 0000 1502 0300 2177 PKO BP S.A. I O/Bialystok - in EURO[/B]
Reklamy w katalogu [B]dla hodowców - cała strona cz-b 150 zł, kolorowa 300 zł, pół strony cz-b 80 zł, kolorowa 150 zł
dla przedsiębiorstw - cała strona cz-b 250 zł, kolorowa 500 zł[/B]
Adres organizatora - Organizer's address [B]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Białymstoku
15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33 (skrytka poczt.[/B]/PO Box[B] 126) [/B](Poland)[B]
tel.[/B]/phone <B>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Ja bym z chęcia się wybrała na niedzile z Shar Peiem ale niemam jak dojechać:( :placz:
Jak ktoś z szczecina lub okolic miał by miejscew to prosiałbym o kontakt.[/quote]
A nie myslałaś o pociągu?Samochodem jedziesz ok.8 godzin,i wierz mi nie jest to fajna droga o tej porze roku,a tym bardziej z psem.Rok temu zasuwałam do Szczecina pociągiem z shibą.Długo,ale wygodnie;) .Masz ze Szczecina pociąg w sobotę ok.20.00.Nie jest zapchany,ludzie jadą nim i do Gdańska i dalej.Co raz wysiadaja i wsiadaja nowi.Ja jechałam w przedziale sama z córą+pies.Wyspałyśmy sie wszystkie na maxa.W Białymstoku jesteś cos po 6.00 rano.Z dworca masz autobus nr.10 pod samiuśką wystawę.O ile mnie pamięc nie myli,to w niedziele masz ok.20.00 pociąg do Szczecina i jesteś ok.6.00 rano!;) :lol: Podumaj,zapraszam!!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ooo myślałam, że jeszcze za wcześnie na takie rozmowy, a tu już w styczniu temat powstał :D Ja jadę w roli widza w sobotę na cały dzień. Czy będzie ktos wystawiał westy lub szkoty? Innych też z chęcią pooglądam i pogadam ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...