Jump to content
Dogomania

Dela :)


ewes

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ano szkoda , bo się już nastawiłam ..ale miałam do wyboru iść do pracy w piątek albo w sobotę ...to nie wahałam się co wybrać - Szarka musi wyjść ;) za to jutro mam wolne ...i dobrze, dziś zaspałam i musiałam jechać autobusem do pracy bo na pieszo bym się nieźle spóźniła ^^

Link to comment
Share on other sites

Dziś mam bardzo krwawy dzień.
Rano jadę do schroniska.. Kumpel krwawi z ucha masakra jakaś, wszyscy myśleli, że mu się nie wiadomo co dzieje, a on sobie tylko z ucha zdrapał strupka i tak ciekło sobie, a że biegał i ucho było cały czas w ruchu to krew na wszystkie strony latała, na szczęście na szkoleniu jak przestał tak szaleć to krew trochę "zastygła" i nauczył się ósemki :multi:, prawie, ale już jest coraz lepiej
a ja wyglądałam, według niektórych jakbym wyszła z rzeźni, a według innych - jakbym poród odbierała, nie wiem co lepsze :D

ale się rozpisałam o Kumplu, a to nie ten wątek :diabloti:
wracam do domu, a na podłodze plamki krwi... super, cieczka, znów krew... wychodzę na spotkanie i dostaję mmsy- można je zobaczyć niżej :lol:
niestety nie byliśmy przygotowani na cieczkę i majtek cieczkowych nie posiadamy... ale się zaopatrzymy na pewno :p

no i oczywiście - linko witaj :D

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2W1iUjxAov0/T1u6BHVucrI/AAAAAAAABlg/nOtbQWxmBE4/s640/DSC00477.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5ATHWTT5eUU/T1u6A9P3dmI/AAAAAAAABlk/EeGwSz9HU1I/s640/DSC00478.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Witamy się wieczorkiem ;)[/QUOTE]
Witamy, witamy :)

[quote name='Soko']Ja zamiast supełków widziałabym czerwone kokardki w białe kropeczki ;)[/QUOTE]
Ty to masz wybujałą wyobraźnię :D
choć fakt, jakby to Ojcik powiedziała -> wyglądałoby czadowo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']widzę że to spacer hmm..łączony :-D[/QUOTE]
a no :smile: my zawsze mamy łączony ;-)

[quote name='vaness']jak sobie ładnie siedzą :smile:[/QUOTE]
a to się rzadko zdarza, najczęściej się za uszy nawzajem ciągnął... dosłownie, jak dzieci w przedszkolu za warkocze :eviltong:

[quote name='Aleksandra95']pasują do siebie.:loveu:[/QUOTE]
no troszkę :cool3:

[quote name='saphira18']Dela kończ cieczkę i zapraszam na 3 stawy:)[/QUOTE]
jak ja chce żeby się ta cieczka już skończyła :bigcry:
ja chce już do lasu, na trzy stawy i w inne takie miejsca, a tu dopiero niecałe 2 tygodnie minęły, to jeszcze jakieś 2 zostały... buuu :roll:

Link to comment
Share on other sites

tylko ja na razie za bardzo nie mogę nigdzie chodzić z moją małpą bo wszędzie psy wyskakują znienacka :( tylko na ta polankę (zwaną przez Ojcik pastwiskiem) bo tam jak ktoś idzie z psem to z daleka widać, bo jest otwarta przestrzeń, a w lesie to wiadomo...

ale mi w każdym razie pasują czwartki, piątki i niedziele...

to jest druga i ostatnia cieczka, postanowione (w sumie postanowione jest ok kiedy ją kupiliśmy;)) :D

Link to comment
Share on other sites

to zostaje piątek :D
tylko wiecie jak jest z Delą... więc czasu do spacerku, jeśli o mnie chodzi, troszkę jeszcze troszkę zostało

chociaż jak się tak zastanowię, to jedną psychologię w poniedziałek mogę sobie odpuścić :p
więc poniedziałek mi również pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-2W1iUjxAov0/T1u6BHVucrI/AAAAAAAABlg/nOtbQWxmBE4/s640/DSC00477.jpg[/url]
Jakie gustowne majcioszki :lol: :loveu:
To pierwsza cieczka Deli? ;)


[url]http://i40.tinypic.com/344zg4g.jpg[/url]
Nie bałaś się puszczać jej koło kolegi w czasie cieczki? ;) Czy kolega odjajczony?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...