Jump to content
Dogomania

Nola - 10-letnia ONka ma dom :)


Dorin91

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kkasiiiar']wow jakie wiadomosci tutaj!! Trzymam kciuki!! Jednak warto robic wydarzenia na fb!!!:)( po moich jakos nie ma efektow ale widac ze nie mozna sie zniechecac)[/QUOTE]

ja też już zaczęłam wątpić,ze te wydarzenia na fb nic nie dają,a tu prosze !!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Aleście mnie załatwiły.
Jeśli pojedzie do Czarodziejki to ode mnie ma 100 stałej.
Zorientuję się, czy nie mogłaby pojechać do mnie.
A w hospicjum są miejsca ?

Sunia jest śliczna, MUSIMY jej pomóc.

Belu Kochana w tym yugodniu na pewno wysyłam do Ciebie karton i ruszamy z bazarkami.
Jak można oddać starego wiernego przyjaciela po tylu latach ? Jak można opuścić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Pan już rozmawiał z Karoliną przez tel. Są w kontakcie,
Panstwo mieli onke która odeszła. Chcieli adoptować młodego psa ale zobaczyli Nolę:)[/QUOTE]


Ojej Myszko naprawdę ?
Boze Drogi czuwaj i spraw aby się udało !
Te oczy tak proszą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Sa Ciocie ze Ślaska, nie wiem czy akurat z Siemianowic.
A Pan Piotr jest z Siemianowic ?[/QUOTE]

Tak Ewuniu z Siemianowic. Umówił się z Karoliną ( numer telefonu w 1 poście) że podjedzie jutro po sunię o 13.00 do schroniska. Karolina będzie z nim rozmawiała. Pan już wcześniej miał ONka który odszedł za TM. Zdecydował się zaadoptować psiaka młodszego ale jak zobaczył Nolę podjął decyzję że da suni domek. Pan Piotr jak najbardziej zgadza się na wizytę poadopcyjną.
Tyle wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorin91']Tak, dokładnie, są umówieni na jutro, Karolina mówiła, że facet jest w porządku, na wszelkie wizyty się zgadza itd. Miłośnik rasy - właśnie na kogoś takiego liczyłam ;) Także musimy trzymać mocno kciuki, żeby wszystko się udało :)[/QUOTE]

:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Zaciśnięte z całych sił!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']dobrze byłoby żeby ten pan przyjechał do południa, do schroniska jak będzie dr Hyla, jak nie to moze po adopcji pojechać do Lupusa, zapłacimy za wizytę w Lupusie i za badania jesli będą konieczne.[/QUOTE]

:) Przyszły Pan Nolci jest umówiony w schronisku o godzince 13.00. Kontakt do dziewczyny która z nim wszystko ustalała jest w 1 poście :)

Link to comment
Share on other sites

zajrzałam teraz ,przeczytałam i ... jednak czasami cuda się dzieja, dzięki bogu Nola będzie miała domek i to jak szybko. Dorotko oby tak dalej, zakładaj wątki bo widzę, że masz szczęście może cię nie opuści i więcej psiaków tak wyadoptujesz, a wy dziewczyny kochane zagladajcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...