Jump to content
Dogomania

Galeria Krakowskich spotkań - Zdjęcia ze spotkań str. 1 i 8


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Śnieżynka']Hejo :) ja cheteni bym sie przeszła na jakis spacerek ale jest pewien problemik w zaden weekend mnie nie ma bo jestem na nartach :) a raczej szukamy sniegu zeby troche pojezdzic :) a po drugie moj psiak jest malutki :) to grzywacz i wazy tylko 2,5 kg a z tego co widziałam na zdjatkach to wasze to takie ogromniaste psiaki :) wiec raczej razem zbytnio by sie nie pobawily :([/quote]

a dlaczego tak się boisz...w naszych łódzkich spotkaniach biora udział i duże psy (łacznei z dogiem niemieckim) jak i yorki...i wszyscy pysznie się bawią:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']a dlaczego tak się boisz...w naszych łódzkich spotkaniach biora udział i duże psy (łacznei z dogiem niemieckim) jak i yorki...i wszyscy pysznie się bawią:)[/quote]

Troche rozumiem, jakby tak same duze psy mialy isc, to nie wiadomo czy jej by sie umial bawic i czy by sie nie bal, bo jednak taki duzy pies, jak sie bawi to przerwaca, przygniata itd.
Juz tego moj doswiadczyl, wyszedl bez szwanku i chyba dobrze sie bawil :cool3: Ale ja pytanie w sumie rozumiem, z takim okruszkiem to bym sama pytala :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Troche rozumiem, jakby tak same duze psy mialy isc, to nie wiadomo czy jej by sie umial bawic i czy by sie nie bal, bo jednak taki duzy pies, jak sie bawi to przerwaca, przygniata itd.
Juz tego moj doswiadczyl, wyszedl bez szwanku i chyba dobrze sie bawil :cool3: Ale ja pytanie w sumie rozumiem, z takim okruszkiem to bym sama pytala :eviltong:[/quote]

ja wszystko rozumiem...ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak to jest na takich spotkaniach. Nie można od rzu zakładać: "mam małego psa, inni mają większe - nic tu po nas";)

Link to comment
Share on other sites

Śnieżynka bierz swoje maleństwo i obowiązkowo wstawcie się na wspólny spacerek. Na pewno znajdzie się odpowiedni wzrostem psiaczek :p

Z doświadczenia wiem, że zdarzają się mniejsze psiaczki, które uwielbiają zabawy z większymi od siebie. Tak moja starsza zaprzyjaźniła się z maleńką sunią mniejszą wzrostem niż grzywki :p Dziewczyny tak się świetnie razem bawiły pomimo sporej różnicy wzrostu i wagi ;) Do teraz jak się widzą to mam problem z utrzymaniem mojej na smyczy i chyba dlatego też moje oby dwie dziewczyny uwielbiają małe psiaczki :p

Link to comment
Share on other sites

Orlana - uwielbiamy bokserki :p Boksery to chyba najbardziej "zabawowe" psiaki ;) Moje dziewczynki wszak nie bokserki ale uwiebiają tą rasę :cool3: (z wzajemnością ;) )

Chętnie wpadniemy na spacerek w ten weekend, tylko powiedzcie mi moi drodzy gdzie dokładnie na tych Błoniach się umawiacie? No i czy psiakom zabierać kagańce :roll: (nie wiem jak tam sytuacja ze Strażą Miejską wygląda :shake: )

Link to comment
Share on other sites

Pwoem ci, że nie mam pojęcia czy trzeba brać kagańce. A myśle, ze im bedzie bliżej weekendu to sie jakoś umówimy w konkretnym miejscu. Ja kagańca napweno nie biorę, bo fionka wtedy kładzie sie i usiłuje go ściagnąć wiec nici ze spaceru:) Myślę że gdybyśmy sie umaiwali to moze w rogu błoń przy pisatowskiej tam gdzie naprzeciwko jest p[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ętla tramwajowa. Wiecie gdzie?[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:fadein: przy pętli to jest dobry pomysł. My się piszemy :multi::thumbs: na spacerek - ale bardziej nam pasuje sobota :nerwy:. Bokserka chętnie poznamy :iloveyou:, ja strasznie lubię tą rasę. Trzeba by jakąś godzinę ustalić, Kto kiedy może.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...