Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

[quote name='Marta i Wika']Zawsze możesz na początku poćwiczyć z nią w odległości. Możemy też spotkać sie wcześniej, żeby psy się pobawiły. Przynajmniej z Wiką nie ma problemu, ona i tak musi trochę polatać wcześniej, bo inaczej nici z ćwiczenia. A jest do psów bardzo miła i rozbraja najcięższych agresorów ;-)[/quote]
O to świetnie!A kiedy możemy się spotkać ja mam cały jutrzejszy dzień i weekend więc jeśli Ci pasuje....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']Bandzior do Wiki nie ma KOMPLETNIE nic:multi: I możemy smiało potwierdzić dziewczyna jest baaardzo przyjacielska:cool3:[/quote]

Tak wiem,bo Wika i moja Risa już się poznały i polubiły ale wtedy moja była szczeniakiem.
Nie wiem czy coś wyjdzie z jutrzejszego spotkania bo ma padać...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jeśli ktoś nie jest pewien reakcji swojego psa na inne czworonogi - zabiera ze sobą [B]linkę 10 m[/B]. Druga prośba – nowicjuszy proszę o trzymanie psów na smyczy. Chodzi o to, aby nie wprowadzać zamieszania.
O ile w ogóle jutro ktoś przyjdzie, w taki deszcz :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']O ile w ogóle jutro ktoś przyjdzie, w taki deszcz :p[/quote]

No ja wyjrzałam przez okno i zwątpiłam, czy mi się chce iść taki kawał... Czy nie lepiej poćwiczyć to samo przed blokiem ;-) Chyba wczoraj pochopnie napisałam, że niezależnie od pogody :-) A może ktoś jedzie samochodem i będzie miał nas po drodze (skrzyżowanie Grochowska/Grunwaldzka)?

Link to comment
Share on other sites

No, byłyśmy i miałyśmy niesamowite szczęście, wyszłyśmy z domu - wyszło słońce, właśnie wróciłyśmy - w momencie kiedy wchodziłam do bloku lunęło :-) A tak to było ślicznie, choć wietrznie.

Załapałyśmy się najpierw na towarzystwo "belgijskie" - najpierw nie chciałam przeszkadzać i próbowałam z Wiką ćwiczyć gdzieś z boku, ale nie chciała się skupiać, chciała biegać - potem poćwiczyłyśmy przy zmęczonych już dosyć psach i byłam bardzo zadowolona z Wiki, potem znów chwilę same - a potem spotkałyśmy Jureję z Risą i... nie pamiętam imienia :oops: z collie Tymkiem :-) I znów była zabawa przeplatana z ćwiczeniami. Z przewagą tego pierwszego :-) Ale z Wiki naprawdę dawno nie byłam tak zadowolona jak dziś.

A wracając zastawiałam się co mogłoby być nagrodą dla Risy i co zrobić żeby się skupiała... i mam nawet pewien pomysł ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Załapałyśmy się najpierw na towarzystwo "belgijskie" - najpierw nie chciałam przeszkadzać i próbowałam z Wiką ćwiczyć gdzieś z boku...[/QUOTE]

[B]Marta[/B], Ty się ie wygłupiaj, tylko następnym razem wal śmiało! Ty nam nigdy nie przeszkadzasz ;) Twoja suka jest super. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czesc, Elu!
My chcemy dotrzec, ale co rusz to cos. Dzis bylismy w Katowicach. A za tydzien i za dwa znow cos :( Ale nie nudzilysmy sie przez zime. Wreszcie nauczylam Viki porzadnego wstawania (dupka podskakuje jak na sprezynie), wyszukiwanie przedmiotow idzie nam juz wspaniale. Zrobilismy tez kilka przeszkod agilitowych, bo Viki to uwielbia ;)
Zglosimy sie, gdy tylko bedziemy mogli, bo brakuje nam juz tych cotygodniowych spotkan!
Pozdrawiamy!
Paulina i Wojtek z Viki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...