Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i kurczę jednak nie mogę. Myślałam, że coś nie będzie tak długo trwało, ale niestety.
Kończę o 17, stamtąd do domu muszę tłuc się autobusem ok godziny, byłabym o 18 w domu i właściwie bym tylko zaszła po psa i na cytadelę - bo jedzie się ode mnie na nią też ok. godziny. A po męczącym dniu nie będę miała na takie ciągłe przejażdżki siły.
Może przyszły tydzień? Bo na weekend wyjeżdżam na spływ, więc najwcześniej w poniedziałek.
Przepraszam, że tak się umawiam, a potem rezygnuję.
Ale od poniedziałku będę miała już wolne, więc nie będzie problemu ze spotkaniami. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']No i kurczę jednak nie mogę. Myślałam, że coś nie będzie tak długo trwało, ale niestety.
Kończę o 17, stamtąd do domu muszę tłuc się autobusem ok godziny, byłabym o 18 w domu i właściwie bym tylko zaszła po psa i na cytadelę - bo jedzie się ode mnie na nią też ok. godziny. A po męczącym dniu nie będę miała na takie ciągłe przejażdżki siły.
Może przyszły tydzień? Bo na weekend wyjeżdżam na spływ, więc najwcześniej w poniedziałek.
Przepraszam, że tak się umawiam, a potem rezygnuję.
Ale od poniedziałku będę miała już wolne, więc nie będzie problemu ze spotkaniami. :)[/quote]
Nie ma sprawy nic się nie stalo to jakos sie umowimy w nastepnym tygodniu:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']a masz jakies przeszkody go agility???[/quote]

Mamy już cały torek ;) Przeszkody nie są moją własnością. :p
A wszystko dzięki Marysi. :)
Ok, od poniedziałku mam czas na ćwiczenie. Jeżeli nie będzie treningów agility to do czwartku/piątku. W sobotę wyjeżdżam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Mamy już cały torek ;) Przeszkody nie są moją własnością. :p
A wszystko dzięki Marysi. :)
Ok, od poniedziałku mam czas na ćwiczenie. Jeżeli nie będzie treningów agility to do czwartku/piątku. W sobotę wyjeżdżam.[/quote]

a gdzie trenujesz algility?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Marta i Wika']A w jakie dni, w jakich godzinach Wam pasuje?
Z tego co wiem, spotkania obediencowe odbywały się zawsze w soboty, ale ja będę w Lasku codziennie...[/quote]

ja na wet nie wiem gdzie ten lasek jest

mi to chyba za daleko musialabym przez caly poznan jechac z psem autobusem
ja mieszkam blisko rusalki moze by komus tam pasowalo??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...