Jump to content
Dogomania

Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!


kizimizi

Recommended Posts

dzwonilam do scheoniska, tam nic nie wiedza wiecej o tych pazurkach.
jutro bede, to zajrze do suni/

ide pisac do jacenty! moze oni we Wrocku by ja normalnie na te 2 tyg wzieli, co myslicie? Julek jest grzecznym psem przeciez. a tam studentka wetka... super by bylo! tez im w sumie chcialam te sunie dac na dt, ale wtedy jeszcze na kw byla.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kora78']dzwonilam do scheoniska, tam nic nie wiedza wiecej o tych pazurkach.
jutro bede, to zajrze do suni/

ide pisac do jacenty! moze oni we Wrocku by ja normalnie na te 2 tyg wzieli, co myslicie? Julek jest grzecznym psem przeciez. a tam studentka wetka... super by bylo! tez im w sumie chcialam te sunie dac na dt, ale wtedy jeszcze na kw byla.[/QUOTE]

Jakby co to w sobote jade do Wrocka prawdopodobnie, to bym mogla ją zabrać.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie jacenty- to studentka, mieszkaja w 5 os w mieszkanku, maja psa od nas na dt- od tygodnia-jechal razem z Lolkiem i Korkiem. 1 ze studentek studiuje weterynarie i ma bardzo niskie koszty leczenia psow u swoich profesorow. zapytalam, czy sterylke tez. super by bylo miec dt na te normalne 2tyg i od razu wszystkie zabiegi o kosztach! ten pazur, morfologia pelna, itp.

np za szczepienie na wscieklizne wiecie, ile placa? 2zl!!!!!!!!! a u weta ile? 20-40zl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']wlasnie jacenty- to studentka, mieszkaja w 5 os w mieszkanku, maja psa od nas na dt- od tygodnia-jechal razem z Lolkiem i Korkiem. 1 ze studentek studiuje weterynarie i ma bardzo niskie koszty leczenia psow u swoich profesorow. zapytalam, czy sterylke tez. super by bylo miec dt na te normalne 2tyg i od razu wszystkie zabiegi o kosztach! ten pazur, morfologia pelna, itp.

np za szczepienie na wscieklizne wiecie, ile placa? 2zl!!!!!!!!! a u weta ile? 20-40zl?[/QUOTE]

I co wiadomo coś????CZy dziewczyny się zgodziły?

Link to comment
Share on other sites

jacenty juz mi pisala :) i rozmawialam z dziewczynami :)

Anula, to dt terminowe, jak widzisz. Sunia pojedzie do Wrocka na te zabiegi wlasnie. na sterylke na diagnoze, na doprowadzenie do porzadku tego pazurka.
poniesiemy koszty uzytych lekow, czyli antybiotyki, moze szwy do sterylki, cos do narkozy. i tylko tyle :) super![B][COLOR="red"] dziekujemy studentkom z wielkimi sercami!!!![/COLOR][/B]
co do wyzywienia to w sumie nie wiem, umowimy to do soboty :)

czyli Satrinko, w sobote masz kurs z pasazerem na gape :) od schronu-do dziewczyn do domu, ok? da sie tak? proszę...

pozniej, do 20.12 Anula sunie odbierze z Wrocka tak? proszę...

10.12 sunia wyjedzie. dzieczyny sterylke zalatwia na wtorek, czyli 13.12. tydzien i do Anuli. szwy nie wymagajace sciagania. ale przy tak minimalnych kosztach to nawet na te kontrole u weta u Anuli uzbieramy kaske :) to juz pikus przy tym wszystkim.

potrzeba na dzis- obrozka i smycz. i czyjes dane dla suni-ew dane Anuli przelozymy, a Majkę na siebie przepisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jacenty juz mi pisala :) i rozmawialam z dziewczynami :)

Anula, to dt terminowe, jak widzisz. Sunia pojedzie do Wrocka na te zabiegi wlasnie. na sterylke na diagnoze, na doprowadzenie do porzadku tego pazurka.
poniesiemy koszty uzytych lekow, czyli antybiotyki, moze szwy do sterylki, cos do narkozy. i tylko tyle :) super![B][COLOR=red] dziekujemy studentkom z wielkimi sercami!!!![/COLOR][/B]
co do wyzywienia to w sumie nie wiem, umowimy to do soboty :)

czyli Satrinko, w sobote masz kurs z pasazerem na gape :) od schronu-do dziewczyn do domu, ok? da sie tak? proszę...

pozniej, do 20.12 Anula sunie odbierze z Wrocka tak? proszę...

10.12 sunia wyjedzie. dzieczyny sterylke zalatwia na wtorek, czyli 13.12. tydzien i do Anuli. szwy nie wymagajace sciagania. ale przy tak minimalnych kosztach to nawet na te kontrole u weta u Anuli uzbieramy kaske :) to juz pikus przy tym wszystkim.

potrzeba na dzis- obrozka i smycz. i czyjes dane dla suni-ew dane Anuli przelozymy, a Majkę na siebie przepisze.[/QUOTE]
Fajnie,że tak się poukładało.To ja piszę do dziewczyn,że BDT na razie będzie zajęte.20.12 odbiorę Daisy z Wrocławia tylko bym prosiła na pw namiary na dziewczyny.
Mam dla Daisy szeleczki i smycz ale chyba już nie dojdą Kora do Ciebie,chyba,że ryzykujemy i wysyłam priorytetem.Mam też obróżkę i smycz.Daisy możesz przepisać na mnie a Majka też może być na mnie.

Edycja:Wysłałam rano obróżkę i smycz,szeleczek jednak nie ze względu na sterylkę.Jutro powinnaś mieć Kora przesyłkę.Może obróżka będzie za duża to trzeba będzie skrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jacenty juz mi pisala :) i rozmawialam z dziewczynami :)

Anula, to dt terminowe, jak widzisz. Sunia pojedzie do Wrocka na te zabiegi wlasnie. na sterylke na diagnoze, na doprowadzenie do porzadku tego pazurka.
poniesiemy koszty uzytych lekow, czyli antybiotyki, może szwy do sterylki, cos do narkozy. i tylko tyle :) super![B][COLOR="red"] dziękujemy studentkom z wielkimi sercami!!!![/COLOR][/B]



co do wyzywienia to w sumie nie wiem, umowimy to do soboty :)

czyli Satrinko, w sobote masz kurs z pasazerem na gape :) od schronu-do dziewczyn do domu, ok? da sie tak? proszę...

pozniej, do 20.12 Anula sunie odbierze z Wrocka tak? proszę...

10.12 sunia wyjedzie. dzieczyny sterylke zalatwia na wtorek, czyli 13.12. tydzien i do Anuli. szwy nie wymagajace sciagania. ale przy tak minimalnych kosztach to nawet na te kontrole u weta u Anuli uzbieramy kaske :) to juz pikus przy tym wszystkim.

potrzeba na dzis- obrozka i smycz. i czyjes dane dla suni-ew dane Anuli przelozymy, a Majkę na siebie przepisze.[/QUOTE]

No da się da, pewnie Maciek jak zwykle będzie buczał, ale tak już nas los:-)))))) Prawdopodobnie będę też wiozła Torusia do DS!!!! Więc dwupak w aucie;-)))))

Link to comment
Share on other sites

jestem! chyba mozecie, poczekaj, zadzwonie do ani
nie wiem w co rece wlozyc

to obrozka akurat dojdzie na jutro, to Satrina ode mnie obrozke odbierzesz. ja mam nadzieje,nie musze jechac :)
sunia jest nadal, czeka. ale z budy wyjsc do mnie ne chciala, schowana w najdalszy kat, nawet jej nie widzialam.

dzis 2 pieski od nas do ds poszly :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jestem! chyba mozecie, poczekaj, zadzwonie do ani
nie wiem w co rece wlozyc

to obrozka akurat dojdzie na jutro, to Satrina ode mnie obrozke odbierzesz. ja mam nadzieje,nie musze jechac :)
sunia jest nadal, czeka. ale z budy wyjsc do mnie ne chciala, schowana w najdalszy kat, nawet jej nie widzialam.

dzis 2 pieski od nas do ds poszly :)[/QUOTE]

No to super, to ja zadzwonie do Ciebie pozniej to uzgodnimy co i jak.Tylko namiry na Anie od Julka bedę potrzebować i może daj im cynk, że będziemy jutro a nie w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Julian na dt tam, gdzie jedzie Daisy

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218513-Julian-śliczny-kochany-kundelek-bardzo-dobrze-wychowany-szuka-domu[/url]

Ania ma tel wylaczony, bo ma pewnie zajecia. ale sadze,ze to zadna roznica, czy jutro czy pojutrze.
tylko teraz- odbior Daisy ze schronu, bo Satrina pracuje do 16stej. a ja Daisy do domu przyprowadzic nie moge. moze marta...hmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']widziałyscie to? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219159-Dam-dom-tymczasowy-dla-szczeniaka-szczeniak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/219159-Dam-dom-tymczasowy-dla-szczeniaka-szczeniak%C3%B3w[/URL]... i co wy na to?
w Wałbrzychu[/QUOTE]

dzieki! juz sie zapisalam! ale expres z Ciebie :) tylko ja tam sie jedego obawiam.

Link to comment
Share on other sites

no i sie wszystko posypalo.
sterylka we wrocku to koszt jednak 150zl. no i dopiero kolo 20.12 wychodzi, ze moga ją ciachnac. wiec w ten sam dzien musialaby wyjezdzac do anuli. wiec nie wiem,czy jest sens tam ciachac. mogloby to byc u mnie za 180 i na juz.
np.jutro ciachanie i od razu na dt we wrocku. tylko,czy pies moze tak jechac tyle km od razu?
tam, by ja studentki weterynari czule piastowaly, ew braly do siebie na badania.

tylko tam tez jest Julian i nie wiemy na 100proc, jak on sunie przyjmie, ktora jest nie na chodzie, wiadomo, zaraz po zabiegu. a drzwi sa przesuwne i on umie je otwierac.

ja juz nie wiem nic.....
moze niech jedzie do anuli prosto, dolozy sie te kase skads i bedzie swiety spokoj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...