Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMU :)) !! ruda sunia od 3 miesięcy MIESZKA PRZY DRODZE


Aman Varda

Recommended Posts

[quote name='Ewa Marta']Oby było co opijać! Czekam na zdjęcia suni. Osoba, która na fb zobowiązala się załatwić hotel przejęła sunię od Doroty, miala ją zawieźć do weterynarza, a potem do hoteliku. Nie znam ani jej, ani hoteliku, więc bardzo się denerwuję, co z sunią...[/QUOTE]
ja tez nie wiem nic ani co to za hotel ani co to za osoba :( tez czekam jak na szpilakach :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani włąśnie z FB widze że sunia w hoteliku już :))))))
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251479078249911&set=o.226375960765995&type=1&theater[/URL]

nic wiecej nei wiem :(
ważne że już nie w lesie przy drodze , czekam na info od Doris Ossi żeby wiedzieć ile kasy na hotelik itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aman Varda']Kochani włąśnie z FB widze że sunia w hoteliku już :))))))
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251479078249911&set=o.226375960765995&type=1&theater[/URL]

nic wiecej nei wiem :(
ważne że już nie w lesie przy drodze , czekam na info od Doris Ossi żeby wiedzieć ile kasy na hotelik itp[/QUOTE]

Sunia ma cieczkę. Jakie to szczęście, że jest już w hoteliku! Na FB sa już zdjęcia z DT! Ja nie umiem przegrać, ale ona jest śliczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASIA54']Dziewczyny nie martwcie sie ,mysle ze sunia jest w dobrych rekach.Biore udzial w roznych wydarzeniach dot.biednych pieskow i wiem ze pani Ewa jestwolontariszka w schronisku w Jozefowie i stale pomaga bezdomnym bidom.Malutka nie mogla lepiej trafic.[/QUOTE]


Bardzo Ci dziękujemy za informacje:-) Najgorzej kogoś nie znać;-) To była szybka akcja i wszyscy są z lekka oszołomieni. Kroi sie jednak domek dla suni. Trzymajcie jutro mocno kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Bardzo Ci dziękujemy za informacje:-) Najgorzej kogoś nie znać;-) To była szybka akcja i wszyscy są z lekka oszołomieni. Kroi sie jednak domek dla suni. Trzymajcie jutro mocno kciuki!!!![/QUOTE]
To ja juz trzymam oby jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377223_251479241583228_100001634610832_764468_1064030084_n.jpg[/img]
zdjecia Ewy S. z FCB
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/392728_251478938249925_100001634610832_764466_1604906224_n.jpg[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/384275_1689503493174_1705346464_868824_1619770980_n.jpg[/img]
zdjecie Doroty O.
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/376155_251479754916510_100001634610832_764475_443896896_n.jpg[/img]
zdjecie Ewa S.

Link to comment
Share on other sites

Sunia już w DS w Konstancinie:-) Niewiele więcej wiem, bo trochę było zamieszania i w końcu nie odbyła się wizyta przed adpcyjna. W każdym razie po sunię pojechał mąż Pani, która wczoraj zgłosiła chęć zaadoptowania suni. Zamiast czekać na rozmowę, pojechał po sunię i od razu zdobył jej zaufanie. Została podpisana umowa, zobowiązanie do sterylizacji i sunieczka pojechała do domu. Tam podobno od razu się zaklimatyzowala i bardzo garnie siĘ do Państwa. Mam zamiar podjechać tam w tygodniu, żeby zobaczyć, jak jej się tam żyje;-) Na szczęście Dorota, któRa sunię dokarmiała 3 miesiące moją wizytę Państwu zapowiedziała.

Dorota, wspaniale, że uratowałaś sunieczkę! Gdyby nie Ty, nikt by o niej nie wiedział. Bardzo Ci dziękuję!!!!!!! Jak tam pojadę, to porobię suni zdjęcia. Bardzo jestem ciekawa, jak będzie miala na imię:-)

Państwo zrobili bardzo dobre wrażenie zarówno na osobach, które były przy podpisywaniu umowy (Ewa i Beata), jak i na Dorocie przez telefon.

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na wątek, żeby zadeklarować jakąś wpłatę na sunieczkę, a tu takie wieści! Ale wy szybko działacie, dziewczyny!! Macie wielkie, wielkie serduszka i taki sam zapał do pracy!!
Niski ukłon w waszą stronę!
A Tobie maleńka szczęścia! I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Sunia już w DS w Konstancinie:-) Niewiele więcej wiem, bo trochę było zamieszania i w końcu nie odbyła się wizyta przed adpcyjna. W każdym razie po sunię pojechał mąż Pani, która wczoraj zgłosiła chęć zaadoptowania suni. Zamiast czekać na rozmowę, pojechał po sunię i od razu zdobył jej zaufanie. Została podpisana umowa, zobowiązanie do sterylizacji i sunieczka pojechała do domu. Tam podobno od razu się zaklimatyzowala i bardzo garnie siĘ do Państwa. Mam zamiar podjechać tam w tygodniu, żeby zobaczyć, jak jej się tam żyje;-) Na szczęście Dorota, któRa sunię dokarmiała 3 miesiące moją wizytę Państwu zapowiedziała.

Dorota, wspaniale, że uratowałaś sunieczkę! Gdyby nie Ty, nikt by o niej nie wiedział. Bardzo Ci dziękuję!!!!!!! Jak tam pojadę, to porobię suni zdjęcia. Bardzo jestem ciekawa, jak będzie miala na imię:-)

Państwo zrobili bardzo dobre wrażenie zarówno na osobach, które były przy podpisywaniu umowy (Ewa i Beata), jak i na Dorocie przez telefon.[/QUOTE]
Ewus , dziekuje ,ze pojedziesz do domu suni!:)
Powodzenia Sunieczko!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doris Ossa']Dziewczyny, ja będę w kontakcie z Państwem.J Po wczorajszej rozmowie z nimi dzisiejszą noc spałam już spokojnie.
Jak będę miała jakieś nowe wieści to dam Wam znać.
Bardzo serdecznie z całego serca DZIEKUJE WAM za pomoc ;)[/QUOTE]
Doris to my dziekujemy, ze karmilas te sunie tak dlugo, dziekuje tez za informacje i za caloksztalt bo koncowka byla trudna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aduska1212']A ktoś sprawdzi ten domek? Bo suńka już swoje przeszła, teraz należy jej się miłość i poszanowanie przez człowieka... :(
A nam, cioteczki, pozostaje trzymanie kciuków o to, aby maleńka rozkochała w sobie nowych panstwa i żyli wspólnie długo i szczęśliwie! :)[/QUOTE]

Ja się wybieram:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']A może pojedziemy razem? Planowałam umówić się na jutro, najpóźniej pojutrze...[/QUOTE]

super jestem ZA !!! tylko msuzę wiedzieć bo mój aparat przyjezdza dziś do mnei do w-wy i miałam jedchac na sesje foto do dwóch psów i moge tylko jutro lub pojutrze wiec daj znać asap kiedy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...