Jump to content
Dogomania

Trójmiasto- NARESZCIE:)


sic!

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

motto na dziś:

"rany boskie jaestem kioskiem"

no my już po urlopie, nawet poskakałyśmy sobie przez drewniany płotek - trening czyni mistrza 8)

wiadomo coś o najbliższym weekendzie?

bo my już robimy rozgrzewkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

W weekend będę w Gdynie tylko nie wiem czy na sobotę i niedzielę nie pojedziemy na Kaszuby do jakiejś chaty, ale jeśli to nie wypali to chętnie przyjadę z Arką popatrzeć naraziena wasze wyczyny no i oczywiście poznać was i wasze pociechy... Arka też byłaby happy że może poznac nowych kolegów i koleżanki :D

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

no kurde nastepna suka :D duke chce jakichs kolegow :) bo suki go "bija" co chwile hehehe

zartuje oczywiscie ... mam nadzieje ze przyjedziesz w jakis dzien na plac :) daj znac kiedy, albo jak nie wiesz jak tam trafic to mozna sie jakos ustawic gdzies np. centrum Klif :)

Link to comment
Share on other sites

Sobol Ty nie narzekaj.... twój psiur się na pewno w mojej Arce zakocha... wszystkie psy się w niej zakochują.. tylko niewielu z wzajemnością( dobrze by było żeby buldog amerykański się jej spodobał bo planujemy może jeszcze w tym roku nabyć dla niej takiego właśnie braciszka) :lol:

A jeśli będę się wybierać to dam znać wcześniej.... gdzie Klif to ja wiem, myślę że to miejsce za klifem też znajdę ale jeśli ktoś by przed klifem czekał byłabym wdzięczna.. ale napisze jeszcze czy jade na te Kaszuby czy nie :)

Pozdrowienia

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

hmm do suczek ma temperament...wie gdzie wachac...moj pies to chyba nie AB, bo na pewno do tej rasy 11 bym go nie zapisal :) AGRESJA = ZERO :) normalny zabawowy piesio :) spojrz na boksery i masz odpowiedz :) tylko inaczej wyglada dla wprawnego oka :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie dotarłam gdyż pojechaliśmy do Wdzydz Kiszewskich.. psy szalały 2 dni nonstop i moja śpi dzisiaj cały dzień po tych szaleństwach..... same psy by sie wzajemnie tak nie wykończyły... ale dwójka dzieci zamęczyła 3 ASTy na śmierć :D ...... wrzuce niedługo na bulowate jakieś zdjęcia z tego wypadu.. a zrobiłam ich całe mnóstwo (ale większość się nie nadaje do upublicznienia :wink: ).....

Co sie odwlecze to ......

Do zobaczenia zatem.... :D

Pozdrawiam

Asia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na placu dziś była poruta -przeszkody nam fruwały :lol:

A tak poza tym zmiana godzin zajęć- sob, niedz - przeważnie kole 15.30 albo jak się wcześniej umówimy

A w tygodniu pon, środa piątek na 17,albo 16.30

A tak poza tym to wszyscy zdrowi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Odgrzeje troche temat ;) Mam nadzieje, ze nadal trenujecie agility i zapalencow macie coraz wiecej :-)

Musze przyznac, ze dosc mocno interesuja mnie treningi w Trojmiescie. W przyszlym roku przenosze sie do Gdanska i chcialabym kontynuowac bieganie po torze.

sic! wydaje mi sie, ze to ty koordynujesz dzialalnoscia klubu, wiec napisz pare slow co teraz u Was sie dzieje :-)

dziekuje i pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...