Jump to content
Dogomania

Trójmiasto- NARESZCIE:)


sic!

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajne fotki :P

Przeglądając je przyszło mi do głowy kilka pytań:

  • 1. Czy teren, na którym trenujecie jest równy? Moze to złudzenie, ale wydało mi się, że jest pochylony.
    2. Czy maci inne przeszkody? Widać tylko pojedyncze - bardzo ładne :P
    3. Co to za terwik u Was biega? Wygląda na bardzo ładnego :P
Link to comment
Share on other sites

1.on jest gorzysty :D hehe ale w kazdym razie dosyc rowny tam gdzie stoja przeszkodzy...niestety takie warunki jakie sa...tragedii nie ma:)

2. to odpowie sic! , ale z tego co sie orientuje cos tam mamy i cos jest robione :) ale poszukujemy jakiegos malego garazu na to wszystko aby schowac to.. :)

3.a cos tam biega ladnego :D hhehe

Link to comment
Share on other sites

sobol

dobreeee baaaardzo dobre:)))

Małe sprostowaniebond zwany latającym PON-em to w rzeczywistości bearded collie-ale nic siem nie martw, wszyscy się mylom:PPP

Robull

przeszkody inne są,ale właśnie nie mamy na razie gdzie ich chować:((

Teren jest umiarkowanie pochylony,ale równy,także psy radzą sobie całkiem całkiem

A tervik??hmmm znacie się z forum dogs-to Aza dalej zabij-nie pamiętam,taka młoda suka

Link to comment
Share on other sites

zdjecia sa extra!

ja bylam w sobote, ale tylko jako widz, bo moja 17-miesieczna sunia cc miala akurat cieczke. poza tym bedziemy chyba najpierw musaly u p. Ani przejsc krotkie szkolenie w zakresie PT, bo Stella jak widzi tyle ludzi i psiakow to jest w swoim zywiole i w glowie jej tylko zabawa, wiec czasami pozostaje glucha na komendy, a bynajmniej nie wykonuje ich tak blyskawicznie jak wiekszosc pieskow, ktore byly na agility. zobaczymy co z tego wyjdzie i czy mi starczy sil i zapalu. bo ona jest niezmordowana.

pozdrawiamy!

aneta & stella

Link to comment
Share on other sites

niestety na ktoryms zdjeciu, aparat za pozno dostosowal sie i nie zalapalem synchronicznego agility w wykonaniu Zuzy i Bonda, jest chyba tylko jak lądują :( ale za tydzien moze powtorza swoj wyczyn.

A co do pogody wydaje sie ponura, ale pozniej super Sloneczko wyszlo i naprawde bylo jak to mowia gorale "piknie" :D a mi paluchy zmarzly :oops: ale spoko nadrobimy to za tydzien...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...