Jump to content
Dogomania

Trójmiasto- NARESZCIE:)


sic!

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez trzymam, sic! 8)

I tez dokopie! Nawet jezeli bede musiala tor pokonac samodzielnie, bez uzycia narzedzia pomocniczego (czyt. psa) :wink:

Pomocniczego? przecież psy tylko przeszkadzają - biegają nie na te przeszkody co chcemy, tyczki zwalają... ogólnie rzecz biorąc, to tylko przeszkadzają :wink: Dla porównania wystarczy tylko popatrzeć na zawodach na zapoznanie się z trorem, gdy po parkurze biega często kilkadziesiąt osób bez psów i wszystko im wychodzi bezbłędnie :D
Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie:

po wielu trudach i znojach, ruszeni ambicją i wieloma innymi względami naprawiliśmy przeszkody, które jakieś @#%& nam pospuli i ZACZYNAMY!

Może wreszcie uda się zrealizować Projekt X w Tricity-znaczy siem AGILITY

A ile taka przyjemność treningu z psem kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sie z czego smiac.

Od razu przypomina mi sie trening na przeszkodach. Pieski malo zaawansowane skakac nie chcialy i przewodnik musial pokazywac :wink: Dodam, ze byly to czasem osoby po 50 :wink:

Na naszych zajęciach wiekszość początkujących tak zaczyna. Sama skakałam jak sarenka pomimo zaawansowanego wieku i nadwagi. :D

I PROSZĘ SIĘ NIE NABIJAĆ! Uważasz Mami, że osoba po 50-tce nie może już sobie poskakać, bo zaraz małolaty jaja sobie robią :nono:

Jak będziesz już starszą panią w wieku ok. 30 lat, to zobaczysz jak to miło, kiedy smarkacze odmawiają Ci prawa do fizycznych rozrywek.

Link to comment
Share on other sites

myslisz ze te 25 minut jak sobie pobiega na tych najnizszych przeszkodach mu zaszkodzic moze?czy lepiej nie ryzykowac? aha pytalem sie Anki czy nie potrzebjecie pomocy, powiedziala ze nie,ale jakby cos to dajcie znac zawsze mozna mlotek przyniesc :D

Duke w samochodzie byl tak zmeczony, ze az mnie łapą prosil zebym sie zatrzymal a on mogl zasnac :) hheheheh

aha i jak mu daje royal canin czy dodawac cos do tego zeby dbac o stawy, mam can-vit (d3+wapn).dawac czy nie?teoretycznie mowia ze jak sie daje karme tyle ile trzeba nie trzeba dawac suplementow,mysle ze chyba trzeba mu zaczac dawac jak agility zacznie byc w wiekszym stopniu trenowane czy nie?czy jak to mowia: nie zaszkodzi?

Link to comment
Share on other sites

I PROSZĘ SIĘ NIE NABIJAĆ! Uważasz Mami, że osoba po 50-tce nie może już sobie poskakać, bo zaraz małolaty jaja sobie robią

Jak będziesz już starszą panią w wieku ok. 30 lat, to zobaczysz jak to miło, kiedy smarkacze odmawiają Ci prawa do fizycznych rozrywek

Mokka, przeciez ja sobie zartowalam 8)

A do 30 to mi niewiele brakuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...