Jump to content
Dogomania

Trójmiasto- NARESZCIE:)


sic!

Recommended Posts

Tak właśnie:

po wielu trudach i znojach, ruszeni ambicją i wieloma innymi względami naprawiliśmy przeszkody, które jakieś @#%& nam pospuli i ZACZYNAMY!

Może wreszcie uda się zrealizować Projekt X w Tricity-znaczy siem AGILITY

Zapraszamy wszystkich tych, którym tylne części ciała nie przyrosły jeszcze do krzeseł, mają psy pełne werwy i są zapaleńcami na pierwszy trening.

Odbędzie się w następną sobotę tj. 17 styczniaMiejsce Gdynia Orłowo, za C.H. Klif na łąkach, za stacją benzynową Shell, jadąc od strony Gdyni, skręcić w prawo, pod wiaduktem kolejowym-tam nas znajdziecie.

Godzina 10.00

DO ZBOCZENIA! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlaczego tak się dzieje, że jak jest coś fajnego organizowane, to ja zawsze mam szkołę, hę???? :evil:

Wpadłabym chcociaż popatrzeć, bo jeden rekonwalescent, a drugi... Chociaż, z samą Mati na razie... No cóż, Sic, będziemy w kontakcie w razie czego :D

Link to comment
Share on other sites

Duke nie urósł, bo Sobol go głodzi :evil: :wink:

Widelec lepiej, dzięki. Niestety, dwa następne tygodnie odpadają, za tydzień mam jeden egzamin, a za dwa - pięć, w tym trzy końcowe. A, i już trenuję do ustnego za trzy tygodnie - sprawdzam, po ilu piwach mogę najswobodniej mówić, nawet o polityce :D

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie:

po wielu trudach i znojach, ruszeni ambicją i wieloma innymi względami naprawiliśmy przeszkody, które jakieś @#%& nam pospuli i ZACZYNAMY!

Może wreszcie uda się zrealizować Projekt X w Tricity-znaczy siem AGILITY

Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia w jego realizacji :P

Do zobaczenia na zawodach!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...