Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu sznbaucery są w niedziele!i już czekam na ,,nasze spotkanie,,może w końcu do niego dojdzie :wink: a co do fotek to chce koniecznie, tylko napisz mi na które konto wyślesz oki?wymysliłam sposób żeby Baster sobie troche pobiegał , bo on jakoś tak sam z siebie to za bardzo nie chce biegać po działce , i robie tak: wyciągam rower i jezdze po działce ( jest całkiem całkiem spora)a baster wtedy cały czas szaleje :D

Link to comment
Share on other sites

Pasavera dzięki i skorzystam zTwojej pomocy zaraz prześlę Tobie na meila.!

Marysia ale maszpomysły! ja robię inaczej bo boss też bezemnie nie lubi być na ogrodzie ale jak coś zapłotem się dzieje np biega pies to chętnie wtedy opuszcza dom i się wywnętrza na dworze ,więc mu mnówię że tam na dworze są obce psy i8 leci na dwór i szczeka a póżniej czuwa aby znów jak przyjdą aby je przepłoszyć.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, to faktycznie iście wiosenne zdjęcia!!!

Ale są suuuper!!! No i czyż nie jest prawdą, że najle[piej na zdjęciach wygląda przyroda??? Ta ożywiona i nieozywiona???

Czekam z niecierpliwością na fotki z Opola!!! I oczywiście na relacje.

My będziemy leniuchować pewnie aż do wystawy w Krakowie, chociaż mnie już bakcyl zżera!! Pozdrawiamy Wszystkich, obie A :lol:

Link to comment
Share on other sites

PSY

Kl. młodzieży

ATARI Szczęśliwa Aura

SATIR znad Ilanki

ZEUS Wesoły Brodacz

kl. pośrednia

UMBERTO MAX Sentyment

kl. otwarta

ARAMIS Dolina Rosomaka

LACKY LUK Imir

Mohner's PEPPERMILL

UNO Chatka Brodacza

kl. championów

BAJERN Big Band

BATMAN Źródlana Dolina

LANCELOT Zbójecka Saga

SZWAGIER KOLASKA z Jamna

SUKI

kl. młodzieży

DOXA Ajoland

ZORBA Wesoły Brodacz

kl. pośrednia

OMEGA Źródlana Dolina

TOLLERANT TESSIE ze Zahrabske

kl. otwarta

SANTA DONA z Grabowa

ULISSA Sentyment

kl. championów

SARABANDA z Jamna

kl. honorowa

RAMONA Zbójecka Saga

cala stawka

Link to comment
Share on other sites

Czyli na wystawie w Opolu będzie rodzina Niksona. Umberto i Ulissa Sentymenty. A Nikson nie ma cieczki.... Pewnie przepadnie wystawa w Łodzi. Ale cóż, bywa i tak.

Piękna pogoda. Aż się nie chce chodzić do roboty. Ale na szczęście w czasie wspaniałego szczytu europejskiego nie będę musiała chodzić do pracy. Czyż to nie wspaniałe?? Cały tydzień wolnego@!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pogoda wczoraj to była rewelacyjna oczywiście byliśmy na spacerze (jak przyszłam to się w lustrze nie poznałam troche poczarniałam) spacer byłpod góre i dośc męczącu na dodatek zgubiłam smycz zorientowałam się wdomu wiec zebrałam ekipę psów i koleżanke poszliśmy szukać , kaukaz jak zobaczył że ten spacer znów pod górę zwątpil, zawróciłam i go oddałam, gdy byliśmy już daleko zwątpiła ratlerka i Boss usiedli na łace i nie chcieli iś ale byłam zła :motz: ! Labradorka przejęła funkcję od Bossa i ona szukała smyczy , znalazła ale to bylo bardzo daleko staruchy miały dość! ja też koleżanka też. to był męczący dzień. Koleżanka to już modliła się do św. jakiegoś od zaginionych reczy, żeby się znalazło bo szkoda było jej tych psów co już dość miały, ja sie pózniej śmiałam o tej jej modlitwy :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po dłuuugiej przerwie!

Przede wszystkim zaległe gratulecje ode mnie i Liski za wszystkie sznaucerkowe - wystawowe sukcesy!

U nas wiosna szaleje, więc i Lis szaleje - męczy beżanty na polach, wykopuje myszy i usiłuje zaganiać na smierć swojego kumpla labradora (a jemu, jak to labradorowi, tyko kije i woda w głowie :wink: ).

Na wystawy musimy jeszcze troche poczekać. Te w naszej "okolicy" zaczynają sie dopiero w połowie maja.

Udało mi się wkleić zdjęcie Lisy w temacie "galeria sznaucerów" - na razie jedno (bo to była próba, na szczeście udana :D ), ale postaram sie wkleić wiecej.

Pozdrówka z nord - westu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...