Jump to content
Dogomania

Morus - nie było mnie przy Tobie


szarotka11

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siedzę i ryczę :-(
W końcu dałam radę przeczytać cały wątek Moruska.
Podziwiam i Ciebie, i Jego.
I tak bym chciała, żeby mój Migacz też przyszedł do mnie we śnie.
Może to ukoiłoby trochę ten ból. Czasem piszę o nim tak, jakbym już się ze wszystkim pogodziła, ale chyba sama siebie oszukuję.

Morusku [']

Szarotko, trzeba żyć, ale wiem, jakie to trudne. Ale trzeba...

Link to comment
Share on other sites

Piesku Mój, po Twoim przyjściu do mnie we śnie, wyciszyłam sie trochę. Ty wiesz, co zrobić abym nie była smutna. Zawsze czułam, że jestes wyjątkowy z tą wielką miłością i my na Ciebie nie zasługujemy. Trafiło nam się coś wyjątkowego... nie doceniliśmy tego...(Eh, znowu płaczę:-( )

Link to comment
Share on other sites

Witaj Szarotko!
Dopiero dziś udało mi się po wielu tygodniach usiąść na Dogo i zaczęłam przeglądać posty na Tęczowym Moście ( od tego zaczęła się moja znajomość z Dogomanią i tak zostanie zapewne...) przeczytałam historię Twojego Moruska, czytając czułam Twój smutek, ogromną tęsknotę i Wielką Miłość.
[SIZE=1]Morusek wzruszył mnie bardzo zdjęciem na wózku, mój Oskarek nie zdążył nawet pojeździć na wózku, jego paraliż postępował zbyt szybko[/SIZE] :-(

dziś na Balu u Meli (Monia pewnie się ucieszy, że tyle piesków tam będzie :) )
wszystkie Nasze pożegnane psiaczki bedą razem!!!
Żaden z nich już nie jest chory, sparaliżowany,głodny ani samotny, żaden nie cierpi i to jest najważniejsze.

Szarotko życzę Ci dużo siły i wiary w lepsze jutro!

Link to comment
Share on other sites

Szarotko, mówiła mi Mela że na imprezie była rewelacja.Morus szalał z Oskarkiem, Atos ich trochę stopował.Ale wszyscy podrywali dziewczyny !!!
Tak się działo, że aniołkom poduszki porozrywali.Pierze spadło nawet na ziemię.
Dziś zabawa była przednia ale za to jutro sprzątanie na 102 !!!!!!!
Dziekuje, że u nas byliście.Bardzo dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Morust to tańczył Twista i stepował i normalnie rock end roll a tańczył.
To spryciarz.Wszystkie gwiazy chciały z nim tańczyć.
Wierzę w to, że tym naszym kochanym dzieciom jest tam dobrze.Nie może być inaczej, bo byśmy tu powariwali podwójnie.Raz , że już odeszli za TM a dwa , że im tam źle.
Więc wierzmy, że mają tam raj czekając na nas...

Link to comment
Share on other sites

impreza musiała być nieziemska znając nasze pociechy i ich obecne możliwości za TM było na pewno niesamowicie, szkoda tylko że my tego nie widzimy, ale na pewno jak sie już wyśpią to przyjdą do nas we śnie i wszystko opowiedzą. Zabiorą nas na długi spacer i będzie tak jakby wszystko było jak dawniej - tego Ci własnie życzę

Link to comment
Share on other sites

Ale z nas ciekawskie baby.
Każda by chciała ich podglądnąć.
A guzik!
Bawią się w najlepsze i w sumie to dobrze. To co mogły nam dać najlepszego w swoim ziemskim życiu dały. Teraz czas, żeby myślały o sobie.

Morusku
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:68p_VSEeCO2_bM:http://foto.moon.pl/zdjecia_m/20119.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Długi spacer...spacer ze wspomnieniami ale bez Ciebie Morusku...Tego nie moge przełamac...zawsze płaczę. Wszystkie ścieżki są z Tobą związane...wszędzie jest Twój ślad. Jest strasznie tęskno i smutno. Spacer bez biegnących obok 4 łap jest bez sensu...Ale te łapy kojarzą mi się tylko z toba. Nie mogę sobie narazie wyobrazić innej sytuacji. jeszcze nie...Więc jest smutno mimo, że świeci słońce.:-(
Morusku myślę, że chciaż Ty bawiłeś się świetnie....tyle pięknych, młodych i młodszych panienek do adorowania. Tylu wspaniałych przystojnych facetów do męskich rozmów....Towarzystwo za TM jest jedyne i najwspanialsze we wszystkich światach.:p
Bądź szczęśliwy i hasaj do woli po lasach i łąkach - to Twój żywioł.:Dog_run: :bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Przybiegnie, ale daj mu odpocząć po tych baletach. Facet się zmęczył trochę.

Morusku, śpij dobrze i wypoczywaj, a jak wypoczniesz to odwiedź swojaą ukochaną pańcię.
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:J2Fyf2pUL8wTpM:http://img222.exs.cx/img222/6763/swieczka46uw.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szarotka11']Długi spacer...spacer ze wspomnieniami ale bez Ciebie Morusku...Tego nie moge przełamac...zawsze płaczę. Wszystkie ścieżki są z Tobą związane...wszędzie jest Twój ślad. Jest strasznie tęskno i smutno.[/quote]
Oprowadzam teraz Tosię, żeby poznała dzielnicę. Chodzę wieloma szlakami, po których jeszcze niedawno chodziłam z Rastą. I czuję wielki ból i chce mi się płakać. A potem myślę, że te chwile za którymi płaczę - że przecież mogło ich nie być w ogóle. Przytrafiło mi się w życiu coś wyjątkowego, ktoś wyjątkowy stanął na mojej drodze, a ja tego nie zmarnowałam i czerpałam przez lata z tego spotkania siły i niewyobrażalną radość. Jestem wielką szczęściarą, że miałam szansę to przeżyć. Wszyscy jesteśmy szczęsciarzami, bo dane nam było doświadczyć czegoś, o czym wielu ludzi nawet nie wie, że istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...