Jump to content
Dogomania

II Otwarte Zimowe Zawody Agility - 25.02.07


Davie

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wojenka']Łoomatko,a jakże to się stało? :crazyeye:[/quote]
Krzywo stanęłam i tyla. :angryy: Na razie mam gips na miesiąc, a potem się okaże, bo jeszcze torebka stawowa jest naderwana czy oderwana, co zresztą za różnica :evil_lol: , do bani jest i już. Dzięki za życzenia, przyda się trochę wsparcia :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Mokka w takim razie życzymy dużo zdrówka i szybkiego powrotu na torek z Monią i Leonem:-)[/quote]
Spoko, Mokka jeszcze wczoraj odgrażała się, ze z tydzień do Czech na zawody jedzie i nawet zaordynowała sobie w tym celu leciutki, sportowy gipsik w kolorze niebieskim i bardzo hi-tech kule, regulowane na rozmaite sposoby - chyba nawet prędkość można na nich regulować ;-) :evil_lol: Ale jak już ten gips miała założony, to trochę jej mina zrzedła i chyba za tydzień do Czech jednak nie jedzie! :lol!:

Link to comment
Share on other sites

O rany, Mokka współczuję... a wiesz, ja kiedyś sobie skręciłam kolanko tuż przed wyjazdem na zawody do Svetlej Hory, ale się nikomu nie przyznałam (bo by mnie zaraz na pogotowie chcieli ciągać), posmarowałam sobie nóżkę Ben-gayem, założyłam opaskę uciskową i heja. Jęcząc i kwicząc, ale sobie nawet z Sundayem tam jakieś podium wybiegałam, za to wieczorem miałam jedną nóżkę bardziej niż drugą...:diabloti:
(więc może jeszcze rozważ te aerodynamiczne kule i wio do Czech...)

Link to comment
Share on other sites

Wiśnie jesteście i tyle :diabloti: . Jeszcze wczoraj miałam nadzieję, że przez tydzień się wykuruję, ale ten gips pieruńsko utrudnia życie. Przejście z pokoju do kuchni to dość skomplikowany proces, dobrze, że przedpokój mam wąski i wszędzie ściany, jest się o co oprzeć :evil_lol: . Obawiam się jednak, że jak na torze będę pozbawiona tego luksusu, to mi nawet czarodziejskie kule nie pomogą i wydatnie będę spowalniała mojego i tak niezbyt szybkiego psa :evil_lol: .

[quote name='Klaudia']Mokka będziesz w Pruszkowie jako kibic???[/quote]
:crazyeye: :crazyeye: A niby dlaczego jako kibic? Zawody są za miesiąc i tydzień, a ja kontrolę (i może nawet zdjęcie gipsu :lol: ) mam za 4 tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']:crazyeye: :crazyeye: A niby dlaczego jako kibic? Zawody są za miesiąc i tydzień, a ja kontrolę (i może nawet zdjęcie gipsu :lol: ) mam za 4 tygodnie...[/quote]Mokka, ja przewiduję, że jeśli Ty pobiegniesz w tych zawodach 25.02, to 26.02 gips Ci z powrotem założą... :roll:

Nie wiem, czy miałaś kiedys wcześniej gips, ale po zdjęciu kończyna jest słabiutka i chudziutka i jeszcze nie do końca zdrowa... Szczególnie w Twoim przypadku, gdzie poza uszkodzeniem kości doszło jeszcze uszkodzenie miękkich tkanek stawu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mokka, ja przewiduję, że jeśli Ty pobiegniesz w tych zawodach 25.02, to 26.02 gips Ci z powrotem założą... :roll:[/quote]
No chyba, że z wizytą u doktora zaczekam do wtorku :evil_lol: .

[quote name='Flaire']Nie wiem, czy miałaś kiedys wcześniej gips, ale po zdjęciu kończyna jest słabiutka i chudziutka i jeszcze nie do końca zdrowa... [/quote]
Miałam ino na ręcach, kazali mi się rehabilitować ściskając gumową piłeczkę. Jak ja to zrobię palcami u stopy?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

saJo bo ty jestes juz przyzwyczajona ;)
3mam kciuki zebys mogła biec ;)
ja juz sie nie moge doczekac tych zawodow , ale po ostatnich treningach to chyba zaczne sie przyzwyczajac do mysli ze moj pies zwieje z toru :roll: takie ma odpały ... a jak sie pies postara to jest super :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Mokka, a w razie czego to ja pobiegnę z Monią, będziesz mogła popatrzyć jaką szybką sucz masz:diabloti:

Kobito, czy Ty musiałaś sobie kuku zrobić:shake: ech, bidulka jesteś...[/quote]
A gdzie "przykro mi", "współczuję", "mam nadzieję, że nie cierpisz"? He?
Tylko od razu "biegam z Monią" :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']A ja dziś złamałam nogę :wallbash:[/quote]
Lomatko i corko! Ja Ci wspolczuje serdecznie. Czyli z najblizszych zawodow nici....

A jak sie zapatrujesz na Ostrave? :cool3:
[SIZE=1][COLOR=white]Bo ja poki co mam zkaz, ale mam nadzieje, ze za miesiac dostane juz pozwolenie...:evil_lol: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#ffffff][COLOR=black][SIZE=2][quote name='"biedna Mokka"'][/SIZE] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]dobrze, że przedpokój mam wąski i wszędzie ściany, jest się o co oprzeć :evil_lol: . Obawiam się jednak, że jak na torze będę pozbawiona tego luksusu, [/COLOR][/SIZE][/quote][/COLOR][/SIZE]
Ej, moze pobiegniesz z balkonikiem...moge pozyczyc od babci....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...