Jump to content
Dogomania

II Otwarte Zimowe Zawody Agility - 25.02.07


Davie

Recommended Posts

Jak wjedziecie gdańską do warszawy, wjeżdżajecie na pierwszy most, na trasę toruńską. Trasą toruńską jedziecie aż do skrzyżowania z alejami jerozolimskimi (wielkie rondo na końcu trasy), w aleje dajecie w prawo na pruszków, i jedziecie prosto prosto dwupasmówką, która przejdzie w jednopasmówkę, wtedy na skrzyżowaniu że światłami w lewo (już miniecie wtedy halę znicza, jest tam duża hala koszykarska i obok mała hala, trochę jak szkolna wyglądająca) i za 50m znowu w lewo już w bramę hali. I tyle:razz:

Trasa torunska na mapie może widnieć jako Trasa AK/ Most Grota Roweckiego, w każdym razie pierwszy most w Wwie na który wjeżdżacie na pierwszym wjeździe żeby udać się w kierunku Bemowo/ Powązki/ itp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, będziecie, dlatego nie przejeżdżacie wisły, tylko jedziecie dalej estakadami:razz: ale jak będziecie jechać, to zobaczycie wielkie knstrukcje mostu, i wtedy na prawy pas i od razu w górę, kierunek jak napisałam- Bemowo/ powązki, generalnie odbijecie na zachód:p

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę o 7-8 rano od północnych granic warszawy spokojnie zamkniecie się w 40-45min (znaczy tą trasą). Bo gdańska 3 pasy, później aż do samego pruszkowa 2, nie powinno być problemów. W godzinach szczytu- no pewnie i przy odrobinie szczęścia ze 2godz:evil_lol:

Według mojej mapy to 31km tą trasą co podałam, korków nie będzie, niewiele świateł, itp;)

Gooopio według mnie drogi rozpisane, ale żebyście poglądowo widziały, to wygląda ten dojazd tak jak na mapce- [URL="http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Driving_directions#startLocid=2143ywr10cNTIuMzQyMDk_cMjAuODgzMjk_&destLocid=24115dvevg0043ywu105103jzcNTIuMTczNzU_cMjAuODE3NA__cNTIuMTc0Mjg_cMjAuODE4Njg_cNTIuMTczNzU_cMjAuODE3NA__0iBohaterów%20Warszawy&step1Locid=&step2Locid=&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&intItineraryType=1&devise=1.0|EUR&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&carTypeHidden=Citadine&caravaneHidden=false&typeCarbHidden=essence&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&carbCost=1.3&dtmDeparture=20/02/2007"]http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Driving_directions#startLocid=2143ywr10cNTIuMzQyMDk_cMjAuODgzMjk_&destLocid=24115dvevg0043ywu105103jzcNTIuMTczNzU_cMjAuODE3NA__cNTIuMTc0Mjg_cMjAuODE4Njg_cNTIuMTczNzU_cMjAuODE3NA__0iBohaterów%20Warszawy&step1Locid=&step2Locid=&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&intItineraryType=1&devise=1.0|EUR&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&carTypeHidden=Citadine&caravaneHidden=false&typeCarbHidden=essence&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&carbCost=1.3&dtmDeparture=20/02/2007[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'][SIZE=5][COLOR=red]Uwaga, uwaga!!! :razz: :razz: :razz: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]Z racji dużego zainteresowania imprezą przekładamy przyjmowanie zawodników o pół godziny wcześniej![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Zapraszamy do sekretariatu od 8:00 do 8:30! [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=lime]Początek pierwszego przebiegu o 8:30!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Łomatko! Ja siem zgłosiłam do pomocy w sekretariacie :crazyeye: . Znakiem tego, o której mam tam być?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Jako organizatorzy mamy kilka próśb do zawodników i gości niedzielnych zawodów:[/COLOR][/B]

[B]- z pieskami wchodzimy i wychodzimy tylnym wejściem (jak zwykle :razz:) [/B]

[B]- także jak zwykle :cool3:, baaardzo prosimy o oszczędzenie reprezentacyjnych trawników (na śniegu bezlitośnie widać wszystko! :evil_lol: ) od frontu budynku, i wyprowadzanie bestii z tyłu hali, od strony Alej Jerozolimskich. Zwyczajowo też już, będą dostępne w dużych ilościach torebki do sprzątania.[/B]

[B]- W miarę możliwości nie trzymajmy psów na widowni!!! To średnia przyjemność (nawet dla najzagorzalszych psiarzy, a także bardzo męczące dla psów!) spędzić cały dzień w jednym wielkim szczeku(?) :roll: . Zaplecze hali zostało ładnie uprzątnięte, jest tam wiele miejsca na zagospodarowanie, postawienie klatek.[/B]

[B]- mocno uśmiechamy się o drobną kasę przy wpłacaniu startowego!!! Żeby się nie okazało po pierwszych dziesięciu osobach, że mamy w kasie same 50 i 100, i nie ma jak wydawać reszty.;) [/B]

[B]- Zawodników mamy wieeeelu :loveu: , w związku z tym stawiajmy się sprawnie na start - dla usprawnienia będziemy wyczytywać kolejność z dużym wyprzedzeniem.[/B]

[B][COLOR=blue]Pięknie dziękujemy :loveu: ,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]i do zobaczenia w niedzielę rano! [/COLOR]:cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Sajko,
kurczę, nasza jednomyślność umarła! :-( :eviltong: ;)

[SIZE=4][COLOR=blue]Oczywiście, że będą (JAK ZWYKLE) wywieszone listy startowe!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black][B]Ale doświadczenie uczy, że nie zaszkodzi, jak się zawodników dopilnuje...[/B] :mad: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black];) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie że zawsze jest. A jakby dobra dusza zrobiła jeszcze ten boski smalec i ten boooooooooooski chleb- no lepsze niż cud, miód i orzeszki:cool3:

I nie mogę się doczekać, mimo, że bombowiec nie trenuje właściwie od dłuuugiego czasu, a z drugim latawcem pierwszy raz będziemy razem startować (postanowiłyśmy być twarde i nie cofać się do A0:razz: ) ale już nie mogę doczekać się zawodów:multi:

Pytanko- czy miejscówki na klatki będą z tyłu przy tych drzwiach/ w tym korytarzu? Bo jak tak, to muszę czerwone sex wdzianko dla bombowca zabrać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Poinformuję Martę o smalcu.:razz: Zresztą chyba nie muszę, bo w celu produkcji tego specyfiku jest już od dawna prześladowana przez wiele osób....:evil_lol: :lol:

Zaplecze ostatnio było puściutkie, więc jakaś miejscówka zdala od przeciągów powinna być.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...