Jump to content
Dogomania

2 maluchy pojechały.....do domów;))) jednak udało się im pomóc:)


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam pw od cioteczki, która robiła maluchom ogłoszenia:

[I]Dostałam na maila zapytanie o szczeniaczki z ogłoszenia :
"Witam chcialabym pomóc biednym pieskom mam tylko pytanie czy docelowo pieski będą duże? "
Odpisałam, żeby osoba kontaktowała się pod te dane, które są w ogłoszeniu :smile: [/I]

może coś się ruszy :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety, jak w tytule...Dostałam takiego maila

[QUOTE] Witam!Napisze szczerze ze ja niestety musze zawiesc pieski na palucha!Dzieciaki mam chore ledwo laze bo daja czadu w nocy,mam tez 2koty w domu z ktorymi tez wiaza sie obowiazki i 2psy duz na dworzu,nie wspomne o dzikich kotach ktore tez dokarmiam.To wszystko powoduje ze nie daje rady tego wszystkiego ogarnac bo pieska trzeba kilkanascie razy sprzatac w kojcu zeby po tym nie chodzily i zebym nie pachnialo brzydko w domu trzeba z nimi wychodzic z 4 razy dzienie na dwor,czesto do nich schodze bo wyja tesknia za matka pewnie w nocy tez sie zdarza...Maz na poczatku mi pomagal ale juz sie wkurza ze tyle na glowe sobie nalozylam.Rozwiesilismy z 10 ogloszen u nas w okolicy na kabatach czy na stegnach i nic zero checi tylko pytania...Jakby bylo to lato albo wiosna to by biegaly sobie na dworzu ale teraz niestety nie da rady..Wszystkich pytam wokol ale nikt nie chce..Ania
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ewa na jednego szczeniaka jest chętna osoba na 100% pozostaje tylko kwestia czy że tak powiem mi się spodoba. ale na pewno go bierze. więc jednemu może się udać. do końca tygodnia niech się wstrzyma chociaż. chodzę pytam-zamiast pracować ja po ludziach dzwonię. dziś idę do tej dziewczyny, odwiedzę też po drodze koleżankę może coś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

tylko że miejsca brak...napisałam do Maci bo oferowała BDT dla jednego szczeniaka lub więcej. ale nie odpisała jeszcze. nawet nie sprawdziłam skąd jest ale to może się na transport uzbiera jakoś. 12 kg karmy to na długo takim szczyluchom starczy. na jednego mam w 100% chętny dom tylko muszę najpierw ich odweidzić i wtedy będziemy kołować transport do Płocka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes_Jot']tylko że miejsca brak...napisałam do Mańci bo oferowała BDT dla jednego szczeniaka lub więcej. ale nie odpisała jeszcze. nawet nie sprawdziłam skąd jest ale to może się na transport uzbiera jakoś. 12 kg karmy to na długo takim szczyluchom starczy. na jednego mam w 100% chętny dom tylko muszę najpierw ich odweidzić i wtedy będziemy kołować transport do Płocka.[/QUOTE]

Macia ma wpisane, że jest z Leszna. Agnes, a możesz odwiedzić dom dzisiaj? To sprawa absolutnie priorytetowa. Czy wiadomo, kiedy oddaja maluchy na Paluch? Dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Macia ma wpisane, że jest z Leszna. Agnes, a możesz odwiedzić dom dzisiaj? To sprawa absolutnie priorytetowa. Czy wiadomo, kiedy oddaja maluchy na Paluch? Dzisiaj?[/QUOTE]

dziś idę zobaczyć dom. Ewa ma jednego pilnować dla mnie. ale może reszcie się uda u Maci-byle uzbierać na transport!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...