Jump to content
Dogomania

2 maluchy pojechały.....do domów;))) jednak udało się im pomóc:)


ludwa

Recommended Posts

Zadzonił wczoraj kolega mojego tz.
Niedaleko swojego domu, w krzakach znalazł 3 zamarzające maluchy.
Pilnie szuka dla nich domów. Ma 3 swoje psy
Nie bardzo ma możliwość trzymania dzieciaków, no i finansowo niewiele może. My też wiele nie możemy pomóc. Nie mamy gdzie umieścić szczeniorów, o finansach nawet nie ma co mówić...

Na razie wklęję zdjęcia. Jak tylko dostanę więcej informacji, to od razu napiszę...


[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8274/pis2k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5624/pies1n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5419/pisxb.jpg[/IMG]


[B][SIZE=5][COLOR=red]BARDZO PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU PRZEDE WSZYSTKIM[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]MOŻE KTOŚ SIĘ ULITUJE I DA DT/DS?[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To niedaleko jego domu, więc pewnie zauważy błąkającą się sukę. Obiecałam pomoc w ogłaszaniu, odrobaczaniu, szczepieniu i karmie. Więcej nie dam rady. Bardzo proszę o pomoc, bo mamy na półtora miesiąca hotelu dla naszych 5 psiaków... Wystawię jbazarek ale ostatnio wszystkie bazarki (poza w sumie jednym) idą....marnie:( Ręce opadają. A jak się wątki przegląda, to ciągle gdzieś jakieś biedaki... To chyba się nigdy nie skończy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']To niedaleko jego domu, więc pewnie zauważy błąkającą się sukę. Obiecałam pomoc w ogłaszaniu, odrobaczaniu, szczepieniu i karmie. Więcej nie dam rady. Bardzo proszę o pomoc, bo mamy na półtora miesiąca hotelu dla naszych 5 psiaków... Wystawię jbazarek ale ostatnio wszystkie bazarki (poza w sumie jednym) idą....marnie:( Ręce opadają. A jak się wątki przegląda, to ciągle gdzieś jakieś biedaki... To chyba się nigdy nie skończy[/QUOTE]

Ludwa, a czy masz jakieś miejsce dla nich? Bo może trzeba się zrzucić. Maluszki są cudne, powinny szybko znaleźć domki. Ja mogę partycypować w kosztach. Ile one mogą mieć tygodni? Strasznie maleńkie są:-( Może sunia sama je wyniosła, bo nie dawała rady wykarmić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ludwa, a czy masz jakieś miejsce dla nich? Bo może trzeba się zrzucić. Maluszki są cudne, powinny szybko znaleźć domki. Ja mogę partycypować w kosztach. Ile one mogą mieć tygodni? Strasznie maleńkie są:-( Może sunia sama je wyniosła, bo nie dawała rady wykarmić?[/QUOTE]

Nie mam gdzie ich wrzucić. My mamy problem ze szczeniakami, nikt ich nie chce. Czekam na więcej info o nich

[quote name='Agnes_Jot']widziałam dzieciaki na fb. domy by się znalazły bo małe i słodkie ale trzeba je gdzieś pilnie umieścić choć na jakiś czas :/[/QUOTE]


a mozesz wstawić link do fb?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes_Jot']się robi :) a kontakt do kogo w sprawie maluchów podawać? jakiś telefonik poproszę. aaaa i ile one mają na oko? 5 tyg? duże to to czy malutkie? już wysłałam znajomej co wzięła Zorkę ode mnie bo sąsiedzi jakoś tak mają chęci na psy może ktoś się skusi.[/QUOTE]

podawaj do mnie Ewa: 501 588 482, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

[quote name='Agnes_Jot']wydarzenie jest: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=141249432645206[/url]

potrzeba nr telefonu do kontaktu, płci maluchów z wyróżnieniem które jakie, waga, wiek i na co mniej więcej oczywiście wyrosną :)[/QUOTE]

Jak tylko się chłopak odezwie, to dam znać. Pewnie jest w pracy

Link to comment
Share on other sites

ja tam podopisywałam na fb:) Nie wiem ile mają, zakładam, że ok 2 miesięcy, samodzielnie ładnie jedzą. Zanoszą się na nieduże przegubowce, sierść krótka. Na szczęście jeszcze żadne choróbsko nie wyszło ale biorąc pod uwagę, że były lekko odwodnione i przemarznięte, to na razie trzeba jeszcze poobserwować towarzystwo. Na razie w każdym razie są ok:) Szaleją, broją aż miło;) Jutro będą odrobaczane:)

Jeśli możesz, to wstaw numer konta na górze, może ktoś wesprze, bo my nie mamy kasy na swoich podopiecznych ale jak nie pomóc przy takich glutkach? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumcia02']jakie maleństwa :([/QUOTE]

nie chcesz na tymczas? ;)

[quote name='zerduszko']Wyglądają zdecydowanie na młodsze niż 2 mies. :( Wet je widział?[/QUOTE]

Same jedzą, więc chyba tylko wyglądają na takie malutkie:) Nie ma kto ich zawieźć do weta na razie, zresztą czekamy czy coś się nie wykluje po przemarznięciu. Wyglądają na zadbane, wyrzucone z domu psiaki:) Tyle wiem z relacji. Jedzą, szaleją, nawet na zarobaczone nie wyglądają. No ale to trzeba zrobić.
Myęlę, ze dopóki nic się nie dzieje, to nie ma sensu ich ciągać. Na szczęście przebywają w domu, więc trzeba szybko im znaleźć domy, zeby nie trafiły w gorsze warunki.

Cioteczki, ożecie pomóc w ogłoszeniach? To chyba najważniejsze w obecnej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...