Jump to content
Dogomania

2 maluchy pojechały.....do domów;))) jednak udało się im pomóc:)


ludwa

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Nie znam się za bardzo, ale wdziałam już 4-5 tygodniowe maluszki jedzące same. Uszy mają takie śmiesznie małe, te oczy... no nie więcej jak 5 tygodni bym im dała ;) O wecie właśnie w kontekście odrobaczenia pytałam. Jak znajdę czas machnę kilka ogłoszeń. Na kogo kontakt?[/QUOTE]

Ja bym musiała "dotknąć" żeby ocenić:) No małe, małe są:) Kontakt wstępny niech będzie do mnie, bo nie chciałabym żeby były wydane jak najszybciej/ Ewa 501 588 482, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[quote name='Agnes_Jot']no właśnie ja też myślałam że 5 tyg -8 tyg nie więcej. słodziaki małe może ktoś się zakocha.
wstawiłam nr konta VIVY-z jakimś dopiskiem wpłacać mają?[/QUOTE]

Może być dopisek: na szczeniaki

[quote name='Agnes_Jot']na fb jedna dziewczyna ma zapytać męża czy zgodzi się na DT.[/QUOTE]

Widziałam, trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mają...Miały mieć ale się rozmyło
Pozdobnie jak z tym DT. Niestety się rozmyślił, że względu na sunię rezydentkę. Nie wiadomo jak by zareagowała i się przestraszyli... Proszą też o karmę. Napisałam do osoby, która oferowała zakup na fb. Czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

mogę zamówić pakiet ogłoszeń za 5 zł - 20 szt
jak ktoś dorzuci drugą piątkę, to można będzie zamówić 50 ogłoszeń - kto chętny? :p

edit:
właśnie doczytałam: "[B]Na razie wstrzymuję wykonywanie pakietów po 50 ogłoszeń. Do czasu wykonania tych zamówionych[/B]"

jest też pakiet 30 ogłoszeń, chyba za 7 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, to zapłać całość a mi prześlij swoje dane i dopłacę co trzeba:)

Tamta sunia już miała ścięcie, co prawda z podrostkiem, który ją kiedyś przyatakował i potem na niego polowała za to ale było bardzo źle. Najpierw chcieli spróbować ale najwyraźniej,....rozmyślili się:( Ale facet brzmiał bardzo sensownie, w poprzednim przypadku korzystali również z behawiorysty, więc myślę, że mają jakieś głębsze obawy:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...