Jump to content
Dogomania

Straszne !!!!!!!!!!!!


Messalina

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

zobaczcie co się dzieje na Ukrainie - ten film zablokowali na YT z powodu na sceny.. osobom wrażliwym polecam nie oglądać ;( ale trzeba o tym mówić..

[url]http://wolnemedia.net/aktywizm/ukraina-zabija-psy-w-ramach-przygotowan-do-euro-2012/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dana']Nie mogłam dalej oglądać, obejrzałam tylko początek :-(:-(. Przecież mamy XXI wiek ! :-(Dlaczego !!!! :angryy:[/QUOTE]




ja też tylko poczatek obejrzałam i wyłączyłam bo nie da się tego oglądać. Straszne okrucieństwo.

traktuja te psy jak towar, mięso jakieś. Ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Messalina'][url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=318994448126591&set=a.307988002560569.93108.217823164910387&type=1&ref=nf[/url]


Zauważyłam to na FB, ktoś coś wie na ten temat :(?[/QUOTE]
Od postu 585 jest temat o ONie. [']
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana/page15[/url]
[url]http://owczarekwpotrzebie.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[I][U]Opis[/U][/I]
UWAGA DO WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS ZWIERZĄT NA UKRAINIE!!!

Zapraszamy na kolejną (drugą) demonstrację przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie!
Ten proceder nasilił się w związku z Euro 2012 organizowanym wspólnie z Polską.
Pokażmy światu, że jako współorganiz...ator Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012, nie zgadzamy się na takie bestialstwo!

Wszystkie osoby prywatne, organizacje prozwierzęce, a także kibiców, osoby związane ze sportem i mediami zapraszamy:

3 marca 2012 o godzinie 13.00 pod Ambasadę Ukrainy w Warszawie

PODCZAS DEMONSTRACJI ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PONOWNIE PUŚCIĆ W ŚWIAT BESTIALSKI PRZEKAZ Z UKRAINY - wycie psów mordowanych przed Euro 2012.
Jeśli chcecie przyjść z psami, proszę o tym pamiętajcie (zajmie to ok.10 minut - na ten czas proponujemy odejść z wrażliwszymi psami - aczkolwiek na poprzedniej demonstracji psy zachowały spokój)

Na demonstrację proponujemy zabrać ze sobą gwizdki, trąbki wuwuzele, wszystko co pozwoli nam zwrócić na siebie uwagę, a także znicze, które zapłoną pod Ambasadą, by uczcić pamięć zamordowanych Zwierząt.
Jeśli macie piłki, i macie możliwość oblać jej czerwoną farbą, to także bierzcie.
Wszelkie zdjęcia, plakaty, Wasze przekazy będą mile widziane i pozwolą o wiele silniej uświadomić innym jakie bestialstwo spotkało i spotyka Zwierzęta na Ukrainie!

Więcej informacji o problemie i działaniach, które możemy podejmować - na stronie [URL="http://www.stopmordowaniu.pl/"]www.stopmordowaniu.pl[/URL]

Pomysły, pytania kierujcie pod mail:
[email][email protected][/email]

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE I ZAPRASZANIE INNYCH OSÓB - IM WIĘCEJ NAS TYM LEPIEJ!!!
OKAZUJE SIĘ, ŻE OPRÓCZ ŚRODOWISK PROZWIERZĘCYCH MAŁO KTO ZNA SYTUACJĘ PANUJĄCĄ NA UKRAINIE - POKAŻMY JAKA JEST PRAWDA!

OTWÓRZMY INNYM OCZY NA CIERPIENIE ZWIERZĄT!

Link to comment
Share on other sites

ukraincy ciagle morduja psy.wywoza pod pretekstem kastracji ,a pozniej je zywcem pala na stosie e,wrzucaja do ognia i powieszaja.To nie sa ludzie to sa mordercy.Powinni wszyscy bojkotowac imprezy sportowe na Ukrainie.:help1::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nienawidzę rasizmu, ale oglądając ten film dochodzę do wniosku, że skośnoocy są po****doleni! :placz: żaden normalny człowiek by tego nie zrobił...
Choć z drugiej strony jak czytam co się stało z tym Bogu ducha winnym berneńczykiem, z tym biedactwem zakopanym na żywca i tymi wszystkimi "workami treningowymi" do psich walk... chyba nie tylko chinolom się coś w głowie nie do końca wykształciło.
Obejrzenie takiego ogromu cierpienia na kilkudziesięciominutowym filmiku nasuwa mi myśl: skoro oni mogą eliminować te biedne stworzenia, dlaczego... pytam: dlaczego my nie możemy wyeliminować ich?
Boję się takich ludzi, bo wydaje mi się, że skoro potrafią na to patrzeć jak na pracę - potrafiliby też zabić człowieka bez mrugnięcia oka. Pewnie tylko kwestia ustalenia ceny... Nienawidzę życia w takim społeczeństwie :placz: Uważam, że dla dobra wszystkich, dla dobra przyszłości naszego świata - powinni być usunięci. Czy taka odoba, obdzierająca lisa na żywca ze skóry i rzucając jeszcze żyjące ciało jak odpadek... czy ona potrafi racjonalnie odróżnić dobro od zła? NIE!! Nikt, kto ma w sobie choć odrobinę człowieczeństwa nie podjął by się takiego zawodu :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja bym chciała mieć możliwość powybijać tych śmieci. Dożywocie za likwidację ze szczególnym okrucieństwem chociaż kilku takich śmieci, to nic w porównaniu z odwetem i ulgą , że już z ich łap żaden zwierzak nie będzie cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że życia by nam na nich nie starczyło... Dlaczego w ogóle prawo wartościuje życie...? Życie to życie, kropka. I psiego, i ludzkiego i żadnego innego nie da się przywrócić... Ale co się dziwić... matka Madzi zamiast gnić za kratami do końca swoich dni, opluwana i upokarzana przez współwięźniarki, jest celebrytką i używa sobie życia w najlepsze... Skoro w Polsce nawet życie dziecka funta kłaków nie jest warte, to dokąd my zmierzamy... Przeraża mnie ten świat pełen zwyrodnialców, którzy na swe obrzydliwe, obleśne czyny mają przyzwolenie prawa i społeczeństwa (bo ile się słyszy komentarzy: to tylko pies, po co tyle krzyku).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...