Jump to content
Dogomania

Heidi, kudlata śliczna sunia w ds


kora78

Recommended Posts

we wrocławskim jest taka suczka znaleziona przez Bros 22-12-2011.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie.Watek-informacyjny.?p=18257160#post18257160[/url]

post 1890

teraz niestety nie wygląda najlepiej:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206927-Takie-fajne-suczki-%E2%80%93-wroc%C5%82awskie-schronisko/page40[/url]

post 977

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Właśnie dostałam bardzo miłego maila od Pani Wioli od Heidi.

Sprawdziły się lekkie obawy, że Heidi nie lubi sama zostawać, ale Pani ma jeszcze trochę urlopu i nad tym pracuje. Trochę też przejawia niechęci do niektórych psów i ciągnie na smyczy. Ale tak ciepło Pani Wiola napisała o tym, jak się już zadomowiła, tyle ma serca do niej, że jestem dobrej myśli.
Cytuję fragmenty, żeby i Wam miło zrobiło się na sercu, że tak dobrze Niunia trafiła.

"(...) z wielką przyjemnością donoszę, że Sunia jest świetna (...).Sunia jest bardzo mądra, bardzo bystra i wspaniale okazuje radość. A mój Mąż też uległ jej czarowi, bo pozwala jej siedzieć na swojej ulubionej kanapie i razem oglądają telewizję, oczywiście Heidi tylko udaje, taka z niej spryciula. (...)
Pani Małgosiu, bardzo dziękuję za wspaniałą Heidi (...) Proszę nam kibicować (...)"

Link to comment
Share on other sites

zapraszam do naszych sznupkow miniatur.... zadredzialych zadziorkow nowych

[url]http://www.dogomania.pl/threads/221081-sznaucerkowate-dredziki-w-schronie?p=18394127#post18394127[/url]



to czekamy na marako, z tymi finansami, sunia w ds to czas rozliczyc sie.

Link to comment
Share on other sites

Mam już fakturę,ale nawet nie zajrzałam. Grace okulała (znów pazur, bo ja głupia odstawiłam na jakiś czas Dermafit, ze niby już jest dobrze, więc nie ma po co tracić kasy). Jazda do weta, leki, opatrunki, bucik itp. zabawa zajęła mi cały dzień.

Zaraz poczytam i się odezwę, ale najpierw rodzinie zrobię kogel-mogel, bo jęczą odkąd usiadłam przty kompie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za kibicowanie Heidi. Weszko, cieszę się, że zajrzałaś (odkąd aleski się porozjeżdżały masz na pewno więcej czasu, żeby poczytać to i owo).


Faktury mam dwie:
na SSPZ 265 zł "Usługa wet. zabieg operacyjny - sterylizacja".
na AFN 126 zł "Usługa weterynaryjna" (tylko grudniowe rzeczy, bo listopadowych, jak pisałam już nie mogli rozpisać).

29 grudnia doszły (jak pisałam) 50 zł od farmerki69 i 100 zł od Skarpety Kudłaczy.

Fakturę za sterylkę zapakuję i wyślę (w poczcie mam adres gdzie wysłać). A drugą chyba też ktoś pisał, gdzie wysłać, ale nie pamiętam, muszę poczytać pocztę.

Link to comment
Share on other sites

Pokrywają z nadmiarem, bo w listopadzie były tylko 60 zł na leki (na stan zapalny skóry i na łapkę) plus coś tam na odrobaczenie + advantix, ale nie wiem ile, bo odrobaczałam i zakrapiałam wszystkie dziewczyny. Na pewno poniżej stówki wyszło dla Heidi wszystko.

Link to comment
Share on other sites

mam takie cos w 1 poscie


Wydatki suni:
szczepienia 65zl
sterylizacja 300zl
leczenie skory 57zl
karma.....także



ja pisalam na biezaco.uzupelnialam. nie rozdzielama na miesiace.

wiec to 65 i 57 = 122zl. marako pisze 126zl. czyli to jest to samo.

tylko sterylke mam zawyzona, bo wyszlo 265zl. zaraz zmienie.

Link to comment
Share on other sites

Sterylkę masz zawyżoną, bo nie pozwoliłam wpisać kubraka do sterylki, w rzeczywistości płaciłam 300 (wet był zdziwiony, ale powiedział, że OK, pominie).

Po sterylce chodziła 2x na antybiotyk, miała przeczyszczane zapchane gruczoły okołoodbytowe, a na tamtej fakturze drugiej ("niesterylkowej") mogli ująć tylko bardziej ostatnie paragony, tzn. szczepienie i rzeczy po sterylce, listopadowych już nie. Więc faktura niezupełnie oddaje to, co masz na pierwszej stronie, tzn. nie pokazuje antybiotyku na skórę i leku na kulenie łapki, odrobaczania i odpchlania też.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, co ujęli na tej zbiorczej drugiej fakturze, ale[U] PO[/U] sterylce były 2 wizyty na antybiotyk, czyli 2 x 8 = 16 zł, jedna wizyta na zdjęcie szwów połączona z wyciskaniem gruczołów = 10 zł. Być może na tę drugą fakturę wpisali właśnie to + szczepienia 66 zł i może doliczyli tak czy owak kubrak, niw wiem, znam tylko kwotę na tej fakturze = 126 zł.

A PRZED były leki CARPRODYL i ENROXIL, razem z wizytą 60 zł. A do tego wykupiłam odrobaczanie i odpchlanie, żeby powtórzyć. A tego chyba nie ujęli na fakturze w ogóle, bo mówił wet, że z listopadowych dat już nie mogą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...