Jump to content
Dogomania

Heidi, kudlata śliczna sunia w ds


kora78

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikaragua, dalej dziala tak: jak sie zgodza, to sunia dostaje 50 lub 100proc zwrot. ale musi byc faktura wystawiona na dane sandomierskiego stowarzyszenia i wyslane do soemy poczta chyba. potem kaske przelewaja albo- na konto osoby, ktora zaplacila za sterylke- czyt. dt. lub wet czeka i dostaje przelew za sterylke, ale to dluzej rwa, nie kazdy wet sie zgodzi.
jak dostanie sunia 50proc i np zaplaci za sterylke marako, to ona dostanie zwrot 100proc, ale polowe musi spowrotem odeslac. nie wiem wlanie czemu nie przelewaja od razu 50prpc tylko jakies odsylanki sa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']Nikaragua, dalej dziala tak: jak sie zgodza, to sunia dostaje 50 lub 100proc zwrot. ale musi byc faktura wystawiona na dane sandomierskiego stowarzyszenia i wyslane do soemy poczta chyba. potem kaske przelewaja albo- na konto osoby, ktora zaplacila za sterylke- czyt. dt. lub wet czeka i dostaje przelew za sterylke, ale to dluzej rwa, nie kazdy wet sie zgodzi.
jak dostanie sunia 50proc i np zaplaci za sterylke marako, to ona dostanie zwrot 100proc, ale polowe musi spowrotem odeslac. nie wiem wlanie czemu nie przelewaja od razu 50prpc tylko jakies odsylanki sa...[/QUOTE]

bo kwota przelana z konta stowarzyszenia musi się zgadzać z kwotą na fakturze - proste

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o skarpetę kudłaczy to po prostu musimy zobaczyć jakiś dowód poniesionych kosztów (czyli krótko mówiąc dowód na to, że faktycznie ten zabieg został przeprowadzony - niestety nie każdy na dogo jest uczciwy, a nie chcemy wspomagać oszustów, tylko psiaki które na prawdę potrzebują pomocy). Pomoc ze skarpety kudłaczy jest w granicach 50-100zł, w zależności od tego jak wygląda sytuacja psiaka.
czy to będzie faktura czy paragon, bez różnicy.

Link to comment
Share on other sites

halo, halooooo, marako

przy okazji zaprosze na bazarek idealny dla Sroczek babskich! masa cekinow, koralikow i to wszystko do ozdobienia pokoju :) czyli haftowane poszewki na jaśki i obrusy. w kazdym kolorze!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218760-IDEALNE-NA-PREZENT-DLA-PAŃ-WYSTRÓJ-WNĘTRZA-na-walbrzyski******-do-15.12[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak przeżyję ten tydzień, to już będzie z górki (po 14 godzin poza domem - w pracy niebawem kontrola w dość trudnej materii, więc muszę jakoś stawić temu czoła).
Heidi ma się dobrze (zamówiłam na ten tydzień mojego syna, więc psy nie są same).

W niedzielę została zaszczepiona, a 21 grudnia o 9:00 sterylka. Koszt 300 zł (chyba ze wszystkim, czyli antybiotykiem itp.). Szczepienia kosztowały 65 zł (wścieklizna i pakiet przeciw wirusówkom).
Mój wkład (odrobaczenie, odpchlenie, antybiotyk na zapalenie skóry, dowozy, przewozy, karma) i tak jest większy, a odkąd syn stracił pracę, nie jest wesoło. Dlatego jeśli uda się Wam zdobyć kasę na te dwie pozycje, to nie będzie źle, bo przyznam, że lecę na debetach i nie wiem, jak dociągnę do wypłaty. Nie żałuję, że porwałam się na wzięcie małej, bo miło patrzeć na szczęśliwego psa, który był na skraju zagłodzenia, ale zdecydowanie przeliczyłam się z możliwościami.
.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']marako chyba troche za mocno osobiscie wzielas wypowiedz magdalenny. Ona ogolnie napisala jak to wyglada, nie odnosila sie do twojej sytuacji.
Cieszymy sie ze sunka ma sie juz dobrze a dogo na pewno cie sama z nia nie zostawi.

Czy ona ma wogole jakies ogloszenia?[/QUOTE]



popieram, wypowiedz magdaleny nie odnosila sie konkretnie do twojej osoby. ja tez znam oszustow na dogo, wiemy, ze tacy sie pojawiaja, wiec dziewczyny dobrze robia, ze wymagaja rachunkow, by ograniczyc straty.
ojjj marako, zbyt doslownie wzielas ten post do siebie. przeczytaj go drugi raz, gdy ochloniesz to zobaczysz w innym swietle.


szczepienie na wscieklizne calkowicie niepotrzebne bylo, przeciez ona je miala niedawno w schronie. bardzo niedawno. nie powinno sie tak szczepic co chwile, badz co badz nie jest to obojetne dla zdrowia. trzeba bylo zrobic tylko wirusowki, a nie komplet. wina weta, nie dojrzal pewnie w karcie heidi ze schroniska.

co do szumnej pomocy, poki pies w schronie. tak, znamy to nie od dzis. jak juz pies w dt, jak uratowany to ludzie leca pomagac gdzie indziej, i w sumie dobrze, bo wieksza ilsoc psow pomoc uzyska, prawda? jednak gorzej, jak zapominaja o skladanych deklaracjach.

Deklarowaly pomoc finansowa:
farmerka69
justika
malawaszka ze skarpety
ja po naszych psach

sterylkowa skarbonka- marako, powyzej jest link do tej skarbonki, zerknij tam w 1 post. fakture przy sterylce musi wet wypisac na Sandomierskie Stowarzyszenie..... Ty wysylasz to poczta do Soemy. wczesniej placisz za sterylke z wlasnej kieszeni, lub umawiasz sie z wetem, az poczeka na oplate faktury ze skarbonki, co potrwa jakis czas, pre dni, pare tyg, nie wiem, bo ja zawsze placilam z wlasnej kieszeni.
ogolnie sterylkowa wspiera kwota 50proc wartosci sterylki lub 100proc. jesli zglosila ja nikaragua, ktora ma stala deklaracje tam to moze dadza 100proc. byloby extra.
jak dadza 50proc. to drugie 50 uzbiera sie na dogo, nie martw sie. wiesz, ze to chwile trwa. a ludzie wplacaja, jak juz jest po, a nie przed, zazwyczaj. jak koszta sa faktyczne.
ide pisac w 1 psocie wydatki-szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam, że Nikaragua zgłosiła, ale niepełne zgłoszenie - marako potrzebna jest nazwa i adres lecznicy gdzie będzie sterylizacja, ja za zabieg wyłożę i potem część pieniędzy kt mam z bazarku zwrócę do skarbonki - potrzebne jednak te dane od marako i nr konta marako

nie wiem czy moje pw do Ciebie dotarło marako - wysyłałam kilka dni temu, ale nie dostałam odpowiedzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

150 zł do sterylizacji dostaniemy od Przyjaciół Czterech Łap - tu potrzebna faktura przelewowa bo Fundacja przelewa bezpośrednio do lecznicy - szybko przelewają więc nie ma zmartwienia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap?p=18199090&viewfull=1#post18199090[/url]

[quote name='Justyna Klimek']My płacimy lecznicy.
Jeśli zabieg jest droższy niż 150zł, fakturę trzeba zatytułować "[B]Dofinansowanie sterylizacji[/B]", jeśli wystarcza - to normalnie.
Dane do faktury:
Fundacja [I]Przyjaciele Czterech Łap[/I]
Rokitno 2
74-304 Nowogródek Pomorski
NIP 597-169-91-69[/QUOTE]

tu są dane do faktury na 150 zł

Link to comment
Share on other sites

no albo z jednej albo z drugiej - jeśli ze sterylkowej to ja tu do 4 łap zgłoszę drugą sunię którą jeszcze mam do sterylki w kolejce - tylko tak jak napisałam wyżej - zgłoszenie do sterylkowej skarbonki trzeba uzupełnić

ja tego nie pociągnę - mam masę sznaucerów na głowie i się gubię, a tu zamieszanie... to jest tak - gdzie kucharek 6... kora to jest Twój wątek - decyduj! które zgłoszenie zostaje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Jeśli chcecie, to ja zgłoszę do sterylkowej, przelewam tam co miesiąc grosik[/QUOTE]

szukam, szukam i nie ma Ciebie tam wpisanej w 1-2 poscie w stalych.
musisz sie upomniec o ten wpis.
wtedy bedzie szansa na 100proc zwrotu za sterylke. tak tam piszą, kto ma stałą ten dostaje 100proc zwrotu.


marako, podaj adres lecznicy. chocbysmy cheicli, my tego nie wymyslimy.


edit, wpis nika uzupelni, jak bedzie znala nazwe i adres lecznicy, kwote moze juz podac 300zl.

skarbonka zwraca za sam zabieg, nie za antybiotyki przed i po ,itp.

marako ja mam tabletki przeciwzakprzepowe, ktore dawalam Maji do sterylki. zeby operacja, narkoza byla bezpieczniejsza. wyslac ci kilka szt? bo mi zostalo i tak rozdzielam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...