Jump to content
Dogomania

REX ma dom! owczarek niemiecki długowłosy już uwolniony z łańcucha!


mari23

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PACZEK']A ja wierzę że CZŁOWIEK Rexika istnieje tylko musimy go znaleźć.[/QUOTE]

wczoraj około 23.00 człowiek się znalazł.... człowieczek raczej, bo dzieciak chyba.... z pomorskiego, pytał chłopczyk, czy za darmo i czy przywieziemy.... kujawsko-pomorskie, koło Kwidzyna ( w tle było słychać dorosłych, konsultował się z nimi pytając, czy dowieziemy Rexa)

co Wy na to?
czy znalazłby się ktoś do wizyty przedadopcyjnej? jeśli oczywiście dorośli się skontaktują


majowa - wielkie dzięki za deklarację,:loveu::loveu::loveu::loveu:
zaraz zrobię wykaz w drugim poście
to wcale nie jest mało, a mam nadzieje, że na dłużej potrzeba nie będzie deklaracji - takie cudo powinno szybko z hoteliku do domku trafić !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']wczoraj około 23.00 człowiek się znalazł.... człowieczek raczej, bo dzieciak chyba.... z pomorskiego, pytał chłopczyk, czy za darmo i czy przywieziemy.... kujawsko-pomorskie, koło Kwidzyna ( w tle było słychać dorosłych, konsultował się z nimi pytając, czy dowieziemy Rexa)

co Wy na to?
czy znalazłby się ktoś do wizyty przedadopcyjnej? jeśli oczywiście dorośli się skontaktują


majowa - wielkie dzięki za deklarację,:loveu::loveu::loveu::loveu:
zaraz zrobię wykaz w drugim poście
to wcale nie jest mało, a mam nadzieje, że na dłużej potrzeba nie będzie deklaracji - takie cudo powinno szybko z hoteliku do domku trafić ![/QUOTE]

Hmm dziwne to :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Hmm dziwne to :([/QUOTE]

i ja tak myślę, za bardzo na ten dom nie liczę, choć chłopak 2 razy dzwonił
jeżeli zdzwoni ktoś dorosły, wyrazi zgodę na wizytę i okaże się, że to wspaniały dom - to tak.... ale kto poważny każe dzwonić dzieciakowi w tak ważnej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

kochana czerda dołoży do 100, a więc z 40 na 60 zł podnosi swoją deklarację:multi::multi:

w poście 2 zapisałam deklaracje, w poście 3 będą wplaty

[SIZE=4][COLOR=red]DEKLARACJE DLA REXA :

[SIZE=2][COLOR=black]60,- zł czerda
20,- mari23
20,- majowa ( XI,XII)
10,- Havanka ( 5 deklaracji od grudnia)


Havaneczko, zdjęcia, które wywołała czerda to te zrobione przeze mnie, na łańcuchu - tam się lepszych zrobić nie da....
trzeba go stamtąd zabrać to i wygląd, i zdjęcia będą zupełnie inne
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Ja mogę tylo 6 zł miesięcznie dać...Przepraszam..Ale mam juz za duzo deklaracji a w następnym tygodniu będę musiała usiąść i wszystko zapłacic.[/QUOTE]

Monisiu, Ty zrobisz bazarki i cegiełki - to wielka pomoc!
wyślij mi sms-em nr telefonu do Lilu

Link to comment
Share on other sites

Mari23 ja bym nic nie przekreślał jeśli by chłopczyk zadzwonił to ponieważ nie ma zdolności do czynności prawnych takich jak np. adopcja pieska może trzeba go poprosić aby do tel. poprosił kogoś z rodziców i jeśli się zgodzą na wizytę PA to dopiero po wizycie będziemy się martwić.
A ludzie są różni niektórym po prostu brak śmiałości i nie wiadomo z kim już rozmawiali w sprawie adopcji bo ja mogę z własnego doświadczenia powiedzieć że niektóre fundację zaczynają rozmowę od "a czy pies będzie spał w łóżku bo inaczej nie będziemy rozmawiać" no cóż ta rozmowa dotyczyła ONka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Mari23 ja bym nic nie przekreślał jeśli by chłopczyk zadzwonił to ponieważ nie ma zdolności do czynności prawnych takich jak np. adopcja pieska może trzeba go poprosić aby do tel. poprosił kogoś z rodziców i jeśli się zgodzą na wizytę PA to dopiero po wizycie będziemy się martwić.
A ludzie są różni niektórym po prostu brak śmiałości i nie wiadomo z kim już rozmawiali w sprawie adopcji bo ja mogę z własnego doświadczenia powiedzieć że niektóre fundację zaczynają rozmowę od "a czy pies będzie spał w łóżku bo inaczej nie będziemy rozmawiać" no cóż ta rozmowa dotyczyła ONka.[/QUOTE]


Ooo nie wiedziałam :D ze niektóre Fundacje tak zaczynają rozmowy....:D <lol>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']kochana czerda dołoży do 100, a więc z 40 na 60 zł podnosi swoją deklarację:multi::multi:

w poście 2 zapisałam deklaracje, w poście 3 będą wplaty

[SIZE=4][COLOR=red]DEKLARACJE DLA REXA :

[SIZE=2][COLOR=black]60,- zł czerda
20,- mari23
20,- majowa ( XI,XII)


Havaneczko, zdjęcia, które wywołała czerda to te zrobione przeze mnie, na łańcuchu - tam się lepszych zrobić nie da....
trzeba go stamtąd zabrać to i wygląd, i zdjęcia będą zupełnie inne
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Myślałam, że Czerda ma jakieś nowe fotki. No nic.
Marysiu, zapisz mnie na 5 deklaracji po 10 zł na Reksa. Od grudnia.

[quote name='Ladymonia0610']Havanko kochana mam do Ciebie pytanie?Czy mogłabyś zrobić bazarek cegiełkowy Dla Rexa??Może uda się coś uzbierać a ja będę zaproszenia na bazarek wysyłac.

Ja nie mam niestety czasu zeby go zrobić...:( Ale będę robić ogłoszenia.[/QUOTE]
[SIZE=4][B]
Monia, już jest ! Liczę na obiecaną pomoc !!![/B][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218065-*%C5%9Awi%C4%85teczna-gwiazdka-dla-Reksa*-do-30-XI-godz.-20.00?p=18041402#post18041402[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...