Jump to content
Dogomania

REX ma dom! owczarek niemiecki długowłosy już uwolniony z łańcucha!


mari23

Recommended Posts

22.11.2011 Reks pojechał do nowego, wspaniałego domu. Potwierdziła się moja o nim opinia - to pies, który potrafi wspaniale zachować się w mieszkaniu, w samochodzie, zaprzyjaźnić się z ludźmi i innymi psami.
24.11.2011 Pan zachwycony swoim psem - zapewne z wzajemnością. W rozmowie telefonicznej z zachwytem opowiadał o tym, jak bardzo Reks lubi biegać, ale "trzyma się pana", nie ucieka. Zaprzyjaźnił sie już z innym owczarkiem a nawet yorkiem - psami znajomych. Reks mieszka w bloku, jeździ z panem samochodem.


__________________________________________

Jesienią ubiegłego roku tego pięknego psa znalazła młoda dziewczyna - błąkał się wzdłuż trasy E-83. Pies trafił do dziadka dziewczyny - z tyłu za domem ma budę, pilnuje ciągnika chyba tylko, bo przed domem malutki kudłacz zajadle szczeka, więc stróż panu raczej niepotrzebny.

Pewna kobieta poprosiła mnie o znalezienie domu psu, podała adres i nazwisko - pojechałam, zobaczyłam i zrobiłam zdjęcia, pewna, że dom znajdzie się natychmiast. I co ? i nic :-(

tyle ogłoszeń, tylu ludzi pytałam...:shake::-(

on tam nawet nie ma kontaktu z człowiekiem:placz::placz::placz:
pan chce go pilnie oddać, mieszka sam, podobno idzie do szpitala i pies zostanie bez opieki...
na pytanie, kto zaopiekuje się tym drugim ( malutkim straszliwym ujadaczem) odpowiada: o, tego to ja nie oddam..... no i gadaj tu człowieku ze staruszkiem :(
boję się, że odda go "pierwszemu lepszemu", kto go zechce i pies po raz kolejny " z deszczu pod rynnę" trafi:placz:
już lepiej by mu było, gdyby wtedy z tej trasy do schroniska go zabrali - ta gmina ma umowę z Dzierżoniowem, to dobre schronisko i prędzej znalazłby dobry dom

jak mu pomóc??? jestem załamana:-(

to jego allegro, po raz kolejny odnowione:

Rex czyli „król” – imię to pasuje do dostojnego, pięknego owczarka niemieckiego, także jego zachowanie – pomimo łańcucha na wiejskim podwórku – jest naprawdę godne tego miana.
Nie ma w nim nic z bezmyślnej agresji tak często cechującej łańcuchowe psy na polskich wsiach. Przed rokiem przy trasie Wrocław-Zielona Góra psa znalazła młoda dziewczyna
i powierzyła go mieszkającemu na wsi dziadkowi. Niestety zgodnie z utrwaloną wielowiekową polską tradycją wspaniały pies trafił na łańcuch, choć budę ma ciepłą i solidną,
a i wyżywienie dobre. Jednak starszy pan mieszka samotnie, dlatego prosi o znalezienie psu innego domu – wkrótce wybiera się do szpitala, a wówczas Rex zostanie bez opieki - rodzina mieszka daleko.

Około 5-letni pies szuka więc domu – to wyjątkowa okazja, aby zyskać ozdobę i stróża posesji, czy też towarzysza do spacerów. Jest bardzo inteligentny i przyjazny, bez agresji, ze względu na miejsce, w którym przebywa nie ma możliwości sprawdzenia, jak reaguje na koty, małe dzieci itp.Pies posiada książeczkę zdrowia, jest zdrowy, zaszczepiony.
Tak wspaniały i jeszcze młody pies da się ułożyć nowemu właścicielowi,można go wiele nauczyć, z pewnością zanim go porzucono na trasie nie był psem łańcuchowym,możliwe, że mieszkał w bloku, to widać z jego zachowania. Jeśli chcesz, by wszyscy sąsiedzi zazdrościli ci psa - adoptuj Reksa !!! Adopcja jest bezpłatna, wymagamy tylko wizyty przedadopcyjnej i podpisania umowy adopcyjnej. Rex przebywa pod Wrocławiem, jednak odległość nie jest przeszkodą w adopcji - zapewnimy transport.
Kontakt w sprawie adopcji:
504 252 274 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL]http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dlugowlosy-szuka-domu-okazja-i1935273941.html[/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1226/eb5974fc55e97d45med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1179/22f7a15804cbfe0emed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1183/1850c4a2996360efmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1190/70042ea36dfa1d46med.jpg[/IMG][/URL]
to już trzeci miesiąc, jak szukam mu domu.... bezskutecznie
______________________________________________________

[SIZE=4][COLOR=red]DEKLARACJE DLA REXA ( zostawiam na pamiątkę, bo okazały się niepotrzebne):multi:

[SIZE=2][COLOR=black]60,- zł czerda
20,- mari23
20,- majowa ( XI,XII)
10,- Havanka ( XII,I,II,III,IV)
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1217/9de7b712da6f0509med.jpg[/IMG][/URL]

łańcuch, buda i traktor - czy to miejsce dla tak pięknego psa ????

i kolejny post rezerwuję, bo z braku jakiejkolwiek nadziei chciałabym go do hotelu zabrać, jeśli uzbierałoby się choć trochę deklaracji, resztę dołożę, choć nie jest mi lekko przy 10 starych i chorych psach

z hoteliku prędzej dom znajdzie, bo z tego łańcucha to nikt go nie adoptuje, chyba, że tez na łańcuch :(

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, chyba nie ma innego wyjścia. Mimo ogłoszeń, które ma , nie ma szans na dom. Koszt pobytu w hotelu, pewnie będzie spory, bo to duży pies. Czy Masz już coś na oku Marysiu? Volwerin, którego wspierałam finansowo, prawdopodobnie pojedzie już do do nowego domu, wiec mogłabym przerzucić deklarację na Reksa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Kurczę, chyba nie ma innego wyjścia. Mimo ogłoszeń, które ma , nie ma szans na dom. Koszt pobytu w hotelu, pewnie będzie spory, bo to duży pies. Czy Masz już coś na oku Marysiu? Volwerin, którego wspierałam finansowo, prawdopodobnie pojedzie już do do nowego domu, wiec mogłabym przerzucić deklarację na Reksa.[/QUOTE]

Pytałam Lilu o miejsce i koszt, pewnie taki będzie, jak u Bąbla

chyba nie ma innego wyjścia, bo na tym łańcuchu taki zaniedbany owczarek szans nie ma, a cud jak dotąd się nie zdarzył, choć długo to już trwa

jakbyśmy uzbierały deklaracje dla niego chociaż w 70% to resztę jakoś by sie uzbierało z jednorazowych wpłat...
ja przerzucić deklaracji nie mam skąd - wszystkie moje twardo siedzą w hotelach, Kajtuś
[*] tylko odszedł, ale "spadek" już zagospodarowałam na inną biedę

myślę, że w hotelu długo nie posiedzi - piękny jest i mądry, jak się o niego zadba a przede wszystkim uwolni - szansa będzie, bo teraz.... zero :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Pytałam Lilu o miejsce i koszt, pewnie taki będzie, jak u Bąbla

chyba nie ma innego wyjścia, bo na tym łańcuchu taki zaniedbany owczarek szans nie ma, a cud jak dotąd się nie zdarzył, choć długo to już trwa

jakbyśmy uzbierały deklaracje dla niego chociaż w 70% to resztę jakoś by sie uzbierało z jednorazowych wpłat...
ja przerzucić deklaracji nie mam skąd - wszystkie moje twardo siedzą w hotelach, Kajtuś
[*] tylko odszedł, ale "spadek" już zagospodarowałam na inną biedę

myślę, że w hotelu długo nie posiedzi - piękny jest i mądry, jak się o niego zadba a przede wszystkim uwolni - szansa będzie, bo teraz.... zero :([/QUOTE]
No to nie ma na co czekać. Trzeba ruszyć z promocją Reksa na dogo i błagać o deklaracje.
Ja za chwilę jadę do Wrocławia. Pomyślę o bazarku dla Reksa - takiego trochę świątecznego. Może trochę grosza wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mogę zrobić tak: wydarzenie na facebooku aukcje allegro...Bazarki.Najlepiej jakby pojechał do Lilu .. Niech ktoś jak ma czas roześle wątek psiaka na pw ludziom z dogo i napisze Błagamy o pomoc dla tego psa..
Dopiero w nocy będę mogła coś porobić ponieważ jade na interwencje i szynszyle zawieźć do domu stałego.
No i jeszcze dom trzeba ogarnać z kłaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Jestem na zaproszenie...mari a zaprezentowałaś chlopaka dziewczynom od ON-ków???[/QUOTE]


nie wiem, jak się to robi....
napisałam do Ani od owczarków, ale jak dodać Rexa na owczarki to nie wiem :(:oops:



[quote name='LILUtosi']Jestem. Już taniej nie mogę niż jak za babla. 12 zł+Vat 2,2zł oddaje z tego na podatek a do tego jeszcze karma. Chętnie go wezmę ale co z fundszami?[/QUOTE]

To przecież niedrogo, podatek wiadomo, że skarbowemu trzeba oddać...
fundusze spróbujemy uzbierać, dlatego założyłam mu watek, bez deklaracji nie damy rady opłacić pobytu:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Zaprosił mnie dobry psi ANIOŁEK mari23:loveu:
Tylko co ja mogę :placz: psina przepiękna nie mam pomysłu mogę trzymać kciuki tylko co to pomorze e......ch.Podziwiam też logikę "tego muszę oddać bo idę do szpitala a tego nie oddam" to co maluch będzie pod łóżkiem w szpitalu mieszkał czy w pokoju pielągniarek:crazyeye:
Ale nic na siłę jak psa nie chce .
Nie wiem czy ja tu potrzebny jestem bo forsy nie mam a mojego ulubionego "DOKTORA INACZEJ" tu nie ma to i w :mad::mad::mad::mad::mad::mad:.......... nie ma komu dać.
Te kropki to nie wiedziałem co napisać żeby zwierząt nie obrazić porównaniem z TYM CZYMś a napisać "twarz" toby znowu ludzi obrażało.
Ale jak pozwolicie REXOWE Cioteczki kochane to choć pokibicuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610'][URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-niemiecki-dlugowlosy-szuka-domu-IDuNk7.html[/URL][/QUOTE]

dzięki wielkie, za Fb też! :):loveu:

[quote name='Igiełka']Jestem u bidaka :([/QUOTE]

Dziękuję za "odzew" :):loveu:

[quote name='czerda']wywołałam zdjęcia Rexa i są już z nimi ogłoszenia u mnie i w lecznicy i sklepie zooologicznym
wątek na facebooku rozsyłam-dzięki monia za zrobienie[/QUOTE]

mam nadzieję, że ktoś go wypatrzy.... zamówiłam mu pakiet 30 ogłoszeń na bazarku, allegro ma już kolejne odnowione, ogłoszenia Havanka też już dawno robiła i pakiet ogłoszeń chyba już kiedyś miał.... i nic :shake::(

[quote name='PACZEK']Zaprosił mnie dobry psi ANIOŁEK mari23:loveu:
Tylko co ja mogę :placz: psina przepiękna nie mam pomysłu mogę trzymać kciuki tylko co to pomorze e......ch.Podziwiam też logikę "tego muszę oddać bo idę do szpitala a tego nie oddam" to co maluch będzie pod łóżkiem w szpitalu mieszkał czy w pokoju pielągniarek:crazyeye:
Ale nic na siłę jak psa nie chce .
Nie wiem czy ja tu potrzebny jestem bo forsy nie mam a mojego ulubionego "DOKTORA INACZEJ" tu nie ma to i w :mad::mad::mad::mad::mad::mad:.......... nie ma komu dać.
Te kropki to nie wiedziałem co napisać żeby zwierząt nie obrazić porównaniem z TYM CZYMś a napisać "twarz" toby znowu ludzi obrażało.
Ale jak pozwolicie REXOWE Cioteczki kochane to choć pokibicuję[/QUOTE]

i od razu moja przygnębiona, znękana twarz się uśmiechnęła - dziękuje Wam - już nie jestem sama ! :):multi:




DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE !!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Wydarzenie z fb rozesłałam :) aaa i oczywiście udostępnione :lol:[/QUOTE]

bardzo, bardzo dziękuję !!!!

zaglądałam przed chwilą na jego allegro - ponad 300 wyświetleń i ani jednego telefonu :(
nawet 2 obserwatorów ma.... a nikt nie dzwoni, nikt nie pyta :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Spokojnie,ludzie w weekend robia rozeznanie a potem dzwonia :)

edit
co tydzień mam taką nadzieje na te telefony :razz:[/QUOTE]

tylko to już kolejne allegro i kolejni obserwatorzy
raz miałam tylko zapytanie, pany pytała czy wykastrowany, kiedy powiedziałam, że niestety jeszcze nie, to powiedziała, że właśnie chce nie kastrowanego, bo ma sunię.... ech :(
ach, i raz inna pani pytała, czy on naprawdę taki przyjazny, odpowiedź "tak" ją zmartwiła, szuka nieprzyjaznego psa do pilnowania firmy, zdarzały się otrucia, więc pies musi być nieprzyjazny i nie brać nic od obcych....

i tyle "obserwatorów" trafiło się Rexowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']tylko to już kolejne allegro i kolejni obserwatorzy
raz miałam tylko zapytanie, pany pytała czy wykastrowany, kiedy powiedziałam, że niestety jeszcze nie, to powiedziała, że właśnie chce nie kastrowanego, bo ma sunię.... ech :(
ach, i raz inna pani pytała, czy on naprawdę taki przyjazny, odpowiedź "tak" ją zmartwiła, szuka nieprzyjaznego psa do pilnowania firmy, zdarzały się otrucia, więc pies musi być nieprzyjazny i nie brać nic od obcych....

i tyle "obserwatorów" trafiło się Rexowi...[/QUOTE]
A ja wierzę że CZŁOWIEK Rexika istnieje tylko musimy go znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']wywołałam zdjęcia Rexa i są już z nimi ogłoszenia u mnie i w lecznicy i sklepie zooologicznym
wątek na facebooku rozsyłam-dzięki monia za zrobienie[/QUOTE]
Czerda, czy masz jakieś nowe fotki Reksa? jeżeli tak, to czy mozesz je podrzucić tu na wątek? Dodałabym 'świeże" do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...