Jump to content
Dogomania

2xCAC-Kowno/LT, 21-22.01.2012 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monia85']Dodam tylko, że słyszałam iż od nowego roku szykuje się porozumienie i będzie mozna zdobyć CHLT za jednego CAC'a na międzynarodówce (nie wiem, czy będzie trzeba zdobyć również CACIB).[/QUOTE]

a skąd ten cynk i na ile sprawdzony? ja napisłam maila do zkwp w tej sprawie ale standardowo nie odpowiedzieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Dodam tylko, że słyszałam iż od nowego roku szykuje się porozumienie i będzie mozna zdobyć CHLT za jednego CAC'a na międzynarodówce (nie wiem, czy będzie trzeba zdobyć również CACIB).[/QUOTE]Ja wiem, że w ten sposób można zdobyc Championat Łotwy. O Litwie nic nie słyszałam, ale czy to prawda okaże się już niedługo, w 2012 r.:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minumam']a skąd ten cynk i na ile sprawdzony? ja napisłam maila do zkwp w tej sprawie ale standardowo nie odpowiedzieli[/QUOTE]

Na stronie ZKwP 18.11.2011 została dodana taka informacja (wcześniej wiedziałam o tym od znajomej):
"[FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Zaakceptowano zawarcie [B]umowy z Litewskim Związkiem Kynologicznym (LKF) [/B]dotyczącej wzajemnego przyznawania tytułu championa wystawowego po uzyskaniu jednego CWC/CAC na wystawie międzynarodowej.
Warunkiem przyznania championatu jest wcześniejsze posiadanie championatu własnego kraju."[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agasia']I ja sie przystawiam do tych wystaw, Asiaczki - jak tam u Was z miejscami :)?[/QUOTE]
[B]Agasia,[/B] pisałysmy do siebie w/s 2xCAC Kowno i zrezygnowałaś. A co do Wilna, to jedziemy na pierwszy dzien tylko. Jak pasuje - miejsce jest, bo 2 panie zrezygnowały...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Agasia,[/B] pisałysmy do siebie w/s 2xCAC Kowno i zrezygnowałaś.[/QUOTE]Tak, ale chyba jednak sie skusze, bo cokolwiek innego ani w styczniu ani w lutym mi nie pasuje, a nie przezyje 2 miesiecy bez wystaw ! ;) A to blisko, sedziowie fajni.. Dlugi termin zgloszen wiec jeszcze bede myslec :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...