Jump to content
Dogomania

2xCAC-Kowno/LT, 21-22.01.2012 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]Lofty [/B]- sobotnich wyników juz gratulowałam, ale niedzielne sa po prostu super!!!! I dlatego OGROMNE GRATULACJE dla Was:)

Agasia - tez poszalała, ale niech się sama chwali:) Gratulacje dla Agasi i lilki:)

U mni3e moglo być lepiej, ale - trudno, tak bywa...
[B]Serek[/B] - CAC i skończony Championat Litwy:)
[B]Dżezik [/B]- dosk,.2.
[B]Felka [/B]- Bis Weteranów 2:)
Bylismy tylko na pierwszy dzięń, może troche szkoda, że jednak nie zahaczylismy i o drugi dzień, ale inne wydatki finansowe mnie przypiliły, i nie dałam rady....

Pzdr.[/QUOTE]

Dzięki Asiu, drugi dzień zdecydowanie lepszy i nawet "antypolak" okazał się nie straszny hihihihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwsza zagraniczna wystawa całkiem udana :D
Wystawiałam aż jednego psa (i tylko w niedzielę), ale z jakimi sukcesami!

Saussurea Twist n Shout "Frugo" pierwsza wystawa w klasie młodzieży (9 miesięcy 7 dni) - zwyc. młodzieży, najlepszy junior w rasie, BOB, finał BIS Junior i... BOG I !!!!! :multi:

Jestem z Frugasa taka dumna! Ja się modliłam, żeby chociaż to zwyc. młodzieży zdobyć, bo mieliśmy mocnego, szesnastomiesięcznego konkurenta, ale że pobiegniemy na BISie to się bym życiu nie spodziewała! Zwłaszcza, że w sobotę miał dosk i lokata 2 w swojej klasie ;)

Bardzo dziękuję właścicielom za powierzenie mi go, no i oczywiście Lofty i Jagodzie... za wszystko :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onaya']Pierwsza zagraniczna wystawa całkiem udana :D
Wystawiałam aż jednego psa (i tylko w niedzielę), ale z jakimi sukcesami!
Saussurea Twist n Shout "Frugo" pierwsza wystawa w klasie młodzieży (9 miesięcy 7 dni) - zwyc. młodzieży, najlepszy junior w rasie, BOB, finał BIS Junior i... BOG I !!!!! :multi:
Jestem z Frugasa taka dumna! Ja się modliłam, żeby chociaż to zwyc. młodzieży zdobyć, bo mieliśmy mocnego, szesnastomiesięcznego konkurenta, ale że pobiegniemy na BISie to się bym życiu nie spodziewała! Zwłaszcza, że w sobotę miał dosk i lokata 2 w swojej klasie ;)
Bardzo dziękuję właścicielom za powierzenie mi go, no i oczywiście Lofty i Jagodzie... za wszystko :bigcool:[/QUOTE]

[quote name='Agasia']Polska ekipa jak zawsze gora! ;)
Moja łaciata Lilou pierwszego dnia CAC, BOB i BOG III, a drugiego oczko wyzej - CAC, BOB i BOG II :)[/QUOTE]
Ale czad!!!!! W sumie jaka udana wystawa!!!!
Gratulacje!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...