Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

Ciotki podrzućcie proszę od czasu do czasu nasz bazarek pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
Nikt tam nie zagląda:placz:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219401-Na-samotnego-Onka-spod-szpitala-i-Jani%C4%99-w-hoteliku-SUPER-%C5%9AWI%C4%84TECZNE-FIGURKI-do-31.12[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Napisz do moda ze chcesz przejac drugi post bo robisz rozliczenie i bedzie ok;), do maupy4 napisz najlepiej, szybka robota;)[/QUOTE]
Ja myślę, że musi to zrobić autorka wątku. Poza tym lepszy byłby pierwszy post, gdzie jest historia Tulika i zdjęcia.
Ale nie wiem, jakie tu są zwyczaje i procedury - uczę się dopiero.
A - doszło dla Tulisia 30 złociszów od [B]KOSKA [/B]- bardzo dziękujemy :calus:

Link to comment
Share on other sites

Na konto Tulika doszły następne pieniążki
sajlana - [B]20 [/B]zł
[COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/128951-renatka_s"]renatka_s[/URL][/COLOR] [B]50[/B] zł

Dziękujemy pięknie:Rose::Rose:
Głupia sutuacja - Tulik ma pieniążki, ma też gdzie jechać, a w dalszym ciągu w punkcie marznie:-( i czeka na Mysłowice...:shake:
[B]Klaudus - do dzieła[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo bym chciała żeby na święta Tulik był bezpieczny, przejęłam się bardzo losem tego psa, bo zachowaniem przypomina mi mego Misia, który zawsze czeka ma mnie przy bramie jak gdzieś wyjeżdżam a gdy wracam to cieszy się jak wariat. Jestem taka bezsilna i nic nie mogę zrobić poza wsparciem finansowym:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Mam nadzieje, że nie został wywieziony do Mysłowic - Klaudus - daj znać, co się dzieje.[/QUOTE]

Jeszcze nie został, wciąż przebywa w Pszczynie. Dziewczyny mają problem ze znalezieniem transportu... Ktoś pomoże?

EDIT: Jak nie znajdzie się inny transport, to za zwrot kosztów będę mogła po nich pojechać. Ale najszybciej na weekend, jeśli nie dopiero w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']
[B]Klaudus - do dzieła[/B][/QUOTE]

[I]To nie takie proste - szukam i szukam,ale nie mam nikogo kto mógłby Go zawieźć,bądź kto jechałby w tamtą stronę.
Może ktoś założyć wątek na transportowym??
Ja serio mam mało czasu.
Bardzo proszę - niech ktoś założy.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wczoraj trafiłam na wątek - biedny wierny piesio :(
Ode mnie 10 zł stałej.
[B]Lobaria, [/B]możesz sama napisać do moda o przydzielenie postu na rozliczenia. Ja napisałam jak zostałam skarbnikiem Kaji i dostałam drugi post na pierwszej stronie. Napisałam prośbę w tym wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam z wątku Rockiego. Isiak zareklamowała Tulika :)
Organizujemy transport Rockiego z Tychów do Siekierczyna (przed Zgorzelcem).
Jeszcze nie mamy nic na 100%, ale działamy.
Jeśli dałoby się to jakoś połączyć to byłoby super.
Tylko gdyby 2 psy jechały razem to przynajmniej jeden musi być w klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Przyszłam z wątku Rockiego. Isiak zareklamowała Tulika :)
Organizujemy transport Rockiego z Tychów do Siekierczyna (przed Zgorzelcem).
Jeszcze nie mamy nic na 100%, ale działamy.
Jeśli dałoby się to jakoś połączyć to byłoby super.
Tylko gdyby 2 psy jechały razem to przynajmniej jeden musi być w klatce.[/QUOTE]

Tylko, że oprócz Tulika ma jechać jeszcze Pepe. Więc to w sumie trzy psy by były.


Przy okazji - oddacie głos na psio i kociolubnego? Wystarczy kliknąć. Głosujemy na Krzysztof Dziechciarz ładnie, bo nam bardzo brzydko spadł, a głosowanie jeszcze tylko przez godzinę... Z góry wielkie dzięki!
[url]http://szansa.glogow.org/2011/12/plebiscyt-glogowski-ambasador-mlodziezy-2011/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...