Jump to content
Dogomania

Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?


miki27

Recommended Posts

Kurcze:( pomogłabym, ale teraz mam sama sytuację bardzo podbramkową-jeszcze zaczęłam chorować jak wiesz. Sluchaj poszukam czegos, poproszę znajomych moze mają cos niepotrzebnego-można by im zrobic jakis bazarek czy cos takiego. Co o tym myslisz?:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koleś z Urzędu Miasta konkretnie się nie określił, ale już w grudniu tj. za tydzień, dwa nie wiem mają juz tu powoli zacząć coś działać, nie wiem co to znaczy, bo np na pkp juz widać jak praca wre. Dzisiaj pod tą furtką którą wchodze stały dwa samochody, ktoś się kręcił, w zeszłym tygodniu też przez dwa dni jacyś faceci chodzili tu, mierzyli. Trzeba działać szybko bo nie chcę się zdziwić jak juz tu pewnego dnia nie wejdę bo rozstawią żurawie i inne maszyny. Biedne te koty, żyją tu nawet że warunki sa beznadziejne to sa tu przyzwyczajone mieszkać a tak zaczną uciekac w popłochu, znowu ucierpia zwierzaki:( Mam deprechę z tego powodu juz od dłuzszego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie bazarek rozwiązałby problem finansowy, myślę tu o zakupie karmy dla kotów. Ale nie wiem, czy na dogo można robić bazarek na pomoc dla kotów.

Napiszę na wątku, na którym zadaje się pytania odnośnie bazarku.

Sama też bym coś miała, to jeśli można zrobić, to zrobię taki bazarek.

Tylko zastanawiam się, co w sytuacji, gdy zostaną wybnurzone te pustostany, gdzie te koty się podzieją i gdzie je wtedy należy dokarmiać ?

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, ale dobre i to..Wykarmienie 12 kotów też nie jest proste..To jest problemem jak się ma swoje zwierzeta, ktore chorują, ktore trzeba szczepic., kupować zwirek i karmę..a gdzie tu jeszcze bezdomne. :shake: ale co mają chodzić głodne?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź i można na te koty zrobić bazarek.

Poproszę, by miki27 wyraziła zgodę czy przyjmie pieniądze z bazarku i czy będzie dalej dokarmiać te koty, bo chciałabym w bazarku napisać komu po sprzedaży fantów przekaże pieniądze.

Bazarek powstanie jutro, najpóźniej w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Juli88 chętni Ci pokażę, tylko musimy się umówić. Jadę do Nich jutro rano. Pracuję popołudniami dlatego mam możliwość tylko rano tam chodzić, najpóźniej o 12.
Malwa, dziękuję bardzo za bazarek:multi: Tak przyjmę pieniążki na karmę. Czekam też na 11grudnia bo będę mogła wtedy zagłosować w KrakVecie i jak wolontariusze z PKP wygrają to też będzie karma na PKS.
Może coś w końcu ruszy, może kogoś z Poznania chwycą za serducho to Kochane Bąbelki bo naprawdę sama słodycz z Nich. Juli jak ze mną tam pójdziesz to zoaczysz,że ciężko się z Nimi rozstawać bo to w większości oswojone kotki i niestety niedługo będą musiały opuścić to miejsce, tylko nie wiadomo gdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miki27']Juli88

Malwa, dziękuję bardzo za bazarek:multi: Tak przyjmę pieniążki na karmę. Czekam też na 11grudnia bo będę mogła wtedy zagłosować w KrakVecie i jak wolontariusze z PKP wygrają to też będzie karma na PKS.
Może coś w końcu ruszy, może kogoś z Poznania chwycą za serducho to Kochane Bąbelki bo naprawdę sama słodycz z Nich. Juli jak ze mną tam pójdziesz to zoaczysz,że ciężko się z Nimi rozstawać bo to w większości oswojone kotki i niestety niedługo będą musiały opuścić to miejsce, tylko nie wiadomo gdzie.[/QUOTE]


To zrób rozliczenie na 1 stronie, żeby było wiadomo ile wydałaś na koty, jesli masz paragony czy rachunki, to wklej, żeby mod nie miał zastzreżeń co do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a jak uda mi się coś znaleźć mam zrobic zdj, wysłać Tobie Malwa? Czy jak -bo ja nie wiem do konca jak te bazarki działają i jak sie pozniej przekazuje te rzeczy.. Moze w sobote poszłąbym z Wami, ale nic pewnego jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ani']Słuchajcie, a jak uda mi się coś znaleźć mam zrobic zdj, wysłać Tobie Malwa? Czy jak -bo ja nie wiem do konca jak te bazarki działają i jak sie pozniej przekazuje te rzeczy.. Moze w sobote poszłąbym z Wami, ale nic pewnego jeszcze[/QUOTE]


Ja mam nowe książki i te chcę wystawić w bazarku. Zaraz zacznę klepać, to może uda mi się skończyć zanim tu usnę....

Jeśli chcesz na bazarek przekazać jakieś rzeczy, to napisz mi tu lub na pw co to jest, a ja po otrzymaniu zdjęć albo wrzucę w bazarek albo można zrobić kolejny.

Tylko musimy się zastanowić jak będzie wyglądała przesyłka. Jeśli wejdziesz w bazarek w moim podpisie, to zobaczysz, ze rzeczy przekazała DRAGO, i te rzeczy są u mnie, i ja wysyłam całość.

Jesli bazarek będzie zawierał zarówno moje , jak i Twoje rzeczy, to umówimy się jakoś na odbiór, i wysyłka z kosztami pójdzie z jednego adresu.


[quote name='juli88']wezmę aparat porobimy więcej fotek[/QUOTE]

Super! Nowe, aktualne zdjęcia kotów są wskazane!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla kotów z dworca PKS, ktory doklepałam do końca!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219193-Nowe-książki-na-potrzeby-kotów-z-dworca-w-Poznaniu!-Do-17.12.-godz.-22.00.?p=18168899#post18168899[/URL]

Jeśli dziewczyny możecie, to wysyłajcie pw z linkiem tego bazarku do "swoich", im więcej osób tu zajrzy tym więcej kasy będzie na karmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...