Jump to content
Dogomania

Gang Brunka, czyli cztery świętokrzyskie wyrzutki, nareszcie wszystkie w domkach.....


Roszpunka

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba, że Bruno zgodzi się mieszkać na szóstym piętrze z windą i dzielić kanapę z sunią w średnim wieku... A kominek kupię elektryczny ;)

Erka oczywiście nie napisała, że Bruno ma szansę wyjechać do swojego domku :roll:
Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać, że nie do mnie...
Mam tylko nadzieję, że Pani nie chce go do budy, no i oczywiście, że ma kominek ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisac, że po mięskowym posiłku Brunki dostały na deser od Joli po kawałku serniczka. Okazało się, ze bardzo lubią serniczek. Dziwne...

Wszystkim zależy, żeby Bruniuk poszedł w najlepsze ręce na świecie. Spokojnie Niedoszłe Wszystkie Właścicielki... Fakt faktem, że Pani jest zdecydowana.

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze nic nie rozstrzygnięte. Ma byc do budy, bo w domu dwa małe psiaki, pies i suczka, wysterylizowane. Ale pani nie chce go dlatego, że potrzebuje psa na podwórko, tylko chciała mu pomóc. Myślę,ze mozna z nia rozmawiać na ten temat i jezeli psiaki by sie zaprzyjaźniły i Bruno chiałby do domu, to może byłoby to możliwe.
Ale decyzję zostawiam opiekunkom bezpośrednim Brunkowego gangu:).
Musimy tez brać pod uwage to, że chętnych , aby Brunka wziąć do domu może wogóle nie być.
Niestety ludzie zwykle mają inne niz my kryteria przy wyborze psa.
No i nie wiadomo, czy Bruno, ktory co najmniej kilka lat spędził na dworze i to bez budy, chciałby być w domu, czy nie było by mu za gorąco.

Link to comment
Share on other sites

To znowu sprawka wąglikowej. Czaruje wiedźma jedna.:diabloti:
Skad ten domek? Pozaswiętokrzyski?:roll:
Ja też lubie serniczek, nawet bardzo...mam taki jeden ulubiony. Cały bym mogła wpylic.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Uważam,że jak normalni ludzie, to pies spokojnie może być na podwórku, nie sadzę,zeby był nieszczęsliwy. Jest tylko taka kwestia czy dziewczyny jak poczuły,ze moga Brunka stracić, to nie zechcą go adoptować sobie ( O Joli i waglikowej tu myśle)?;)
Tak czy siak w szoku jestem. Jak dobrze,ze dzisiaj czuwam.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...