Jump to content
Dogomania

Gang Brunka, czyli cztery świętokrzyskie wyrzutki, nareszcie wszystkie w domkach.....


Roszpunka

Recommended Posts

[SIZE=3][B]Od kiedy tam są? Nikt nie wie.
Wiadomo natomiast, że mieszkają na wzgórzu za rzeczką w małej, podkieleckiej miejscowości. Jadący drogą musieli niejednokrotnie widzieć cztery czujne psiaki, skupione wokół swego przywódcy - Bruna, wypatrujące dobrego człowieka z miską jedzenia.
Ten starszy, nieco podobny do niedźwiedzia, wielki, łagodny psiak jest przewodnikiem stada, ochroną przed wszelkim złem i źródłem ciepła w zimowe dni.
To niesamowity widok - duży, kudłaty "niedźwiedź" i wtulone w niego jak szczeniaki trzy małe, krótkowłose psiaki.

Od października 2010 Węgielkowa dokarmia Brunki.
[/B][B]
[COLOR=red]Nadszedła Era Brunków! Trzeba im szukać domów, nie możemy pozwolić, żeby stała im się krzywda, żeby odeszły bezdomne!


[/COLOR][/B][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]A oto i gangsterzy:

[B]Bruno [/B]- starszy, misiowaty psiak, któremu zaczynają wysiadać stawy. Dzięki regularnie podawanym lekom powraca do zdrowia, ale nie może dłużej żyć jak do tej pory. Należy mu się godna emerytura i porządne legowisko przy kominku.
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg718/scaled.php?server=718&filename=img8607800.jpg&res=medium[/IMG]

[B]Terierek[/B] - raczej młodszy, niż starszy, do ludzi z dystansem, ale szybko się przekonuje i przychodzi na głaskanko. Ostatnio ranny, nie do końca wiadomo, co się stało, ale podejrzewamy wariatów na motocyklach... Siedziba Brunków bywa terenem wyścigów i popisów - psiaki nie są tam bezpieczne.
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=img8603800.jpg&res=medium[/IMG]


[B]Mały[/B] - bardzo nieufny, nie podchodzi do człowieka. Starszy, nie ma jednego oczka...
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg341/scaled.php?server=341&filename=img8600800.jpg&res=medium[/IMG]


[B]Kajtuń[/B] - straszliwie tęskni za swoim człowiekiem. Pierwszy przybiega się przywitać i odprowadza gości tęsknym wzrokiem... Żadne zdjęcie nie odda tego ściskającego za serce spojrzenia... Domek i własny ludź pilnie poszukiwany!
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg43/scaled.php?server=43&filename=img8627800.jpg&res=medium[/IMG]



[/COLOR][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=red]

[/COLOR][/B][/SIZE]

Edited by Roszpunka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkred] [SIZE=4]FINANSE GANGSTERÓW [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=darkred]:)[/COLOR][/SIZE][/B]


[B]WPŁYWY:[/B]
- P. Waldemar z żoną - 250 zł :)
- bazarek savahny i AgatyP - 370 zł :)
- anetaks4 za 01.2012 - 50zł :)
- anetaks4 za 02.2012 - 50 zł :)
- anetaks4 za 03.2012 - 50 zł :)
- anetaks4 za 04.2012 - 50 zł :)
Razem: [B]830zł[/B]

[B]WYDATKI:[/B]
80 zł - dt Terika /31.01-7.01/
50 zł - dt Kajtunia /styczeń/
252 zł - dt Brunka /14.01.31.01/
50 zł - dt Kajtunia /luty/
50 zł - dt Kajtunia /marzec/
35 zł - badania Kajtunia
50 zł - dt Kajtunia /kwiecień/
Razem: [B]567 zł[/B]


[B]STAN KONTA: [/B]
+ [B]253 zł [/B]:)

Edited by Roszpunka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Jola na Brunki [U]woła "kocurki"[/U]:lol:[/QUOTE]
.......:eek2:.....


Dopiero mi dowieźli dzisiaj prąd. Robie Brunkowi ogłoszenia, ale dzisiaj tylko 10 serwisów. Reszta jutro.
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BRUNO-lagodny-kochajacy-ludzi-pies-z-lasu-PILNA-ADOPCJA-W0QQAdIdZ330911776[/URL]
Kajtuń na Kraków był głoszony to Brunon na Warszawę. No i trzeba resztę kundliszonów tez nazwać. Rzucajcie dziewczyny propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie Kajtunia spadło na 4 stronę.Skasowałam i wkleiłam od nowa.
W poprzednim miał ponad 50 wejść. Całkiem przyzwoicie jak na te parę dni. Teraz kolekcjonujemy kolejnych chetnych ....;););)
A co z imionami pozostałych psiaków, bo jak mam je ewentualnie ogłaszać: Kocurki do wziecia? Czy jak?!:evil_lol:
Myśle ,ze przywilej wybrania imion należy sie weglowej i super Joli, ale se rzuce propozycje...
Skoro to kocurki to może Timi (kot z kreskówki) albo....Dakota i jeszcze mi przyszło do głowy:
Kongo, Togo....
ŚLiczne prawdaż?!:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Brunek , to jeszcze może iśc do budy, ale Kajtusia i terierka trzeba by wydac do mieszkania. Tylko jak to zrobic, jak nie wiemy , jak one by się zachowywały w domu, czy chodziły by na smyczy. Choć parę dni w dt by się przydało,zeby można było coś więcej wiedziec o chłopakach.

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu Sabunia ma jechać do mojej mamy, jakby udało się szybko dla małej domek znaleźć, to można chłopaka któregoś na jej miejsce wstawić.

Edit: Brunek do budy??? Wykluczone! Udomowić i do pałacu z wielkim kominkiem wyadoptować ;)

W sumie nie musi być pałac, ale musi być kominek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Brunek , to jeszcze może iśc do budy, ale Kajtusia i terierka trzeba by wydac do mieszkania. Tylko jak to zrobic, jak nie wiemy , jak one by się zachowywały w domu, czy chodziły by na smyczy. Choć parę dni w dt by się przydało,zeby można było coś więcej wiedziec o chłopakach.[/QUOTE]
Myślałam o domowym dt dla Kajtunia i Teriku "na próbę", ale nie wyobrażam sobie odwozić ich z powrotem do lasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...