Jump to content
Dogomania

Gang Brunka, czyli cztery świętokrzyskie wyrzutki, nareszcie wszystkie w domkach.....


Roszpunka

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Roszpunka']O nie! Brunek albo cały mój, albo wcale! Po co mi pół psa, jeszcze mi w udziale zadnia część przypadnie :shake:[/QUOTE]

Przecież psa zawsze dzieli się wdluż.
Mamy jeszcze do dołożenia na otarcie łzew 2,5kg dredów brunkowych czornych, piaszczanych. To też cenny fragment psa.
Inciu, gdyby Kajtunia dzielić, to łatwo, bo on kwadratowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']O nie! Brunek albo cały mój, albo wcale! Po co mi pół psa, jeszcze mi w udziale zadnia część przypadnie :shake:[/QUOTE]

Ha, ha , Salomon wydał taki wyrok w sprawie dziecka, o które spierały sie dwie kobiety. Ta, która rzeczywiście była jego matką, zgodziła się oddac go tej drugiej, byle tylko nie było przepołowione. A tu jak widać Bruno nie wyjdzie cały, chyba ,że druga strona odpuści:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Lepiej późno niż później....:eviltong:

Bruno przerzucony w Gumtree z 7 strony na pierwszą a Kajtuń z 5 na pierwszą. O!:grins:[/QUOTE]
Savahno :buzi:.
Jak odświerzasz ogłoszenie to rzuć głośno jakieś zaklęcie.

Dziś nakryłyśmy Brunki Kocurki na wylegiwaniu się w budach o godzinie 10tej!
Uff. Nie byłyśmy pewne do tej pory, czy Malutki i Bruno korzystają z noclegu na na słomianych materacykach.
Lecę robotać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...