Jump to content
Dogomania

Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?


Gosia>>>

Recommended Posts

[quote name='diabelkowa']Diano ja nie pyszcze nie mam zwyczaju bo jak juz to wielokrotnie mowilam matka mnie dobrze wychowala ja zachowalam sie kulturalnie nie musialam zadac tylko ja chcialam prosilam nie jestem w sadzie nie musze zadac a to ze masz problemy ze swiadomoscia to juz nie moja wina. A skoro twierdzisz ze jestem w polowe mlodsza to chyba powinnas zajac sie swoimi dziecmi albo nawet wnukami a nie taka "kulture" reprezentowac na trawie.:lol:[/quote]
dobre! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diabelkowa']Diano ja nie pyszcze nie mam zwyczaju bo jak juz to wielokrotnie mowilam matka mnie dobrze wychowala ja zachowalam sie kulturalnie nie musialam zadac tylko ja chcialam prosilam nie jestem w sadzie nie musze zadac a to ze masz problemy ze swiadomoscia to juz nie moja wina. A skoro twierdzisz ze jestem w polowe mlodsza to chyba powinnas zajac sie swoimi dziecmi albo nawet wnukami a nie taka "kulture" reprezentowac na trawie.:lol:[/quote]

Polać jej bo dobrze gada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ależ oczywiścoie :diabloti:[/I][/B][/quote]

No więc właśnie :evil_lol:

[quote name='diabelkowa']ja tam wole wisniowy ale moglabym sprobowac np imbirowy:evil_lol:[/quote]

Ok... To umawiamy się na zlocie na imbirowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']
Czy wy możecie się wypowiadać a ja nie?? ja również powiedziałam co miałam do powiedzenia, to wszystko.[/QUOTE]

Wszyscy mogą ale pisać o kimś kogo się nie zna, że jest wredną s uką to szczyt głupoty i prostactwa :lol:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: Ludzie...lubicie robic z igly widly naprawde.....
1. Bylyscie tam? Skad wiecie ze nie potrafie odwolac psa? Mialam go na oku i widzialam ze podchodzac do psa merda ogonem ( a merda hmn....zastanowmy sie...na pewno nie do agresywnych psow,a raczej kiedy mu zabawa w glowie) pozatym pilki wtedy jeszcze nie bylo..... zapewniam ZE Z ODWOLYWANIEM KURNA NIE MAM PROBLEMOW.
Jakby to byl agresywny to ZAPEWNIAM ze Rash do takich nie podchodzi, ewentualnie powacha i idzie. Nie znacie mnie ani mojego psa , wiec o co kurna chodzi?
2. Przykro mi ale na obwachiwanie psa z innym bede zezwalala BO TO NORMALNE! Sory, ale wole by pies "kradl pilki" niz sie na kazdego rzucal. A im czesciej sie z psami obwachuje i ma z nimi kontakt to potem nie rzuca sie na kazdego.....
3. Jezelli ktos ma agresywnego psa i chce pilki mu porzucac to nie pcha sie tam gdzie jest 6 spuszczonych psow, nie? BO TO NORMALNE ZE PSY PÓJDĄ POWACHAC NOWEGO PSA NA POLANCE a ja im tego nie zabronie, bo to NORMALNE
4. NIe widze problemu w tym ze 6 psow sobie lata ( akurat wtedy bawily sie ZE SOBA 3) ktore po prostu SIE GONIA bo uwazam ze to lepsza frajda dla psa niz slalony pod nogami (przynajmniej oczywiscie dla naszych-szczegolnie dla Rasha i Zary) Szczegolnie ze treningi w okresie letnim sa niedozwolone ( przegrzania) a bieganie z drugim czy nawet z trzecim psem nie nazwalabym ZBRODNIA.
5. Ja pisalam juz ze 3 razy , na polach marsowych to NORMALNE ze psy sie RAZEM bawia ( to takie pole gdzie sie zbieraja psiarze -psy sie pusza i one sie razem bawia, zrozumiano? cos a la psie przedszkole ale i dla mlodszych i dla starszych) Wiec skoro ktos przychodzi na polanke TO NORMALNE ze psy podchodza obwachuja i sa nastawione na wspolna zabawe, jezeli ktos tego nie rozumie to przykro mi ,ale ja za jego brak informacji nie odpowiadam...
A w takim PSI PRZEDSZKOLU psy nie dosc ze razem sie bawia to jezeli jeden drugiem cos wezmie, patyk, karton, pilke TO CHOLERA NIC SIE NIE STALO
Za co wy mnie obwiniacie? Za to ze pozwolilam Rashowi psa obwachac i podejsc??? Jezeli ktos sobie nie zyczy wspolnej zabawy to niech powie po prostu a nie idze tam gdzie lataja psiaki spuszczone i jeszcze rzuca pilke "tylko dla swojego" a moj pies ja chwyta jak lezy na ziemi ( bo przeciez nikomu jej nie wyrwal!)
Mnie sie wydaje ze to po prostu roznica kultur, danych zachowan regionalnych czy nawet konkretnego miejscam bo ja naprawde nie rozumie "o co kaman"
6. Cholera co to za obrazanie? Jak Wy sie zachowujecie? Bardzo "zachecacie" do dalszego korzystania z forum i pomocy zwierzakom przez te wlasnie forum.....wiecie pomoc psom mozna na wiele sposobow, te mi sie wydawalo najbardziej pewne, ale coz poszukam innego, bo nie bede wspolpracowac z "takimi" osobami , ktore nie wiedza o co chodzi a od razu najezdzaja na ludzi
7. Co do chlania....jade na woodstock gdzie bede chlala po 10 piw dziennie i moze trawki zapale.....:cool3: I co Was to kurna obchodzi??? Jezeli po 2 piwach nie mam bani, a je uwielbiam ,mam skonczone 18 lat , to czemu kurna, nie?
Wy pijecie soczki ja piwko, dla mnie roznicy nie mam...nie martwcie sie nie chodze nawalona z psem :] CO TO ZA ZŁO??? Ludzie pija piwo....a ja naleze do piwoszy :]
pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

PS Chyba mialyscie kiedys do czynienia z "psimi przedszkolami"???
Jak dla mnie to idealna sprawa, psy sie nawzajem poznaja - zasady, hierarchie i wspolna zabawa....najleszy sposoba na socjalizacje psa :]
A ze moj pies to jeszcze taki "szczeniak" ze uwielbia takie wlasnie zabawy to bede dalej z nim TAM chodzila i ZEZWALA mu na obwachiwanie psow, wspolne bieganie i BEDE PILA PIWKO :]

Link to comment
Share on other sites

tyle ze psie przedszkole polega tez na poczatkach szkolenia a nie na klachaniu ze znajomymi a psy robia co chca. Skoro to wybieg dla psow to chyba kazdy moze tam przychodzic a nie tylko "elita" i trzeba ta "roznice kultur" uszanowac przestrzen nie jest jakas super mala i chyba kazdy sie pomiesci bo aportu na betonie cwiczyc sie nie da( chociaz... w sumie sie da- o tak chyba zaczne i nagradzac bede piernikami skoro tak bardzo lubie je rozdawac:evil_lol:) Owszem treningi zaprzegowcow nie sa wskazane w lato ale mozg psu tez trzeba zmeczyc i to ja mam wam tlumaczyc ? przeciez skoro jestem mlodsza o polowe to moge byc w wieku dziecka ktorejs z was:evil_lol: a na woodstocku spotkacie wieeelu dogomaniakow milego jarania moze przyjdzie jakies nagle olsnienie co do szkolenia psow a raczej ich intelektu bo widac ze psy sa juz tak znudzone i by wolaly cos porobic chocby glupie slalomiki miedzy nogami albo miedzy tyczkami

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Spoko...u nas tez psy się ze sobą bawią...ale znajome psy...jeśli podchodzi do mnie nieznajomy pies,a ja wiem że mój pies może zaatakować to nie życzę sobie sytuacji żeby obcy do pies do nas podchodził...proste...
zanim pozwolisz swojemu psu podejść do innego zapytaj właściciela o zgodę...bo kiedyś Rashi trafi na agresora, nie zdąży uskoczyć przed nim i będzie niemiła sytuacja...

czas najwyżyszy zacząć mysleć "trzeźwo" :razz:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie martw sie wielu zaprzegowcow poleca wspolna zabawe z psami....
Co z tego ze klachalysmy? To tez zabroniane?
Nie robily co chcialy tylko sie bawily :] Mam zdiecia pokazac?
O jego mózg sie nie martw :] To ze nie robi slalonow pod nogami nie oznacza ZE NIC nie potrafi i ze nic z nim nie robie....skad takie wnioski kurna wysuwasz?

Link to comment
Share on other sites

przeciez to jets nie do wytrzymania.
nie widziałyśmy tego , to sie nie odzywajmy , wierzycie
diabelkowej na słowo , a dosłownie nie wiecie jak to było.
mozna sie tylko domyślac .

po za tym kazda z was powtarza TO SAMO.
niech one same sobie pogadają , wytłumaczą na PW.
od KILKUNASTU stron bardzo sie przejełyscie tym tematem i
wrecz czytajac to , da sie nie wytrzymać.

Mówicie jakie to one nie odpowiedzialne i że Psy okropne roszalałe.
ze Diana S [ która , jak wszyscytłumaczą nic nie zrobiła.]
i Rash m są okropne a połowa z was ich nie widzieliście na zywo!

moze warto SKONCZYć ten naprawde durny temat.

wiadomo , ze Rash , mozenie powinna psa tak ..
ekhm. Pozwalać my gryźc piłki.

a piwa sie w parku kazdy napić może.



jakbym była modem , t bym zrobiła tu poządek.

te forum az odpycha , pstatnio rzadziej wchodze,
bo m sie odechciewa , jakw chodze na ten temat.

naprawde , Ci którzy tam nie byli ,. nie powinni komentować.
obarczac winą kogoś , skoro same nie wiecie.

Prosze was , skonczmy ten temat.:cool3:


dziś widziałam chyba z da psy które biegają sobie gdzie chcą , mimo nawoływania panów , podchodziły do mojego psa.
co najgrosze , jak wracały do panci /pana zostali karceni.
i tak ludzie uczą psa , który potem nie chce tio pani wrócić,
bo sie boi karcvenia..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Rinus ale o so chosi?:drinking::drinking::drinking:
nie wiesz ale rash nie jest agresywny i jest haszczakiem wiec moze szybko uciec:evil_lol: to laczka dla VIPow* i trzeba sie liczyc z ich zasadami :evil_lol:










[COLOR="White"][SIZE="1"]*- very imbecyl person :-)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja juz pisalam ze RASH do agresywnych nie podchodzi????
Biegnie zatrzymuje sie metr przed nim i cofa, nie martw sie psy potrafia wyczuwac dla siebie "respekt" ..... NA polach sie nikt nie pyta o zadna piep....zgode na obwachanie psa.... dlaczego ktos mialby isc przez srodek polanki gdzie jest 6 psow spuszczonych z agresywnym psem jezeli
1. ma nieco naokolo by przejsc na gruga storne - sa drozki:]
te pole jest tak ustawione ze naoklo niego sa drozki a one sluzy do tewgo by psy sie ze soba bawily
A szkolenie polecam na wielu innych polankach nieco mniejszych w parku - mniej popularnych i TAM nie ma atmosfery na zasadzie "psiego przedszkola"

Link to comment
Share on other sites

szkolenie tez trzba cwiczyc w warunkach wiekszego rozproszenia male polanki tego nei daja. Rash nikt ci nie mowi ze twoj pies niczego nie umi mam nadzieje ze duzo potrafi i ciesze sie z tego ale mysle ze ktoregos dnia radosnie biegnac sie przywitac nie zdazy ustalic czy pies jest agresywny czy nie. Pies jest dla nas a nie dla innego psa i to my mamy go szkolic a bieganie z innym psem pod kontrola moze byc tak przy okazji. Klachanie fajna sprawa chyba kazdy je lubi przy piwko ale trzeba rozgraniczac spacer od klachania.
a co do piwa to owszem mozna je pic sallcia w parku ale tylko w knajpach bo w innych miejscach jest to zabronione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rashi']Czy ja juz pisalam ze RASH do agresywnych nie podchodzi????
Biegnie zatrzymuje sie metr przed nim i cofa, nie martw sie psy potrafia wyczuwac dla siebie "respekt" ..... NA polach sie nikt nie pyta o zadna piep....zgode na obwachanie psa.... dlaczego ktos mialby isc przez srodek polanki gdzie jest 6 psow spuszczonych z agresywnym psem jezeli
1. ma nieco naokolo by przejsc na gruga storne - sa drozki:]
te pole jest tak ustawione ze naoklo niego sa drozki a one sluzy do tewgo by psy sie ze soba bawily
A szkolenie polecam na wielu innych polankach nieco mniejszych w parku - mniej popularnych i TAM nie ma atmosfery na zasadzie "psiego przedszkola"[/quote]
[B][I]a Ty masz jakiekolwiek pojęcie o zachowaniu psów? nie zawsze pies agresywny ukazuje swoją agresję od razu...np... Twój haszczak może podejść do mojego Brutusa sie obwoąchać...do pewnego momentu wszystko jest ok...nagle mojemu coś odbija i się rzuca..nie wiem może mrugnięcie oka haszczaka mu się nie spodobało...i zaczyna się bójka...
a jeśli ja mam psa na smyczy to mogę z nim chodzić nawet na księżyc a Twoim obowiązkiem jest dopilnowanie aby Twój pies nie podszedł do mojego.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...