Jump to content
Dogomania

NOWE TWARZE


Nat

Recommended Posts

CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!

Mam 16 lat i od bardzo dawna marzyłam o piesku. Tak się złożyło że kupiliśmy huskiego chociaż tego nie planowalismy ( ale jak ją zobaczyłam, nie mogłam się od niej odkleić). NO i jest już u nas od całego tygodnia. Słyszałam od ludzi że psy tej razy są strasznie głupie i nieposłuszne, ale dopiero teraz przekonałam się że to nie prawda. Zresztą co się będę rozpisywała, husky jaki jest kazdy widzi... :D Pozdrawiam wszystkich włascicieli tych cudnych piesków. Jezeli macie jakieś porady w sprawie wychowania pieska , bardzo bym prosiła o wszelkie informacje. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hey!

Do mnie tez przykleił sie haski :lol:

Kiedy zobaczyłam jej oczy na fotce byłam gotowa zapłacić wszystkie pieniądze świata 8)

Ale chciałam zapytać szybszego od dliżansu co jego szczeniaczek ma na sobie za szelki?

Moje maleństwo chodzi w obrozy, ale szkoda mi jej kiedy biegamy :-?

Na zdjęciu nie April tylko piesek z galeri

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim!!!

Bardzo dziękujemy za gratulacje :D Właściwie to Ceik powinien je przyjmować nie ja, no ale... On teraz jest bardzo zajęty :wink:

Anja :)

Co do rad to ja mogę powiedzieć to co zawsze mówie. Nie ma znaczenia rasa, zawsze trzeba być cierpliwym i konsekwentnym. Nie wolno dawać ponosić się emocjom, zarówno tym dobrym jak i złym.

Generalnie życzę powodzenia. Sama mam teraz 6 tygodniowego szczeniaka (niestety nie husky) i próbuję stosować się do wyżej napisanych rad :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Urwis nie znalazł się jeszcze :( , ale mam nadzieję że go odnajdę (dlatego umieściłem ostatnie zdjęcie). Focus świetnie spełnia swoje zadanie w pocieszaniu - widać to na zdjęciach. A gdyby Urwis się odnalazł to dopiero byłaby zabawa... :D

Pozdrawiamy wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odświeżam nieco temat, aby przedstawić Wam "nową twarz" na forum.

Oto Luna:

paputki.jpg

Luna jest młodziutkim owczarkiem podhalańskim, ale myśle, że skoro Ceik zaakceptował ją jak szpica to i tutaj przyjmiecie ją jak równiego sobie :D

Luna bardzo lubi biegać a najbardziej ścigać się z Ceikiem. Niestety nie dorównuje mu prędkością, bo jest jeszcze malutka. Nie wiem czy kiedykolwiek mu dorówna, no ale...

Na koniec jeszcze puszcza do Was oczko, byście ją polubili :wink:

oczko.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

oj jo jo jo jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale dawno tu nikt nie zagladal...

az temat spadl na 3 strone

tak czytam i czytam i widze , ze przybyly nowe twarze, moze odwaza sie przedstawic i pokazac!!!

Hej hej nowi pokazcie sie. :o :o :o :D :D :D :D :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tajra! faktycznie to ty rozpoczelas ten temat....

no prosze...

a tu juz tysiaczek w postach ci stuknal :-)

ale wielu osob tu nie widac, czyzby wakacje?

Gdzie Nat, Lakers, FP, Payoo, Miska......Greg, Szybszy, Metro...Basia i cala reszta ktorej nie ma????????/// :cry: 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...