Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Chyba na koniec dzisiaj.... nowa sunia co trafiła w piątek . Młoda ok roczna po wszystkich zabiegach weterynaryjnych.

Sunia jest trochę wystraszona i z każdym kontaktem z człowiekiem  ogarnia ją panika. Dlatego pracujemy z nią delikatnie...chociaż podobno była jeszcze gorsza. Daje się głaskać , brać na ręce tylko ostrożnie.

Ma na imię Mega i jest malutka .

 

2s7vor6.jpg

 

o5u9mh.jpg

 

23i83lu.jpg

 

 

vzd1uc.jpg

 

28l5ceu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze zdjęcia zaraz wkleję, ale nie wszystkie, bo  wydałam dziś małą szczeniorkę Jogę.

Nie było to po mojej myśli, bo chciałam wydać 2 sunie razem Isię i Jogę.....tak bardzo się pokochały.

Niestety działam sama przeciw sobie:(

Przyjechali znajomi mojej znajomej i chyba z 2 godziny mnie próbowali przekonać jak dobrze ona będzie miała u nich.

i////////......dałam się namówić a teraz płaczę patrząc na smutną Isię:(

Malutka będzie miała towarzystwo 2 innych suczek, to może tego tak nie odczuje.

Isię  puściłam z Fiolką na wieczorne wariactwa i zabawy , ale już wróciła i szuka małej....:(

Niestety ....mam dzieję, że tylko ja na tym ucierpię a Isi szybko przejdzie.

 

Zaczynam wklejanie od Mikry , która jest bardzo kochana i milusia do osób , które zna. Za to do obcych jest troszkę z  dystansem i to widać na zdjęciach. Robił zdjęcia mój Andrzej, który mało się kręci u psiaków i nowa Mikra zna go tylko z łapania.Dlatego była trochę drętwa.

Mikrunia jest towarzyska i uwielbia zabawy z innymi psami.Koleguje się szczególnie z Megą. Na smyczy chodzi ładnie i przychodzi na zawołanie.

Jest grzeczna i uwielbia przytulanie:)

 

2d1pb48.jpg

 

219xn51.jpg

 

ic704g.jpg

 

 

7byu.jpg

 

ev6hjb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziadeczek charakterny jak dalej bez imionka to rzucam propozycjami :D Bo urzekł mnie totalnie z tym swoim języczkiem <3 :D 
Jak dla mnie to wykapany Shrek :D Ale daję też inne propozycje : Zbir/ek, albo jakże niewinnie Duduś :D 
 

Wszystkie mi się podobają:0)A dziadzio u góry ma tylko 2 niepełne kły 1i 2 brak a na dole nie ma szczęki na 1/3  :(

Link to comment
Share on other sites

Jutro dam inne zdjęcia, bo nie mam humoru...Do tego dopiero wróciłam od psiaków, bo Spajkuś musi chodzić w kagańcu.

Wygryza sobie bok...:( nie wiadomo dlaczego////??/Czy go coś ugryzło.....

Dostał zastrzyk od weta i jest na antybiotyku , ale nadal wygryza sierść. Był też trochę osowiały , miał mniejszy apetyt ....ale chyba będzie dobrze, bo jak teraz byłam u niego to się zabrał za żarełko z radością:)

Link to comment
Share on other sites

nadrobiłam !

 

teraz czekam tylko na decyzję co do imienia biednego psiaka bez ząbków :)

 

i proszę Cię Edytko jakbyś mogła zerknąć w wolnej chwili na stronę i napisać mi, których psiaków już nie ma, bo przez moje zapracowanie, potem niedomaganie to wiem, że jakiś suń nie zdjęłam jeszcze, tylko nie pamiętam, których...

Link to comment
Share on other sites

Ważne, że Joga będzie miała dobry domek ;) Szkoda suń że nie będą miały jednego domku no ale takie życie :< A Isia jest tak kochana, że szybko znajdzie sobie nowych psich przyjaciół :) 
Spajkusiu niech zdrowieje <3 Oj mogła bym mieć taki zestaw dziadeczka i Spajkiego <3 Super psiaki i bidulki takie...
Wyjątkowo wszystkie te trzy imiona pasują do dziadeczka :D ja nie umiem wybrać jednego :D 

Link to comment
Share on other sites

Marzeńciu już piszę szybciutko....

 

 

 

Katti, kochana sunia z charakterem, moje serduszko :)

 

0akato3.jpg

 

Mori, urocza i grzeczna pływaczka:)

 

mori6.jpg

 

Luka, wspaniała , mądra przylepa:)

 

309iy6g.jpg

 

Joga, sama radość:)

 

2gt4s9k.jpg

 

Hindi, mądra i grzeczna:)

 

sunia5.jpg

 

Miejcie dziewczyny wspaniałe, długie  i udane życie....BĄDŹCIE KOCHANE!!!

Link to comment
Share on other sites

Pisząc to uświadomiłam sobie, że mamy to szczęście iż trafiają nam się same urocze sunie...nawet Zadra jest kochana. :)

Chyba,że zrobiłam się psią feministką;)

 

A teraz Berni, trochę postrzelony psiak....i jak się okazało zadziorny do psów. Ciągle ma jakieś ,,ale'' do Remika, który całe szczęście nie robi sobie nic z tego i na tym się kończy. Za to suk nie rusza. 

Szczególnie uaktywnia się w trakcie jedzenia.

Poza tym do ludzi nadal bez zmian. Jest uroczy, ale troszkę nachalny.

Na spacerach jest grzeczny i ładnie chodzi na smyczy.

 

Może być modelem, bo pomimo udręki z ustawieniem go do zdjęć( wiercipięta) to wyszedł na nich fantastycznie jak psi aniołek.

2im01o6.jpg

 

 

2qbzof4.jpg

 

307w74o.jpg

 

2ns1k6q.jpg

 

qo9f02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Co do dziadzia, to sama nie wiem....Daj mu Marzenko sama imię, bo Bunia wszystkie imiona dobrze dopasowała do niego.

Martwi mnie tylko ,że on prawie cały czas śpi a dziś prawie nic nie jadł. budziłam go kilka razy na jedzenie , ciężko było bo chyba jest przygłuchy i jak wstawał to polizał trochę puszkę i tyle:(

zachowuje się jak kiedyś Buńkowy Loczek....:(

Muszę weta pomęczyć ....pytaniami.

Link to comment
Share on other sites

to mi się spodobał najbardziej Shrek - większość ludzi lubi Shreka :D biedny swoją drogą, może przez tą szczękę i zęby bardzo źle mu się je ?na pewno mu przeszkadza ...a może pogoda i stres? Czy u was zrobiło się chłodniej?

 

jak wrócę od lekarza, to pościągam sunie ze strony i dodam zdjęcia ślicznego Berniego - on jak szczeniaczek na nich wyszedł..taki do schrupania :D

Link to comment
Share on other sites

Ma ktokolwiek pojęcie gdzie mogę zgłosić kota, który przebywa w Połańcu? Znajoma dzisiaj widziała tam kota z raną na pysku. To wygląda jakby miał wygryzioną przednią część pyszczka.Zwierzak przebywa na ulicy Staszowskiej i chciałabym jak najszybciej znaleźć kogoś kto mu pomoże. Sama niestety nie mogę z powodu braku środków i możliwości pojechania tam i zgarnięcia kota o ile w ogóle tam przebywa. Wie ktoś jak można mu pomóc? Gdzie zgłosić?

Link to comment
Share on other sites

Ma ktokolwiek pojęcie gdzie mogę zgłosić kota, który przebywa w Połańcu? Znajoma dzisiaj widziała tam kota z raną na pysku. To wygląda jakby miał wygryzioną przednią część pyszczka.Zwierzak przebywa na ulicy Staszowskiej i chciałabym jak najszybciej znaleźć kogoś kto mu pomoże. Sama niestety nie mogę z powodu braku środków i możliwości pojechania tam i zgarnięcia kota o ile w ogóle tam przebywa. Wie ktoś jak można mu pomóc? Gdzie zgłosić?

Zgłosiłam kota do gminy, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Mam nadzieję, że mu pomogą, ale wiem jak to bywa, bo sama zgłaszam psy w mojej gminie ;/
Link to comment
Share on other sites

Bunia czy Ty jeszcze zaglądasz do Chmielnika?

 

Karolina zazwyczaj gminy nic nie robią w sprawie psów a tym bardziej kotów, bo mniejsze zło i jedzenie mają ogólnodostępne, ale spróbować zawsze można. Ne znam jak jest w gminie Połaniec?//?//?

 

Marzenko proszę zmień Berniemu pierwsze zdjęcie na ładniejsze i bardziej kolorowe.

 

Dziś mamy masę nowych psów....MASAKRA!!! Czy jest ktoś chętny do pomocy w szukaniu domów psiakom??? Zapsiłam się !!!

Przed samym wyjazdem....

 

Weronka odezwij się! Może znowu pomożesz i super domek znajdziesz....:)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam ale sporadycznie teraz. A o co chodzi? :) 
Niestety ale ciocia słodkokwaśna ma racje i gminy rzadko reagują na zgłoszenia psów. Ostatnio kolega znalazł sukę gdzieś w okolicach właśnie wspomnianego chmielnika ale zgłaszał do gminy i nic :/ Na szczęście miał możliwość zatrzymania suni... w innym wypadku to nie wiem :/ Pewnie jak zawsze odsyłali by od drzwi do drzwi. Kiedyś już myślałam żeby zebrać się ze znajomymi przy recepcji w ratuszu i poprostu czekać do momentu aż ktoś łaskawie by ruszył doopke i coś zrobił a nie poprostu zbył.... Nie chcę się źle wyrażać o miasteczku w którym jak by nie patrzeć się wychowałam ale nie znoszę tego miejsca. Oni tam widzą tylko tych swoich Żydów bo z tego mają pieniądze :/ -_- A w maju od nowa na mieście było głośno, że ludzie się boją wyjść momentami na ulicę bo chodziły watahy psów co jest prawdą bo sama widziałam "stada" po 8-9 sztuk. Nie wiem jak teraz bo nie jestem już tam tak często.
Ja co jakiś czas udostępniam psiaki na fb. Kurcze myślałam że już ten najgorszy okres dla psiaków minął bo wakacje dobiegają końca a tu proszę :( 

Link to comment
Share on other sites

Bunia potrzebuje pomocy, bo w Chmielniku na przystanku w centrum podobno notorycznie przebywają bezdomne psiaki , w tym 3 sunie. Jedna ma łapkę prawdopodobnie po wypadku. Chciałabym zdjęcia tych suczek i wiadomości czy one są proludzkie.

Bo trzeba by im znaleźć dom przed w/w świętem , bo potem może być z nimi różnie:(

No i czy ktoś mógłby dyskretnie od czasu do czasu dawać im jeść. Odnośnie jedzenia kontakt na maila

Link to comment
Share on other sites

Sukę znam i kilka razy próbowałam ją dokarmić niestety ale bardzo boi się ludzi i nie da się do niej podejść bliżej jak na kilka metrów :( Łapa wygląda jak utrącona bo poprostu wisi :( Oczywiście sukę zgłaszałam już w zeszłym roku no ale jak widać... psina dalej na ulicy -_- Wstrząsnęło mną to w zeszłym roku już kiedy przez Chmielnik szła pielgrzymka i ci WSPANIALI pielgrzymi idąc jeszcze przeganiali sukę która wtedy była po oszczenieniu. I tu znowu niestety ale zanim znalazłam szczenięta to ludzie się ich pozbyli. I fakt ona błąka się z małą czarną-podpalaną suczką ala szorstkowłosą i rudym psem Haczikiem <3 . Haczi akurat bardzo proludzki, przytulak, umie podawać łapę i mam teorię że jego ktoś porzucił na przystanku autobusowym bo on biedny cały czas tam przesiaduje mimo, że go ludzie przeganiają i kiedyś w końcu ktoś go przygarnął bo jak szłam do szkoły to widziałam go wykąpanego, z obrożą na jednym z podwórek itd ale uciekinier na moich oczach niejednokrotnie przeskakiwał ogrodzenie a potem znowu leżał na przystanku :/ 
Dzisiaj mam młodzież na głowie ale jutro pojadę do chmielnika i spróbuję namierzyć tą biedną sunie i cyknąć jej chociaż jakieś podglądowe fotki. 

Link to comment
Share on other sites

Edi -może Ty dla odmiany skojarzysz:

 

'We wsi Chotel Czerwony Gaj (województwo Świętokrzyskie) od pół roku błąka się suczka w typie spaniela. Gmina nie odpowiada. Jest bardzo łagodna i lgnie do ludzi. Jest regularnie dokarmiana, ale szuka swojego miejsca na ziemi. Kontakt w sprawie adopcji: 507404151"

 

11904015_923296771077371_322643738580454

 

11855613_923296774410704_283087100703955

 

kurna taka jakaś mi sie znajoma wydaje

Link to comment
Share on other sites

Sukę znam i kilka razy próbowałam ją dokarmić niestety ale bardzo boi się ludzi i nie da się do niej podejść bliżej jak na kilka metrów :( Łapa wygląda jak utrącona bo poprostu wisi :( Oczywiście sukę zgłaszałam już w zeszłym roku no ale jak widać... psina dalej na ulicy -_- Wstrząsnęło mną to w zeszłym roku już kiedy przez Chmielnik szła pielgrzymka i ci WSPANIALI pielgrzymi idąc jeszcze przeganiali sukę która wtedy była po oszczenieniu. I tu znowu niestety ale zanim znalazłam szczenięta to ludzie się ich pozbyli. I fakt ona błąka się z małą czarną-podpalaną suczką ala szorstkowłosą i rudym psem Haczikiem <3 . Haczi akurat bardzo proludzki, przytulak, umie podawać łapę i mam teorię że jego ktoś porzucił na przystanku autobusowym bo on biedny cały czas tam przesiaduje mimo, że go ludzie przeganiają i kiedyś w końcu ktoś go przygarnął bo jak szłam do szkoły to widziałam go wykąpanego, z obrożą na jednym z podwórek itd ale uciekinier na moich oczach niejednokrotnie przeskakiwał ogrodzenie a potem znowu leżał na przystanku :/ 
Dzisiaj mam młodzież na głowie ale jutro pojadę do chmielnika i spróbuję namierzyć tą biedną sunie i cyknąć jej chociaż jakieś podglądowe fotki. 

Dziękuję Buniu:) Tylko szkoda,że sunia nie podchodzi...to chyba z adopcją może być problem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...