Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='lika1771']=
Wyslalam kase na zle konto,napisalam pismo czekam na odp.z banku.Pisalam do Pauliny pw.ze jezeli sprawa sie nie wyjasni do konca miesiaa to pozycze od corki i pierwszego oddam.[/QUOTE]

Czy wiadomo już co z pieniędzmi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulina02']Skarbniczka pisała w tamtym miesiącu że drugiego przesle mi pieniądze ale mysle że z tego już nic nie będzie jest 10 ......a od samego początku mineło już dużo tygodni szkoda ..[/QUOTE]
Napisalam,ze pieniadze oddam ja wiem,ze to dlugo trwa,a pieniadze potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Napisalam,ze pieniadze oddam ja wiem,ze to dlugo trwa,a pieniadze potrzebne.[/QUOTE] Dwa dni temu zdarzyło mi się przelać pieniądze na niewłaściwy numer konta; następnego dnia pieniądze były z powrotem na moim koncie, a w tytule przelewu wyraźnie napisane, że wystąpił błąd. Nie wiem jaki masz bank, ale z tego co wiem tak właśnie wygląda procedura w takich przypadkach: pieniądze od razu wracają na konto. Paulina potrzebuje tej kasy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mam pewną propozycję-do przedyskutowania, oczywiście:lol:. Nie wiem, ile zostało jeszcze pieniędzy Jagodzie, ale nie wydaje mi się, żeby były to kokosy:shake: i w tej sytuacji może dobrze by było, gdyby skarbniczka, czyli Lika przelała całość paulinie. Paulina ma wydatki związane z Jagodą (czasem nieprzewidziane) i powinna mieć jakieś pieniądze do dyspozycji, bo rozumiem, że przy takiej ilości zwierzaków, jakie ma pod swoją opieką, nie zawsze może założyć ze swoich. A czasem pieniądze potrzebne są na cito. Powiedzcie co myślicie...[/QUOTE]

[quote name='alab108']Ja też tak uważam, Lidka nie zmarnuje tych pieniędzy. One na pewno będą przeznaczone na Jagodę[/QUOTE]

[quote name='ewu']Popieram:):)[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Jagoda jest przepiękna :) Bardzo się cieszę, że problem z działką się nieco rozwiązał ;) Jak tylko wróci do domu lika1771 to prosimy przelanie pieniążków na konto pauliny02 ;)[/QUOTE]

[quote name='lika1771']DEKLARACJE STALE-------
_Lara-10zl
Ewu-20zl
Panna Marple-30zl
JEDNORAZOWE
Ewu-50zl
Panna Marple-50zl
-----------------
STAN KONTA
-mparsley -20zl
Panna Marple -170
Pikola-70zl
Bazarek Ewci-46zl
Bazarek Justyny L-365zl
Bazarek ewu- 274,90
Panna Marple-180zł (deklaracja stała-30zł-za okres od stycznia do czerwca)
WYDATKI
-----------------
setrylizacja-220zl
karma-175zl
karma-100zl
-----------------
Stan konta-630,90zl
Z bazarku ewa gonzales -133zl-przelane na konto pauliny02
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238891-koniec-rozliczamy-i-szczoteczka-dla-suni-z-lasu-i-Uszatka-od-20-01-1-02-godz-22-00[/URL][/QUOTE]
[B]Czyli 100zl ewu za karme i 530,90zl Paulinie i poprosze Cie o konto najpozniej do pon.przesle pieniazki.[/B][/QUOTE]

sytuacja ciągnie się od połowy maja praktycznie a mamy połowę lipca jak Paulina czeka na pieniążki .....Najwyższa pora zamknąc sprawę zalegającej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, ja mam własnie podobną historię ,pusciłam przelew [bazarek miau] 07-07 pko BP
i do tej pory nie dotarło,własnie ide wyjasniać,więc nie jest to przypadek niewiarygodny
dodam jeszcze,ze dane sie zgadzają tylko kasy niet!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']dziewczyny, ja mam własnie podobną historię ,pusciłam przelew [bazarek miau] 07-07 pko BP
i do tej pory nie dotarło,własnie ide wyjasniać,więc nie jest to przypadek niewiarygodny
dodam jeszcze,ze dane sie zgadzają tylko kasy niet![/QUOTE]

Zdarza się oczywiście :) ale tu problem trwa od połowy maja :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Zdarza się oczywiście :) ale tu problem trwa od połowy maja :roll:[/QUOTE]
Nie od maja tylko w czerwcu przelalam kase,a ze kasa nie wplynela na konto Pauliny dowiedzialam sie chyba po 2 tyg.Wczesniej bylam w szpitalu.Ja nic nie moge zrobic,teraz dziala bank,nie moga mi podac adresu osoby na ktorej konto trafily pieniadze.Pieniadze beda oddane,zdaje sobie sprawe,ze sa bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

U Jagody ok nawet jak jestem z mężem na działce to wychodzi ale smyka dalej gdzies w tuje i obserwuje , i za jakis czas biegnie do siebie ...tak się kręci i obserwuje faceta ;) ...Synek jest w lesie w tym samym miejscu co był z mamą ......Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']U Jagody ok nawet jak jestem z mężem na działce to wychodzi ale smyka dalej gdzies w tuje i obserwuje , i za jakis czas biegnie do siebie ...tak się kręci i obserwuje faceta ;) ...Synek jest w lesie w tym samym miejscu co był z mamą ......Pozdrawiamy[/QUOTE]

Synek jest już chyba całkiem zdziczały :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']U Jagody ok nawet jak jestem z mężem na działce to wychodzi ale smyka dalej gdzies w tuje i obserwuje , i za jakis czas biegnie do siebie ...tak się kręci i obserwuje faceta ;) ...Synek jest w lesie w tym samym miejscu co był z mamą ......Pozdrawiamy[/QUOTE]

szkoda mi tego malucha :( mały "głupolku" daj sobie pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Nie od maja tylko w czerwcu przelalam kase,a ze kasa nie wplynela na konto Pauliny dowiedzialam sie chyba po 2 tyg.Wczesniej bylam w szpitalu.Ja nic nie moge zrobic,teraz dziala bank,nie moga mi podac adresu osoby na ktorej konto trafily pieniadze.Pieniadze beda oddane,zdaje sobie sprawe,ze sa bardzo potrzebne.[/QUOTE]
lika1771, juz dwa razy pisałaś, że pożyczysz te pieniądze od córki i oddasz Paulinie. Jak widać tylko na obietnicach się kończy. Paulina nie pracuje, a zwierzaki nie mogą być głodne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...