Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']tak, zapytaj.
Ale zapytaj czy ewentualnie wystawiłby fakturę na 120zł jeśli Kastor zgodziłby sie pokryć takie koszta.

Emilo czy ty znasz się z nimi i mogłabyś zapytać o to? Dla nas byłaby to olbrzymia pomoc![/QUOTE]

ja nie znam tej kliniki, ale spytaj Stonko ile za jajka same to zobaczymy ile mozemy zrefundowac. Bo normalnie to 120zl w ramach akcji, ale fakt ze odpada transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Proszę o adres Stonki1125 na PW - zamówię karmę dla Basia.[/QUOTE]
wysłany, dzięki
[quote name='Viris']A ja zaraz majstruje bazar![/QUOTE]
Fantastycznie

To teraz ze spokojną głowa jedziemy do weta :)

Edited by stonka1125
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Ale czy to musi być wet bioracy udział w akcji? Bo jeżeli tak to on na pewno w niej udziału nie bierze.[/QUOTE]

nie, nie, chodzilo tylko o cené, ze jak w akcji biorá udzial to super tanio. Ale jak ten niedrogo za kastracjé wezmie to napisz ile pls.

Link to comment
Share on other sites

widzicie ciotki:) was wszystkich trzeba trochę pogonić to jest od razu działanie:) nie no a tak na serio to i sytuacja jest serio:(

Malibo dziękujemy za karmę!! oby tylko Basik ją zaakceptował, a nie tak jak Brita:(

doszły wpłaty:
20zł Artur Z. 6.03
40zł Iwona B. 6.03
30zł Magdalena K. 6.03

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Basio dostanie kurierem 15kg[URL="http://temida-zoo.pl/pl/p/KANEMASTER-Pro-LAMB-RICE-15kg/138"] Kanemaster Pro Lamb&Rice[/URL].[/QUOTE]


kurcze dobra ta karma dla alergików? tak szukam teraz czegoś dla mojej Luny bo mi się uczuliła na joserę, a dość długo było ok, teraz ma orijena, ale też się drapie :( dobrze było na acanie, ale przesada z tymi cenami acany i wolałabym nie musieć tej karmy kupować...

przepraszam za ten off :oops:

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...