Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='storozak'][I]Rozwój umiejętności lingwistycznych, poprzez wgryzienie się w temat komunikacji międzygatunkowej.[/I]

Brzmi jak tytuł pracy co najmniej doktorskiej:)[/QUOTE]
Hi, hi, hi... tak jakoś wyszło. ;-) Tym, czego by promotor takiej pracy na 100% nie przyjął, jest zwrot [I]wgryzienie się[/I].

Link to comment
Share on other sites

Operacja wstępnie umówiona na przyszły tydzień. Mam nadzieje że nic sie zmieni ale różnie to bywa. Mamy troszke zamieszania, dwie kastracje, dwie sterylki, oko Basika, chciałabym zeby juz było po wszystkim bo jak go to mocno boli to tragedia, chociaż zachowuje sie normalnie i jest wesoły, ale wiecie, psy cierpią cichutko...Jakby co to dzwonić proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Kołnierz na bank, mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Myślę, ze dobrze byłoby przed samym zabiegiem powtórzyć biochemie i zrobić morfologię, albo chociaz morfologię, samo usuniecie oczka to skomplikowana operacja do tego kastracja, chciałabym być spokojna i na 100%pewna ze wszystko ok.

Piechcia ruszyło się coś z zaświadczeniem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie??? Jak nie to muszę go zaszczepić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']Aniu Basika mozesz zaszczepic dopiero po operacji jak dojdzie do siebie
a jak teraz to na operacje trzeba czekac minimum 14 dni, a powinno sie 21 od szczepienia[/QUOTE]

wiem i nie wiem jak to organizować, nie mogę mieć psa bez szczepień przeciwko wściekliźnie, wiem ze Basik szczepienie ma ale dostałam złe zaświadczenie dlatego czekam cierpliwie na właściwe. Wet jest u nas co najmniej raz w tygodniu i ze szczepieniem nie byłoby problemu jakby co.

Link to comment
Share on other sites

jeju jasne że mam:) ale jestem zadżumiona:) schowałam je sobie do szuflady i zadowolona i nawet nie wpadłam na to aby ci je wysłać:):( wyślę ci pocztą.
ale przecież Basik miał robiona ostatnio biochemię, to w ciągu miesiąca przecież nic się nie zmieni?tym bardziej że te wyniki były takie jak poprzednie? kastracja to akurat pryszcz, zabieg, nie wiem nawet czy w pełnej narkozie? tyle że do oka będzie musiał być uśpiony.
Jak uważasz, ale przecież juz miał tyle tych biochemii i nic nie wskazuje na niepokój?czy ja już wszystko pokręciłam?

Link to comment
Share on other sites

nie pokręciłaś, ale kastracja będzie razem z oczkiem robiona i to chyba nie takie hop, sama już nie wiem, zapytam weta czy coś sugeruje i wtedy się podejmie decyzję.
Próbowałam Basika wytrymować ale jednak woli czesanie od trymowania, dał mi do zrozumienia że mam sie od niego z tym czymś odczepić a potem wpakował mi język w oko, z wdzięcznosci chyba ze przestałam. Królik po dwustu reanimacjach znowu leży rozczłonkowany i czeka na szycie, tym razem jednak zagubił się kawałek nogi i raczej będzie krótsza (albo to łapka, trudno wyczuć u królika). Poza tym powolutku do przodu :) Mam nadzieje że ktoś go wypatrzy i pokocha.

Link to comment
Share on other sites

Nas zasypało, jak nienawidzę zimy to i tak jest przepięknie a i psy zadowolone. My jakby mniej bo tony sniegu wchodzą z psami do domu:) No i jakby na to nie patrzec to cieplej jest a u nas trójka nieszczęśników w kojcach więc dla nich lepiej, to juz niech bedzie tak a nie ten okropny mróz.

Basiowi w kazdym razie snieg nie straszny :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zruUAvdEilQ/TzvGg01J2pI/AAAAAAAABXA/UZOOX9SS_xo/s720/DSC07740.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mzDeYBU_-gs/TzvG2RDKafI/AAAAAAAABXY/JO6uYyOUpNo/s576/DSC07727.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125'] Mam nadzieje że ktoś go wypatrzy .[/QUOTE] czyżbyś miała go już dosyć:eviltong::evil_lol::evil_lol:

a ja tam lubię zimę:) lubię latać z łopata i zawsze mam ją w swoim mini pojeździe śnieżnym:) wolę śniech w butach niz zamarzające gile w nosie :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']wolę śniech w butach niz zamarzające gile w nosie :evil_lol::eviltong:[/QUOTE]

No jeżeli wybór jest taki to tez wole śnieg w butach :)

Basika nie mam dość ale pamietajmy, ze on jest odizolowany od reszt psów i tym samym od nas, staram sie spedzać z nim duzo czasu ale poza nim mamy 13 psów i tez trzeba się nimi zająć, ja nie zostawiam psów samych na dworze poza pojedyńczymi przypadkami a to i tak na chwilkę, tak naprawde to same biegają tylko trzy moje. Basio bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, on sie przytula jak dzik, jest strasznym pieszczochem, serce mi peka jak go zostawiam, mówie mu połóż się Basiu a on od razu spuszcza ogon i zwija sie w kuleczke na posłanku a ja musze wyjść i zamknąć za sobą drzwi. Żal mi go okropnie po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...