Jump to content
Dogomania

Uratujmy 2 owczarki szkockie!Mamy mało czasu,wyrok w grudniu!Sytuacja już opanowana:)


martik b

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ;) a jakbym ją już wzięła(gdyby tylko rodzice się zgodzili) to mam pytanko-jaka jest w stosunku do innych zwierząt?Bo mam królika,i się zastanawiam.Asti jest może trochę zwariowanym królikiem,lecz nie agresywnym,mnie minutami liże,a za dna leniuchuje,ale nie chciałabym,żeby oba zwierzaki przeżywały stres,będąc ze sobą....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Jest wielka róznica między border collie, a collie. To jakby dwa przeciwieństwa jesli chodzi o potrzebę ruchu. Ich cecha wspólna to tylko zaganianie :)
Myslę Kasiu, że po pobycie Carmen u Ciebie nabierzesz sentymentu do tej rasy :)[/QUOTE]


Napewno...uwazam ze collie sa niezwykle inteligentne delikatne i takie szlachetne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border collie']no ;) a jakbym ją już wzięła(gdyby tylko rodzice się zgodzili) to mam pytanko-jaka jest w stosunku do innych zwierząt?Bo mam królika,i się zastanawiam.Asti jest może trochę zwariowanym królikiem,lecz nie agresywnym,mnie minutami liże,a za dna leniuchuje,ale nie chciałabym,żeby oba zwierzaki przeżywały stres,będąc ze sobą....[/QUOTE]


Jesli chodzi o inne psy to w 100 % toleruje i sa jej poprostu obojetne..ale nie lubi zostawac sama bez psa blisko siebie..napewno ma to zwiazek z tym ze cale zycie byla w kojcu z innym psem..nie wiem jak sie zachowa do krolika..ciezko mi to sprawdzic bo nie posiadam zadnych malych stworzen..oprocz jeza w ogrodzie;) ktory wyjada karme ktora psy(a wlasciwie Grafit bo Carmen je jak dama :) )wyrzuca z misek..
Nie wiem kazdy moj pies jakos sie nakrecal na zapach swinki morskiej ktora kiedys przyniosla moja siostrzenica..nawet takie ktore wydawaly sie na codzien mega spokojne i zrownowazone.

Link to comment
Share on other sites

aha,ok.No ja też,ale myślę,że udałoby mi się zaprzyjaźnić ją z Astuchą ;) A z innymi psami bym ją też zapoznała,jak wspomniałam,moja koleżanka też ma suczkę collie,bardzo podobna z wyglądu.A gdybyśmy musieli wyjeżdżać to albo byśmy ją przyzwyczajali,albo ktoś by ją pod naszą nieobecność brał na jeden dzień,może moje koleżanki lub coś...Zresztą,nie ma jeszcze o czym mówić,bo to,że rodzice się zgodzą nie jest pewne i raczej obstawiam na "nie"

Link to comment
Share on other sites

Kasiu Ty chyba tej Carmen to z nieba spadłaś :) Nie dosc, że dałas jej teraz bezpieczne schronienie to jeszcze sesję zdjęciową będzie mieć :)
Biedne suczydełko nie zaznało do tej pory w życiu szczęścia, więc mamy nadzieję, że od teraz będzie już dla niej świecic słońce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Martik, Carmen już ma troche ogłoszeń. Mam nadzieję, że będą telefony do Ciebie :) I proszę mów potencjalnym zainteresowanym, że Carmen będzie wysterylizowana przed adopcją, bo to jest klucz do tego jakie kto ma zamiary.[/QUOTE]
oczywiście będę informować ;)

Toyota...dostałaś pw? Bo do Ciebie ciężko się dobić:razz: Byłam u Luny!

Link to comment
Share on other sites

Kochani zapraszam na bazarek, bo prócz Carmen Lassie również musi zostać przecież również wysterylizowana i obiecałam tym ludziom, że im w tym pomogę, już załatwiłam taniej sterylizacje u nas w lecznicy ale to są i tak spore koszta, sama nie podołam, czekam jeszcze na decyzję fundacji dr lucy czy są w stanie pomóc również Lassie finansowo. Może ktoś coś znajdzie ciekawego dla siebie ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217917-Elektroniczny-dart-akcesoria-dla-zwierzak%C3%B3w-tel-i-do-domu-na-leczenie-2-ps%C3%B3w.Do-26.11?p=18026516#post18026516[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Kasiu jak ja Ci dziękuję za tą wspaniałą opiekę nad Carmen:* Nie było mnie kilka dni na dogo i teraz jak to wszystko czytam to aż się łezka w oku kręci...Kochana psina, czekam z niecierpliwością na sesje Carmen, na pewno wyjdzie przepięknie![/QUOTE]

Nie ma za co dziekowac :) Cala przyjemnosc po mojej stronie ;)...Carmen jest bezproblemowym psiakiem wiec to przyjemnosc sie nia zajmowac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...